جدیدترین و زیباترین ایده های طراحی وان حمام کوچک و بزرگ

وان حمام کوچک یا بزرگ بنوعی عنصر کامل کننده یا تمام کننده در دکوراسیون حمام ها محسوب می شود. با حضور وان در حمام می توان کنتراست و تضادی زیبا در دکوراسیون داخلی محیط ایجاد کرد که در دید هر فردی خوشایند بنظر برسد. بخصوص مدل های امروزی که در طرح ها، رنگ ها و سایزهای بسیار گوناگونی تولید می شود و در کنار ویژگی های منحصر فردشان از تکنولوژی روز دنیا در طراحی خود نیز استفاده می کنند. سوال متداولی در این زمینه بوجود آمده و آن این است که چه مدل وانی شایسته و مناسب دکوراسیون حمام شما خواهد بود؟ که البته دادن پاسخ مناسب و مشخص به این سوال کار بسیار سختی خواهد و شاید هیچ وقت نتوانیم جواب مناسبی برای آن پیدا کنیم. اما در انتخاب مدل مناسب، نکاتی وجود دارد که با دانستن آنها راحت تر می توانید در این زمینه تصمیم گیری کنید و به جواب مطمئنی برسید.

انتخاب وان حمام باید براساس شرایط موجود در حمام خانه مانند بزرگی یا کوچکی فضا یا سبک و استایل دکوراسیون صورت بگیرد. اولویت اول در انتخاب وان مناسب برای حمام همیشه باید کارایی آن باشد نه زیبایی آن. بعداز کارایی وان می توانید به فاکتور استایل و زیبایی وان حمام توجه کنید. همچنین امروزه استایل طراحی وان ها روز به روز در حال تغییر است و مدل های جدیدتری جایگزین مدل های قدیمی تر می شوند. پرطرفدارترین مدل های وان در نزد اکثریت افراد، مدل های مستقل هستند که در گوشه ای از حمام قرار می گیرند. اما این مدل ها برای فضاهای بزرگ مناسب هستند و در فضاهای کوچک کارایی لازم را ندارد. در حمام های کوچک استفاده از وان های توکار که به جزئی از معماری داخلی حمام تبدیل می شوند کارایی و البته زیبایی بیشتری دارد.

اکثر مدل های مدرن و امروزی وان حمام از از موادی مانند فایبرگلاس یا آرکیلیک ساخته می شوند البته مدل های  دیگری مانند وان های چدنی و استیل هم هستند که از لحاظ دوام و استحکام در سطح بالاتری نسبت به مدل های قبلی قرار می گیرند. اما مزیت اصلی مدل های آرکیلیکی و فایبرگلاس قیمت کمتر آنها است.  علاوه بر قیمت اینگونه وان ها در طرح ها ورنگ های بسیار متنوع تری تولید می شوند که می توانند تمامی سلایق را پوشش بدهند و برای هر دکوراسیونی مدل مناسبی را ارائه دهند.

bathtub-design-ideas (1)

bathtub-design-ideas (2)

bathtub-design-ideas (3)

bathtub-design-ideas (4)

bathtub-design-ideas (5)

bathtub-design-ideas (6)

bathtub-design-ideas (7)

bathtub-design-ideas (8)

bathtub-design-ideas (9)

bathtub-design-ideas (10)

bathtub-design-ideas (11)

وان حمام کوچک

bathtub-design-ideas (12)

, , , ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
جدیدترین و زیباترین ایده های طراحی وان حمام کوچک و بزرگ
5 (100%) 3 votes