29 مدل جای لوازم آرایش رومیزی و ایستاده مناسب اتاق های کوچک

لوازم آرایش از جمله وسایلی هستند که بیشتر مواقع در اتاق خواب خانوم ها بروی میز پخش و پلا است. در این مطلب می خواهم به معرفی 29 مدل جای لوازم آرایش رومیزی و ایستاده بپردازم که مناسب فضاهای کوچک و کمجا هستند. با استفاده از این قفسه ها و باکس ها ظاهر زیباتری به این لوازم داده شود. همانطور که گفتم لوازم آرایش اغلب بروی میز یا اطراف اتاق به صورت نا مرتب و در دید عموم قرار می گیرد و باعث نامرتب دیده شدن گوشه ای از اتاق می شوند. البته خود لوازم آرایش به خودی خود زشت و بدریخت نیستند بلکه برعکس می توان از آنها بخاطر داشتن رنگ های گوناگون بعنوان عنصر دکوری در اتاق خواب نیز استفاده کرد. قفسه هایی که در ادامه با آنها آشنا خواهیددقیقا برای همین هدف طراحی شده اند.

اگر لوازم آرایش خود را سازمان دهی کنید نه تنها ظاهری زیباتر به دکوراسیون اتاق خواب خود می دهید بلکه استفاده از آنها نیز برای خودتان راحت تر خواهد بود. دیگر لازم نیست ته کشوی خود را بهم بریزید و چند دقیقه فقط دنبال یک خط چشم یا ریمل مژه و ابرو بگردید. با استفاده یک سازمان دهنده یا قفسه مناسب مانند شکل های زیر که خودتان هم می توانید آنها را درست کنید تمام این مشکلات برطرف خواهد شد. لطفا تا پایان مطلب همراه ما باشید.

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (26)

ایده اول برای ساخت جای لوازم آرایش رومیزی، یک تخته آهنربایی است. شاید دیدن اسم تخته آهنربایی لوازم آرایشی در ابتدا کمی دور از ذهن و مسخره بنظر بیاید اما باور کنید این کار خیلی راحت است و خیلی خوب جواب می دهد.  لوازمی که برای ساخت این تخته آهنربایی نیاز دارید شامل فریم یا قاب، صفحه فلزی (هر صفحه ای)، یک تیکه کاغذ دیواری یا مقوای تزیینی، چسب اسپری بی رنگ، قیچی، آهنربا و چسب حرارتی است. ابتدا کاغذ یا ورقه تزیینی را به اندازه صفحه فلزی بریده و آنرا روی صحفه با کمک اسپری بچسبانید سپس آنرا درون فریم قرار بدهید، آخر کار آهنربا را با چسب حرارتی به پشت صفحه فلزی بچسبانید. کار تمام است.

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (1)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (2)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (3)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (4)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (5)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (6)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (7)

قفسه های ادویجات و جا ادویه ای طبقه ای برای قرار دادن لوازم آرایشی نیز بسیار مناسب هستند. چنین لوازمی در بازار به وفور پیدا می شوند و از طرفی قیمتی بسیار ارزان دارند، خیلی ارزان تر از یک قفسه آماده برای لوازم آرایشی. فقط کافی است مدلی درخور و شیک پیدا کنید و لوازم آرایشی خود را به زیبایی روی طبقه های آن قرار بدهید. اگر چنین وسیله ای در خانه دارید اما قدیمی و رنگ و رو رفته است کافی است آنرا یک رنگ ساده بزنید. برای خلاقیت بیشتر خوب است طبقه ها را براساس مدل های رنگی لوازم دسته بندی کنید.

SONY DSC

برای افرادی که خیلی مرتب هستند جای لوازم آرایشی معمولی جوابگو نخواهد بود. آنها معمولا دنبال وسیله ای هستند که لوازم آرایششان را در بخش های مختلف طبقه بندی کنند. مثلا لاک ها در یک قسمت قرار بگیرند و برس های ابرو و مدادها در یک قسمت دیگر، برای چنین افرادی مدل هایی مانند شکل های زیر مناسب است. هر سری از لوازم مشابه می توانند در یک کشو قرار بگیرند و به این طریق همه چیز سازمان یافته و مرتب جلوه کند. این کمدهای کشو دار هم در نوع رومیزی موجود هستند و هم در نوع ایستاده.

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (10)

VLUU L310W L313 M310W / Samsung L310W L313 M310W

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (11)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (12)

برای ساده ترین طرح جای لوازم آرایش رومیزی می توانید از یک سبد استفاده کنید البته با کمی تزیینات. اگر از روژ لب و سایر محصولات مشابه زیاد استفاده می کنید بهتر است کالکشن خود را در یک سبد شیک گردآوری کنید. آنها را به صورت عمودی قرار بدهید تا راحت برداشته شوند. سبدی را انتخاب کنید که اندازه مناسبی داشته باشد مثلا خیلی ارتفاعش کم باشد یا اینکه خیلی عریض یا طویل نباشد. اگر سبد، حصیری یا چوبی است که نیازی به پارچه یا روکش ندارد اما اگر از جنس دیگری است یا اینکه سبد کهنه است باید روی آن را با ورقی تزئینی بپوشانید.

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (13)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (14)

شکل زیر شاید واقعا خنده دار باشد اما حقیقت این است که خیلی خوب جواب می دهد. آبچکان هایی که در قسمت ظرفشویی آشپزخانه نصب می شوند برای قرار دادن یک سری لوازم بخصوص مانند پنکک، سایه ها، رنگ لب و …، قفسه بندی دقیقی دارند. البته که چنین چیزی شاید به تنهایی ظاهر زیبایی نداشته باشد اما وقتی لوازم آرایشی رنگارنگ روی آن قرار می گیرد ظاهرش بکل تغییر می کند. سایر شکل ها نیز هر کدام ایده ای خاص و متفاوت را نشان می دهند. از قفسه های رومیزی شیشه ای گرفته تا کیف های پارچه ای بافته شده هر کدام زیبایی های خاص خود را دارند.

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (27)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (15)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (18)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (17)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (16)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (19)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (20)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (21)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (24)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (23)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (22)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (25)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (28)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (29)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (30)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (33)

Brush made of walnut with coarse naural bristles for the desk holds pens, rulers, and letter openers upright. A unique desk accessory with lots of purpose. Made in Germany.

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (32)

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (34)

جای لوازم آرایش رومیزی

جای-لوازم-آرایش-رومیزی (35)

 

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
29 مدل جای لوازم آرایش رومیزی و ایستاده مناسب اتاق های کوچک
4.9 (98%) 10 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*