جدیدترین و زیباترین مدل های شومینه در طرح های کلاسیک و مدرن

اگر تا کنون شومینه نقطه کانونی دکوراسیون خانه شما نبوده در زمستان وقت این کار رسیده که با انتخاب از بین زیباترین مدل های شومینه، آنها را را به نقطه کانونی خانه خود تبدیل کنید. مدل های شومینه در زیبایی دکوراسیون خانه بخصوص در فصل سرد زمستان اهمیتی دوچندان پیدا می کنند. در فصل زمستان معمولا نشیمن و پذیرایی در کنار شعله های گرم آتش شومینه قرار می گیرند تا فضای گرم و دلپذیر را برای بحث و گفتگوهای خانوادگی و مهمانی ها آماده و محیا سازند. کافی است با تدارک دکوراسیونی زیبا و چشم گیر و احتمالا خرید مدل های مدولار جدید و یا استفاده از اکسسوری های زیبا برای این منظور، جان تازه ایی به شومینه و دکوراسیون خود ببخشید. در این صورت شومینه نقش لازم را برای جلب نظر افراد ایفا خواهد کرد.

بهتر است از عناصر طبیعی مانند چوب، سنگ، گل و گیاه یا میوه درخت کاج برای تزیین اطراف شومینه استفاده کنید. آنها را کنار یکدیگر جمع کرده و بروی شومینه قرار بدهید. این تزیینات نه تنها برای روی شومینه مناسب هستند بلکه می توانید از آنها برای تزیین میز غذاخوری یا طاقچه اتاق هم استفاده کنید. اگر در خانه شومینه ندارید می توانید به دنبال خرید نمونه های مدولار وزیبا باشید که با طراحی مناسب می توانند به جزئی از مبلمان خانه شما تبدیل شوند. البته شومینه علاوه بر کارایی موثری که در گرم کردن محیط دارد، فضای نشیمن و پذیرایی را رمانتیک می کند و به همین علت همنشینی در کنار شومینه به تجربه ایی لذت بخش تبدیل می گردد. در ادامه این مطلب با شکل و نمونه های زیبا از شومینه های مدولار و مدل های ثابت آشنا خواهید شد. (نمونه هایی از جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه های مدرن امروزی)

همانطور که در شکل های زیر می بینید تعدادی از شومینه های مدولار با فضای ذخیره سازی هم عرضه می شوند که حکم عسلی را دارند. با قرار دادن تعداد زیادی از آنها کنار یکدیگر علاوه بر برطرف کردن محدودیت فضا برای نگهداری برخی وسایل به سِت مبلمان خانه اضافه می شوند و هارمونی زیبایی را در خانه بوجود می آورند.

best-fireplaces-design-and-models (8)

best-fireplaces-design-and-models (6)

***

best-fireplaces-design-and-models (1)

best-fireplaces-design-and-models (2)

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

دکوراسیون اتاق نشیمن مدرن با مبلمان و رنگ های جدید

best-fireplaces-design-and-models (3)

best-fireplaces-design-and-models (4)

best-fireplaces-design-and-models (5)

best-fireplaces-design-and-models (7)

fireplace-design-ideas (1)

دکوراسیون منازل گران قیمت و لوکس به سبک کلاسیک فرانسوی

fireplace-design-ideas (1)

fireplace-design-ideas (2)

fireplace-design-ideas (3)

fireplace-design-ideas (4)

fireplace-design-ideas (5)

fireplace-design-ideas (6)

best-fireplaces-design-and-models (9)

best-fireplaces-design-and-models (10)

best-fireplaces-design-and-models (11)

طراحی داخلی آپارتمان ۸۰ متری با دکوراسیون ساده و شیک

best-fireplaces-design-and-models (12)

زیباترین مدل های شومینه

best-fireplaces-design-and-models (13)

  • تلگرام
  • واتساپ