مدل های جالب و جدید جا روزنامه ای کنار مبل برای منازل مسکونی

آیا همچنان بدنبال راه حلی مناسب برای نظم دهی به کنج مخصوص مطالعه در اتاق نشیمن خانه خود هستید؟ جا روزنامه ای کنار مبل بدون شک می تواند بهترین راه حل برای نظم دهی و البته شیک و باکلاس نشان دادن فضای مطالعه شما در اتاق نشیمن یا هر اتاق دیگری باشد. خوشبختانه وقتی به مبحث مبلمان در دکوراسیون داخلی می رسیم با مقدار زیادی طرح های متنوع و خلاقانه روبرو می شویم که در مورد ابزارآلات جانبی مانند جا روزنامه ای نیز همین شرایط برقرار است.

البته اگر  فضای کافی در اختیار ندارید احتمالا مدل صندلی هایی که با قفسه توکار عرضه می شوند گزینه بهتری خواهند بود چرا که در استفاده از فضا صرفه جویی می شود اما معمولا چنین صندلی هایی چندان راحت نبوده یا پیدا کردن مدل هایی که به اندازه مبلمان راحتی، راحت و نرم باشند و از طرفی همراه قفسه باشند نیز سخت خواهد بود. در نتیجه یک راه حل باقی می ماند و آن استفاده از مدل های جا روزنامه ای کنار مبل اتاق نشیمن است. در این مطلب می خواهم تعدادی از زیباترین طرح ها را معرفی کنم که هم کارایی بالایی دارند و هم بی اندازه زیبا هستند.

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (16)

اولین مدلی که معرفی خواهم کرد شاید شکلش کمی عجیب باشد. مدل اول در شکل زیر از سه پنل تشکیل شده که حالتی مانند یک جعبه باز را به آن داده و به شما اجازه می دهد مجلات و روزنامه های خود را داخل آنها قرار دهید. شکل این جا روزنامه ای باعث می شود تمامی مجلات و کتاب ها به صورت خودکار مرتب شوند. از آنجایی که جنس پنل های سه گانه از سنگ مرمر است، زیبایی این مدل صد در صد تضمین شده است. مدل های بعدی طرح جالب چوبی به صورت طبقه ای و ایستاده را نشان می دهد که برای قرار گیری کنار مبل یا میز کار بسیار مناسب خواهد بود.

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (1)

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (2)

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (3)

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (24)

برای آنهایی که بدنبال طرح های ساده و با کمترین میزان اشغال فضا می گردند مدل های آورده شده در زیر گزینه های بسیار مناسبی خواهند بود. مدل اول شکلی دارد که هم در دکوراسیون های امروزی خوب مچ می شود و هم در دکوراسیون های مدرن. بدنه این جا روزنامه ای چوب ساده بوده و به فرم حرف ایکس یا X انگلیسی می ایستد. برای محفظه هم پارچه ای چرمی قرار داده شده وزن زیاد مجلات و کتاب ها را بدون مشکل تحمل خواهد کرد. دو مدل بعدی جا روزنامه ای کنار مبل، دو طرح فلزی بسیار ساده و شیک را نشان می دهند که مخصوص دکوراسیون های مدرن هستند.

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (4)

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (5)

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (6)

برای آنهایی عاشق طرح های چوبی هستند مدل های خلاقانه بی پایان هستند. مدلی که در شکل اول پایین مشاهده می فرمایید از ترکیب فلز و ام دی اف تشکیل شده پایه فلزی، محفظه ای از جنس ام دی اف را که به شکلی حلالی درآمده نگه می دارند. همین انحنای محفظه نگهدارنده باعث شده ظاهر این جا روزنامه ای بسیار دوست داشتنی دیده شود. مدل دوم علاوه بر یک جا روزنامه ای نقش یک میز عسلی کنار مبلی را به خوبی ایفا می کند. این طرح برای واحدهای آپارتمانی کوچک که فضای کمی دارند کاملا مشکل گشا خواهد بود.

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (11)

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (7)

از معرفی مدل های چوبی که بگذریم به مدل های فلزی می رسیم که آنها هم به اندازه نمونه های چوبی مفید و زیبا هستند. این مدل ها هم طوری طراحی شده اند که به شما اجازه می دهند هم به راحتی مجلات و روزنامه های خود را مطالعه کنید و هم در شکیل ترین وضع ممکن آنها را نگهداری کنید. این مدل های فلزی برای تمامی سبک های صنعتی، روستیک، مدرن یا سنتی و کلاسیک مناسب هستند. بعلاوه می توانید چنین طرح هایی را یا بروی میز بگذارید یا اینکه در کف و کنار مبلمان اتاق قرار بدهید.

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (9)

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (10)

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (12)

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (21)

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (22)

در نمونه های بالا یک مدل را که خاصیتی دوگانه داشت معرفی کردم، مدلی که هم نقش یک میز عسلی را ایفا می کرد و هم یک جا روزنامه ای کنار مبل. اما طرح های خلاقانه در این زمینه فقط به یک مدل ختم نمی شوند. شکل های زیر مدل های دیگری را نشان می دهد دقیقا همین خاصیت دوگانه را داشته و برای فضاهای کوچک بسیار مناسب هستند. مدل اول که یک ایده ساده و کارآمد را استفاده کرده، یک میز عسلی با محفظه ای حلالی از جنس پارچه در قسمت پایین میز و دیگری میزی که دقیقا به کنار مبل چسبیده و کمترین فضای ممکن را اشغال می کند.

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (13)

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (14)

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (20)

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (19)

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (18)

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (17)

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (15)

جا روزنامه ای کنار مبل

جا-روزنامه-ای-کنار-مبل (23)