جدید ترین و زیباترین مدل های رادیاتور – طراحی داخلی منزل

رادیاتورها در کنار شومینه ها از مهم ترین اجزای گرم کننده محیط خانه هستند اما فقط نباید به کاربرد آنها توجه داشت زیرا با توجه و ریز بینی در انتخاب این وسایل می توان مدل های تازه و زیبایی را انتخاب کرد تا در فضاسازی محیط خانه نقش بسزایی را ایفا کنند.

  ابتدا از رادیاتورها شروع می کنیم. یکی از ساده ترین نوع رادیاتور ها، رادیاتورهای روستیک هستند رادیاتورهایی که در عین سادگی جلوه ایی مدرن نیز دارند. روستیک یکی از سبک های معماری و طراحی است که مربوط به فضاسازی روستایی در مدل می شود ممکن است افرادی که در شلوغی روزمره شهرهای مدرن زندگی می کند خواستار آوردن فضایی روستایی به داخل خانه خود باشد تا حداقل اگر نمی تواند از شهر دوری کند و به فضای آرامش بخش روستاها برود آن آرامش را در محیط خانه خود ایجاد کند. این مدل رادیاتورها به دلیل سادگی به این نام شناخته شده اند.

اگر فضای خانه شما روستیک باشد این رادیاتورها کاملا با محیط خانه هماهنگ می شود اما اگر از آنها در کنار مبلمان و وسایل مدرن استفاده کنید باعث بوجود آمدن نوعی تضاد و تعادل  زیبا و چشمگیر در محیط خانه می شوید. 

180974959

مدل های شیک و جدید رادیاتور خانگی

home-radiators-as-decor-objects-irsap-1

sleek-aluminum-radiators-in-contemporary-interior-with-simple-black-bookcase-wooden-ceiling-classic-armchair-also-wooden-table

نوع دیگر رادیاتور های هنری یا آرتیستیک هستند. در صورت انتخاب چنین رادیاتورهایی علاوه بر اینکه گرمای مطلوبی را محیط می دهند جذابیت بصری دکوراسیون خانه را هم بیشتر می کنند. اکثر رادیاتورهایی جدیدی که تولید می شوند این ویژگی ها را در خود دارند. این رادیاتورها توسط شرکت براندونی ایتالیا تولید می شوند و از قدرت بسیار زیادی در گرم کنندگی محیط برخوردار هستند. در صورت استفاده از این رادیاتورها در خانه خود دیگر نیازی به تابلو بروی دیوار خود ندارید چرا که خودشان یک نوع اثر هنری محسوب می شوند.

180974959

rustic-home-radiator-design-brandoni-coblonal-2

آخرین مدل از رادیاتورهایی که در دنیا فراگیر شده اند رادیاتورهای دکوراتیو هستند. این مدل ها هم مانند رادیاتورهای براندونی یکجور اثر هنری بحساب می آیند با این تفاوت که این گونه رادیاتورها کاملا ارزش و قابلیت یک  اثر هنری را دارا می باشند. این رادیاتورها معمولا از جنس استیل ضدزنگ ساخته می شوند و با توجه شکلشان در هر مکانی می توان از آنها استفاده کرد. در زیر چند نمونه از جدیدترین مدل های رادیاتورهای دکوراتیو را مشاهده می کنید.

art-radiators-eiffer-tower-1

ad-hoc-radiator-altamura

brem-radiator-bremart-il-dono-di-ra

chic-radiator-runtal-archibald-1

shadow-daisy-radiator