درخت بونسای در دکوراسیون منزل + قیمت – گل و گیاه آپارتمانی

اضافه کردن یک گیاه آپارتمانی به دکوراسیون منزل راه بسیار خوبی برای برجسته کردن طرح کلی خانه است اما اگر شما به دنبال گیاه متفاوت دیگری می گردید بهترین انتخاب برای شما درخت بونسای خواهد بود. بونسای همراه خود اتمسفری از آرامش و نهایت شیک بودن را به طراحی داخلی منزل می آورد. بعلاوه شما با هرس کردن شاخه های درخت بونسای با دقت بالا، یک سرگرمی کاملا آرامش بخش را برای خود فراهم کرده اید.

یک درخت بونسای تک در فضایی با طراحی ساده و سنتی بسیار زیبا بنظر می رسد و تمامی توجه ها را بخود جلب می کند. فقط باید به این نکته توجه کنید که اکر کودک یا حیوانی اهلی در خانه دارید حتما بونسای را دور از دسترس آنها نگه دارید چرا که علاوه بر خراب شدن برگ ها و شاخه های حساس آنها، بسیاری از نوع های بونسای سمی و خطرناک هستند.

درخت بونسای در رنگ های مختلف وجود دارد بنفش، صورتی، سبز و نارنجی که با توجه به سلیقه تان رنگ دلخواه خود را انتخاب خواهید کرد اما رنگ نارنجی به دلیل حس و حال پاییزیی که دارد در دکوراسیون خانه خود را بشدت زیبا و با ابهت نشان می دهد.

درختان بونسای به دلیل چشم گیر بودن نیازی به همراه یا گیاه دیگر ندارند اما بازهم اگر در گروه کوچکی از درختان قرار بگیرد زیبا بنظر خواهد رسید. حتی شاید بقدری این ترکیب زیبا بنظر برسد که با اضافه کردن بیش از حد درختان کوچک خانه خود را به جنگل تبدیل کنید.

Blue-vanity-unit-665x493

مدل زیبای نارنجی بونسا

Bonsai-bathroom-665x438

قیمت درخت بونسای :

برای قیمت درخت بونسای در گلخانه ها قیمت های متفاوتی ارائه میشود . معمولا قیمت در این درختها با توجه به نوع ، شکل ، اندازه ، رنگ و زیبایی آنها تعیین میشود. تنوع قیمت درخت بونسای به قدری است که از 70 هزار تومان تا گاها حتی به چندین میلیون تومان میرسد. ولی امروزه برای یک اپارتمان شما میتوانید با حدود قیمتی بین 150 تا 300 هزار تومان یک درخت بون سای زیبا و شیک خریداری نمایید.

DIY-sofa-design-665x438

بونسای زیبای رومیزی

Pallet-sofa-665x439

بنسای صورتی رنگ بسیار خاص و شیک

Pink-bonsai-tree-665x931

موضوعات مرتبط:

گیاهان آپارتمانی – آشنایی با انواع مدل گلدان گل و گیاه آپارتمانی / عکس

تاثیر استفاده از گل و گیاه آپارتمانی طبیعی در دکوراسیون منزل

Purple-bonsai-tree-665x917

قیمت درخت بونسای

Trestle-desk-665x505

موضوعات مرتبط:

ایده های جذاب طراحی و دکوراسیون اتاق نشیمن مدرن و شیک

هزینه و قیمت طراحی داخلی و تفاوت بین دکوراسیون کم خرج و پرخرج

Wall-decoration-665x621

 

White-bedroom-scheme-665x442

 

White-kitchen-design-665x527

 

White-walnut-office-furniture-665x509

 

White-washed-brickwork-665x439

 

Wooden-platform-bed-665x415

 

bonsai-in-living-room (1)

 

bonsai-in-living-room (2)

 

bonsai-in-living-room (3)

 

bonsai-in-living-room (4)