دکوراسیون آپارتمان 40 متری و کمتر با چیدمانی دقیق و بسیار شیک

در این مطلب به معرفی دو نمونه دکوراسیون آپارتمان 40 متری و کوچکتر می پردازیم که هر دو بدون استثناء از فضای کم نهایت استفاده را برده اند. این آپارتمان ها با وجود داشتن فضایی کمتر از 40 متر بازهم از چیدمانی با استایل متفاوت و کارکتری ویژه بهره می برند. اگر شما هم در رویای خود به خانه ای کوچک فکر می کنید که فقط برای خودتان باشد، یا حتی اگر بدنبال منبعی برای ایده گیری در چیدمان وسایل خانه در فضای کم هستید، نمونه های زیر کاملا نیاز شما را برطرف خواهند کرد.

شاید بدانید که امروزه اکثر مردم تمایل به انتخاب خانه های کوچکتر پیدا کرده اند حتی آنهایی که قدرت مالی خرید خانه های بزرگ را دارند بازهم علاقمند به انتخاب سرپناهی دنج و جمع و جور مانند مدل های زیر هستند زیرا هر چه به جلوتر می رویم مردم متوجه این موضوع می شوند که واحد های آپارتمانی کوچک می توانند بسیار بصرفه باشند.

آپارتمان اول متعلق به زوج جوانی است که این منزل را از مادربزرگشان به ارث برده اند. این آپارتمان فقط 20 متر مربع مساحت داشته و به همین خاطر نیاز بود تا معماران داخلی به کلی فضای داخلی خانه را دستخوش تغییرات کنند تا فضا برای زندگی دو نفر ایده آل و مطلوب شود.

همانطور که مشاهده می کنید عمده رنگ استفاده شده در خانه رنگ سفید است که به بزرگتر احساس شدن فضا کمک زیادی می کند. طراحان از تک رنگ هایی با الگوهای ریز در تزیین دکوراسیون استفاده کرده اند تا مقداری جذابیت و شادی را به فضای خانه بیاورند بدون اینکه محیط شلوغ و بهم ریخته جلوه کند. دو دیوار اتاق نشیمن و آشپزخانه با کاغذ دیواری زیبایی پوشانده شدند در صورتی که دیوار روبرویی از طرحی هایگلاس و براق بهره می برد که البته نقش تخت خواب کمجا و کمد ذخیره سازی را نیز ایفا می کند.

40-square-meter-apartment-decoration-ideas (16)

40-square-meter-apartment-decoration-ideas (13)

40-square-meter-apartment-decoration-ideas (9)

40-square-meter-apartment-decoration-ideas (8)

40-square-meter-apartment-decoration-ideas (2)

40-square-meter-apartment-decoration-ideas (7)

 آپارتمان دوم هم برای زوج جوان دیگری طراحی شده است و مساحتی برابر با 40 متر مربع دارد اما برخلاف طرح پلان باز بالا، مالکین در این فضای کم خواستار فضاهای مجزا در خانه خود بودند بطوریکه که محدود آشپزخانه، اتاق نشیمن و اتاق خواب باید کاملا جدا از هم میبود. در این مکان هم رنگ های خنثی و نور طبیعی کمک زیادی به دلباز شدن فضای داخل خانه کرده اند.

40-square-meter-apartment-decoration-ideas (1)

40-square-meter-apartment-decoration-ideas (3)

40-square-meter-apartment-decoration-ideas (4)

40-square-meter-apartment-decoration-ideas (5)

40-square-meter-apartment-decoration-ideas (6)

40-square-meter-apartment-decoration-ideas (11)

40-square-meter-apartment-decoration-ideas (12)

40-square-meter-apartment-decoration-ideas (14)

دکوراسیون آپارتمان 40 متری

40-square-meter-apartment-decoration-ideas (15)

, ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!