جدیدترین مدل های میز عثمانی مناسب منزل های لوکس     

مدل های میز عثمانی دوباره در حال جا باز کردن در دکوراسیون خانه های امروزی هستند. این میزهای زیبا و پوف کرده در انواع شکل ها و اندازه ها به بازار عرضه می شوند و به همین دلیل می توانند با تمامی سبک های طراحی داخلی، به زیبایی ترکیب شوند. از دکوراسیون های مدرن گرفته تا روستیک و سنتی می توانند از وجود چنین میزهایی بهره مند شوند. در این مطلب با تعدادی از زیباترین و جدیدترین نمونه های میز عثمانی آشنا خواهید شد که به شکل زیبایی با مبلمان موجود در اطرافشان ترکیب شده اند.

مدلی که در زیر مشاهده می کنید بیشتر مناسب دکوراسیون هایی با طراحی زنانه است. با اضافه کردن این میز به اتاق نشیمن یا پذیرایی، مقداری حس لطیف زنانه را در محیط برقرار می شود. اندازه بزرگ این میز باعث می شود فضای کافی برای قرار دادن لوازم در اتاق نشیمن در اختیار داشته باشید و بعلاوه از آن بعنوان مکانی اضافه برای نشستن، زمانی که دیگر مبل های خانه پر شده باشند، نیز استفاده کنید.

میزهای گرد بیشتر مناسب دکوراسیون هایی با سبک سنتی و کلاسیک هستند. میز عثمانی زیر از طراحی فریبنده اشکال دایره ای استفاده می کند و بهمراه پنج پایه چوبی با استایلی قدیمی کاملا ما را به یاد دوران قدیم می اندازد. اما شاید شما هم فریب شکل لوکس و مخملی این میز را بخورید! زیرا این میز یک فضای بزرگ برای ذخیره سازی لوازم در داخل دارد طوریکه هر چیزی را می توانید درون آن جا بدهید؛ همچنین بعنوان صندلی اضافه هم می شود از آن استفاده کرد.

اگر بیشتر خواهان سبکی مدرن و امروزی هستید میز زیر کاملا مناسب شما خواهد بود. این میز از پایه هایی کوتاه بهره می برد و فضای زیادی برای قرار دادن نوشیندنی ها و مجلات زیر پای شما قراهم خواهد کرد.

Ottoman-table-for-living-room-design-ideas (1)

Ottoman-table-for-living-room-design-ideas (2)

Ottoman-table-for-living-room-design-ideas (3)

Ottoman-table-for-living-room-design-ideas (4)

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

Ottoman-table-for-living-room-design-ideas (5)

Ottoman-table-for-living-room-design-ideas (6)

Ottoman-table-for-living-room-design-ideas (7)

Ottoman-table-for-living-room-design-ideas (8)

Ottoman-table-for-living-room-design-ideas (9)

Ottoman-table-for-living-room-design-ideas (10)

Ottoman-table-for-living-room-design-ideas (11)

Ottoman-table-for-living-room-design-ideas (12)

مدل های میز عثمانی

Ottoman-table-for-living-room-design-ideas (13)