دکوراسیون آپارتمان 75 متری با ترکیب رنگی قرمز و آبی

آیا تابحال فضایی را با رنگ های اولیه درخشان تزیین کرده اید؟ بکار بردن این رنگ ها بسیار لذت بخش است اما استفاده درست از آنها کمی چالش برانگیز است. دکوراسیون آپارتمان 75 متری بسیار شیکی که در این مطلب قصد معرفی آنرا داریم دقیقا از همین ترکیب رنگی به شیوه ای کاملا درست و دقیق استفاده کرده است. همانطور که می دانید انتخاب رنگ در آپارتمان های کوچک برای افرادی که بدنبال رنگ های مرسومی مثل سفید نیستند مشکل است، اگر هم این انتخاب از بین رنگ های قوی و روشنی مانند قرمز و آبی باشد، نحوه بکاربردن آنها در دکوراسیون، مشکل را دو چندان می کند. رنگ هایی مانند قرمز و آبی، خود نما و پرجلوه هستند و به همین خاطر در هر جایی که استفاده شوند، محال است که توجهات را به سمت خود جلب نکنند.

در آپارتمان زیر مشاهده می کنید که در یک فضای نسبتا کم چگونه از انواع سبک ها و استایل ها در دکوراسیون استفاده شده است. این آپارتمان برای زن جوانی طراحی شده که در یک کلان شهر زندگی می کند اما طراحی داخلی آپارتمان اصلا تناسبی با شلوغی و بهم ریختگی یک شهر شلوغ را ندارد و بلعکس فضای آرامش بخش و راحت را به بیننده منتقل می کند. رنگ پر انرژی قرمز کارکتر واحدی به دکوراسیون داده که در تمام جزئیات با بیننده ارتباط برقرار می کند.

bold-apartment-color-theme-designs (1)

bold-apartment-color-theme-designs (15)

bold-apartment-color-theme-designs (7)

bold-apartment-color-theme-designs (5)

bold-apartment-color-theme-designs (11)

bold-apartment-color-theme-designs (8)

bold-apartment-color-theme-designs (10)

bold-apartment-color-theme-designs (9)

bold-apartment-color-theme-designs (6)

bold-apartment-color-theme-designs (3)

bold-apartment-color-theme-designs (16)

آپارتمان دوم برعکس نمونه بالا تمی کاملا آبی دارد و البته با 67 متر مربع مساحت بازهم طراحی دلباز و روشنی دارد. استفاده از دیوار در دکوراسیون داخلی خانه را کوچک تر نشان می دهد اما این آپارتمان با استفاده از پنجره های بزرگ و آفتاب گیر، رنگ آبی استفاده شده در خانه را روشن تر و صد البته پرانرژی تر نشان می دهد. با این کار فضای خانه به هیچ عنوان کوچک جلوه نکرده و در عین حال جادار و دارای شخصیتی ویژه و منحصر بفرد نشان داده می شود.

bold-apartment-color-theme-designs (4)

bold-apartment-color-theme-designs (14)

bold-apartment-color-theme-designs (2)

bold-apartment-color-theme-designs (17)

bold-apartment-color-theme-designs (13)

دکوراسیون آپارتمان 75 متری

bold-apartment-color-theme-designs (12)


به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
دکوراسیون آپارتمان 75 متری با ترکیب رنگی قرمز و آبی
4.3 (86.67%) 3 votes