جدیدترین مدل های دکوراسیون و چیدمان اتاق نشیمن مدرن

در راستای مبحاث قبلی پیرامون دکوراسیون و چیدمان اتاق نشیمن مدرن و امروزی به دلیل اهمیت زیاد دکوراسیون این مکان اینبار هم به سراغ مدل هایی بسیار شیک، زیبا و جدید در مورد این اتاق پرکاربرد و مهم خانه رفته ایم. تمامی مدل های زیر از طراحی جذاب، هیجان انگیز و تازه استفاده می کنند و به همین خاطر اندکی با مدل های موجود در اطرافتان تفاوت دارند. استفاده از تم های تک رنگ و آرامش بخش یا چیدمانی بشاش پر از رنگ های شاد باعث شده شکل های زیر مورد پسند عده زیادی از مردم قرار بگیرند.

ابتدا با اتاق نشیمنی پر از رنگ های شاد شروع می کنیم. همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید استفاده از زمینه ای تیره و تاریک در اتاق نشیمن فرصت بسیار مناسبی برای اضافه کردن رنگ های مختلف و همینطور آثار و عکس های هنری برجسته فراهم کرده بدون اینکه مشکلی از لحاظ شلوغ و پیچیده شدن فضای اتاق نشیمن بوجود بیاید. مبلمان و سایر لوازم اتاق نشیمن با استفاده از همین زمینه تاریک می توانند از رنگ های درگیر کننده ای مانند زرد و آبی بهره ببرند بطوریکه مورد توجه همگان قرار بگیرند. شگفت انگیز است که تمامی عناصر رنگارنگی که در این اتاق نشیمن مورد استفاده قرار گرفته اند، هارمونی و هماهنگی کاملی با یکدیگر دارند و توانسته اند فضایی کاملا بی نقض بوجود بیاورند.

new-living-room-decoration-ideas (3)

طرفدار هر سبک طراحی و چینشی که باشید نباید فراموش کنید که استفاده از گیاهان و عناصر طبیعی نقش بسیار موثری را در زیبایی و تازگی دکوراسیون منزلتان خواهد گذاشت. گیاهان سرسبز به معنای واقعی و ظاهری کلمه، شادابی و سرزندگی را به هر مکانی با هر تم و طرحی اضافه می کنند.

new-living-room-decoration-ideas (9)

مدل های دیگر از اتاق نشیمن:

new-living-room-decoration-ideas (10)

new-living-room-decoration-ideas (8)

new-living-room-decoration-ideas (7)

new-living-room-decoration-ideas (6)

new-living-room-decoration-ideas (2)

new-living-room-decoration-ideas (1)

new-living-room-decoration-ideas (4)

چیدمان اتاق نشیمن مدرن

new-living-room-decoration-ideas (5)