انواع مدل های جا مایع دستشویی هوشمند و ساده در طرح های مختلف

در این پست قصد دارم تعدادی از جالب ترین مدل های جا مایع دستشویی هوشمند و ساده را به شما خوانندگان عزیز سایت اتاق معرفی کنم که نمونه های مشابه به آنها را کمتر در اطراف مشاهده کرده اید. تعداد کل این مدل ها به 32 عدد می رسد که درباره جالب ترین طرح ها توضیحاتی ارائه خواهم داد. لطفا تا پایان مطلب همراه ما باشید.

شستن دست ها کاری خستگی ناپذیر است که همه ما روزانه چندین بار آنرا انجام می دهیم. اما آیا تا بحال به دیزاین و کارایی آنها فکر کرده اید؟ مدل هایی که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد دقیقا برای لذت بردن شما از چنین وسایلی طراحی و ساخته شده اند. از مدل های هوشمند گرفته که به صورت اتوماتیک مایع را به روی دستانتان می ریزند تا مدل های ساده و بچگانه که برای خانواده هایی با فرزندان کوچک بسیار مناسب خواهند بود. همچنین برای آنهایی که خواستار طرح های لوکس هستند مدل هایی آورده شده که بدون شک به محض قرار گیری در دکوراسیون حمام و دستشویی تمام نگاه ها را به سمت خود جلب خواهند کرد. به هر حال فرقی نمی کند که دکوراسیون حمام و دستشویی منزلتان چگونه باشد، اضافه کردن یک جا مایع دستشویی هوشمند یا ساده و جدید، می تواند خیلی راحت دکوراسیون شما را زیباتر و خواستنی تر نشان دهد.

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (23)

ابتدا به معرفی مدل های هوشمند می پردازم که طراحی و سیستم بسیار جالبی دارند. مدل اول در شکل های زیر فقط با دو عدد باتری قلمی ساده کار می کنند. جنس بدنه این مدل نیز از فلز نیکل صیقلی بوده و ظاهری امروزی دارد. این دستگاه خیلی نرم و تمیز مایع را به روی دست می ریزد. قیمت این مدل زیر 100 هزار تومان است. مدل دوم نیز سیستمی هوشمند دارد و درست مانند آنچه در هتل های 5 ستاره مشاهده می کنید بدون نیاز به فشار دادن چیزی خود مایع دستشویی به محض نزدیک شدن دست بروی آن ریخته می شود. افرادی که خیلی حساس هستند و به تمیزی اهمیت بالایی می دهند، جا مایع دستشویی هوشمند تنها گزینه ایده آل در بازار است.

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (1)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (2)

مدل بعدی در شکل های زیر سیستمی پیچیده تر نسبت به مدل های بالایی دارد و به طبع کارایی آن نیز بالاتر خواهد بود. احتمالا شما هم از جمله افرادی هستید که از بوی یکنواخت مایع دستشویی بعداز مدتی خسته شده و دنبال تعویض مدلی با بوی بهتر می گردید، خوب باید خدمتتان عرض کنم با جا مایع دستشویی هوشمند زیر دیگر نیازی به انجام چنین کاری نیست چرا که خود این وسیله تنها با فشار دادن یک دکمه عطری خاص و متفاوت را در فضا پخش می کند. این وسیله  دارای یک محفظه یا کارتریج مخصوص عطر و بوی های خوش است که خیلی راحت و آسان پر می شود. ضمنا این مدل مجهز به باتری شارژی بوده که مستقیما با برق شهری شارژ می شود.

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (3)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (4)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (5)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (6)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (7)

و در نهایت به سری آخر مدل های هوشمند می رسیم. شکل زیر نیز یک جا مایع دستشویی شیک و زیبا را نشان می دهد که بدنه ای پلاستیکی و فلزی دارد. رنگ سیاه و سفید آن باعث شده در تمامی دکوراسیون ها خصوصا آنهایی که یکدست سفید هستند خیلی زیبا خود را نشان دهند. این مدل دارای یک سنسور به رنگ آبی است که نشان می دهد آیا شما دستتان را در جای درست قرار داده اید یا خیر. انرژی این جا مایع زیبا از طریق دو عدد باتری قلمی تامین می شود.

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (8)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (9)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (10)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (11)

حال نوبتی هم که باشد نوبت مدل های غیر هوشمند است که طیف وسیعی از مردم همچنان از آنها استفاده می کنند. مدلی که در ابتدای شکل های زیر آورده شده یک ست سنگی کامل و بسیار لوکس و شیک است. این ست زیبا که شامل جا مایع دستشویی، سطل زباله، جا صابونی، لیوان و جا مسواکی می شود که تماما از سنگ زیبای مرمر ساخته شده است. اما شکل دوم بازهم طرحی جالب از نمونه سنگی را نشان می دهد. این مدل از سنگ کاملا طبیعی تهیه شده و به همین خاطر برای دکوراسیون های سنتی و روستیک بسیار مناسب خواهد بود. شکل های بعدی مدل های سرامیکی و چینی را نشان می دهد که یکی در طرح مدرن و ساده است و دیگری کلاسیک و سنتی.

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (12)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (13)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (14)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (15)

اما خلاقیت را می شود در طرح زیر خلاصه کرد و بس. این مدل با طراحی زیبایش کمی از مدل های هوشمند ندارد در حقیقت کارایی آن همانند یک مدل هوشمند است اما با این تفاوت که هوشمند نبوده و دستی است. حتما می دانید که برای استفاده از تمام مدل های جا مایع غیر هوشمند باید از دو دست استفاده کنید اما مدل زیر اینگونه نیست. با نگاه به شکل متوجه کارایی آن خواهید شد کافی است پایین دسته این دستگاه را فشار دهید تا مایع از بالای آن بروی دستتان ریخته شود. مدل های بعدی نیز هر کدام طرحی جالب و خلاقانه را معرفی می کنند که علاوه بر مایع دستشویی برای استفاده از کرم های زیبایی یا لوسیون ها نیز مفید هستند.

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (16)

دکوراسیون-مینیمالیستی (29)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (17)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (18)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (19)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (20)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (21)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (22)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (24)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (25)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (26)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (27)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (28)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (29)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (30)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (31)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (32)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (33)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (34)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (35)

جا-مایع-دستشویی-هوشمند (36)

جا مایع دستشویی هوشمند

دکوراسیون-مینیمالیستی (30)