جدیدترین مدل های کابینت چوبی در دکوراسیون آشپزخانه

زیباترین کابینت های دنیا که توسط ذهن خلاق طراحان طراحی می شوند اکثرا از مدل های کابینت چوبی هستند. کابینت های چوبی هم در سبک کلاسیک و هم در سبک مدرن طرح های بسیار زیبایی به خود می گیرند و به همین خاطر در لیست خرید خانه دارهای زیادی حضور دارند . اینگونه کابینت ها از چوب طبیعی همراه با بافت ها و گره های ساده و پیچیده خود چوب تهیه می شوند و فضای شگفت انگیزی را نه تنها در محیط آشپزخانه بلکه در تمامی  فضای خانه بوجود می آورند.

همانطور که هیچ دو دانه برفی شبیه به هم نیستند بافت هیچ دو درختی هم شبیه بهم نیست، زیبایی منحصر بفرد و شیکی چوب طبیعی در هر برشی که می خورد متفاوت است. این تفاوت در برش ها حفظ می شود تا یک شکل بخصوص را در هنگام قرار گیری قطعات در کنار یکدیگر بوجود بیاورند. مواد جانبی و رنگ هایی که در پروسه های بعدی اضافه می شوند حتی این زیبایی را بیشتر نمایان می کند و در کنار آن دوام کابینت چوبی را هم بالا می برند. در آشپزخانه های امروزی که پر از کابینت های ام دی اف، استیل و هایگلاس هستند، داشتن بافت و دکوراسیونی چوبی، گرمای خاصی به محیط می بخشد و آنرا از بی روحی در می آورد.

کابینت های مدرن چوبی طرحی ساده دارند اما در انواع رنگ ها تولید می شوند برای مثال می توانید از رنگ چوب گردو برای کابینت مدرن خود استفاده کنید که تیره تر هستند و فضایی رسمی  و لوکس را در آشپزخانه بوجود می آورند. اما در کابینت چوبی کلاسیک ویژگی هایی مانند گره ها و رخ مواد معدنی چوب خودنمایی می کند که ارزش زیبایی اینگونه کابینت ها را چند برابر افزایش می دهد.

موضوع بسیار جالب در مورد چوب های طبیعی این است که با گذر زمان در نگاه شما تغییراتی در چهره کابینت های آشپزخانه ایجاد می شود بطوریکه شاید تعجب کنید اما به دلیل اینکه چوب در مقابل تابش نور مسن تر می شود، تغییراتی در بافتش بوجود می آید. در شکل های زیر نمونه هایی زیبا از کابینت های چوبی شیک در آشپزخانه را مشاهده می کنید.

wood-kitchen-cabinet-designs-16

wood-kitchen-cabinet-designs-17

wood-kitchen-cabinet-designs-18

wood-kitchen-cabinet-designs-19

wood-kitchen-cabinet-designs-1

wood-kitchen-cabinet-designs-2

wood-kitchen-cabinet-designs-14

wood-kitchen-cabinet-designs

wood-kitchen-cabinet-designs-1

wood-kitchen-cabinet-designs-2

wood-kitchen-cabinet-designs-4

wood-kitchen-cabinet-designs-6

wood-kitchen-cabinet-designs-13

wood-kitchen-cabinet-designs-12

wood-kitchen-cabinet-designs-11

wood-kitchen-cabinet-designs-4

wood-kitchen-cabinet-designs-6

wood-kitchen-cabinet-designs-7

wood-kitchen-cabinet-designs-8

کابینت چوبی

wood-kitchen-cabinet-designs-9

 

, ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
جدیدترین مدل های کابینت چوبی در دکوراسیون آشپزخانه
4.5 (90%) 2 votes