جدید ترین مدل های کابینت مدرن در دکوراسیون های شیک آشپزخانه

همانطور که در مطلب پیشین عرض کردیم، شاخصه اصلی کابینت مدرن ساده گرایی و طرح مینیمالیستی آن است. کابینت عنصری ضروری و غیرقابل چشم پوشی در دکوراسیون آشپزخانه است و علاوه بر اینکه بخش مهم و عمده ای از فضای ذخیره سازی آشپزخانه را تشکیل می دهد، می تواند در تعیین سبک و حال و هوای دکوراسیون آشپزخانه نیز تاثیر گذار و تعیین کننده باشد. کابینت های مدرن از لحاظ کیفیت و قیمت انواع مختلفی دارند اما مشخصه اصلی همه مدل ها در ارتفاع بلند و کشیده آنهاست که نسبت به کابینت های کلاسیک لاغرتر و کم عرض تر هستند.

کابینت های مدرن بدون فریم هستند و چهارچوب آنها در نمای کابینت ها قابل رویت نمی باشد. در حقیقت تنها چیزی که در نمای کابینت مدرن دیده می شود مرز باریک بین درب ها و کشوی کابینت ها است. همچنین نمای درب کابینت کاملا ساده و تخت است که معمولا با دستگیره هایی ساده و کشیده همراهی می شود. دستگیره کابینت مدرن نقش بسیار مهمی در افزایش ویژگی مدرن بودن دکوراسیون آشپزخانه ایفا می کند بنابراین در هنگام انتخاب و خرید کابینت مورد نظر خود حتما به دستگیره ها توجه ویژه ایی داشته باشید. در دکوراسیون آشپزخانه مدرن باید از پنل های تخت و ساده بعنوان درب کابینت استفاده کرد و هیچگونه کنده کاری بروی درب های آنها وجود نداشته باشد. (دکوراسیون آشپزخانه کوچک با چیدمانی هوشمندانه و کاربردی)

بهتر است در تزیینات دکوراسیون آشپزخانه مدرن خود همیشه حد میانه را رعایت کنید. در یک آشپزخانه با کابینت مدرن نباید در تزیینات اغراق کرد اما گاهی به مقدار کم می توان این کار را انجام دارد. اگر تمایل دارید این کار را انجام بدهید از زیبایی مواد طبیعی استفاده کنید. برای مثال از گره های سنگ مرمر یا چوب بلوط در دکوراسیون آشپزخانه استفاده کنید تا در عین سادگی به جذابیت و غنای آشپزخانه خود بیافزایید. (طراحی دکوراسیون منزل با گیاه بامبو / تصاویر)

 best-modern-cabinet-design-ideas (1)

best-modern-cabinet-design-ideas (2)

best-modern-cabinet-design-ideas (3)

best-modern-cabinet-design-ideas (4)

best-modern-cabinet-design-ideas (5)

نمونه طرحهای زیبا از مدل کابینت های گلاس آشپزخانه مدرن

best-modern-cabinet-design-ideas (6)

best-modern-cabinet-design-ideas (7)

best-modern-cabinet-design-ideas (8)

modern-kitchen-cabinets-designs (3)

modern-kitchen-cabinets-designs (4)

modern-kitchen-cabinets-designs (5)

modern-kitchen-cabinets-designs (1)

modern-kitchen-cabinets-designs (2)

modern-kitchen-cabinets-designs (6)

مدل ظروف آشپزخانه دکوری و کاربردی در شکل های متنوع و جالب

best-modern-cabinet-design-ideas (9)

best-modern-cabinet-design-ideas (10)

best-modern-cabinet-design-ideas (11)

best-modern-cabinet-design-ideas (12)

کابینت مدرن

best-modern-cabinet-design-ideas (13)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
جدید ترین مدل های کابینت مدرن در دکوراسیون های شیک آشپزخانه
5 (100%) 1 vote