تم رنگی تیره و خنثی در دکوراسیون داخلی منزل / عکس 2015

شاید کلمه خنثی در ابتدا برای خیلی ها هم معنی با کسل کننده و بی انرژی باشد اما واقعیت این است که تم رنگی تیره و خنثی در دکوراسیون داخلی می تواند کاملا آرمش دهنده و حتی گرم و دعوت کننده نیز باشد. فضاهایی که در این مطلب گرد آمده اند تماما توسط شرکت Leqb Architecture طراحی شده و هر کدام با استفاده از روشی منحصر بفرد و یگانه توانسته اند پالت های رنگی تیره را در فضاهای مختلف بکار ببرند بطوریکه خانه هایی پرانرژی و زنده در متراژهای مختلف بوجود آمده است. استفاده از این رنگ ها به مالکین اختیار تام می دهد تا طرح ها و لوازم مورد نظر خودشان را آزادنه انتخاب و در دکوراسیون داخلی قرار دهند. از خصوصیات تم های تیره و خنثی این است که با دیگر رنگ ها به راحتی هماهنگ می شوند و به آنها اجازه خودنمایی می دهند بطوریکه گرم و دلپذیرتر از هر حالت دیگری بنظر می آیند.

همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید این خانه بخاطر استفاده از سبک طراحی خنثی وساده اندکی تم آینده نگرانه دارد که در آن هر چیزی سرجای خود قرار دارد و هر شکلی دقیقا طوری طراحی شده تا چشم های سرگردان را به خود معطوف کند. شاید رنگ های تیره این خانه زیاد زنده و دعوت کننده نباشند اما توانسته اند فضایی کاملا آرامش بخش و تسکین دهنده خلق کنند.

dark-and-neutral-interior-themes (1)

dark-and-neutral-interior-themes (9)

dark-and-neutral-interior-themes (17)

dark-and-neutral-interior-themes (4)

dark-and-neutral-interior-themes (2)

dark-and-neutral-interior-themes (14)

dark-and-neutral-interior-themes (16)

dark-and-neutral-interior-themes (12)

dark-and-neutral-interior-themes (13)

dark-and-neutral-interior-themes (18)

dark-and-neutral-interior-themes (7)

dark-and-neutral-interior-themes (11)

آپارتمانی که در شکل زیر مشاهده می کنید فقط 47 متر مربع مساحت دارد اما بخاطر استفاده درست از مبلمانی حجیم، حسی گرم و دلپذیر در فضای نشیمن و پذیرایی خانه ایجاد کرده است. بافت آجری یکی از دیوارهای خانه به گرمای اتاق نشیمن می افزاید در حالی که اتاق خواب فقط فضایی برای قرار دادن یک تخت دو نفره فراهم می کند اما طراح توانسته با استفاده از یک سقف بلند این محدودیت فضای کف اتاق را به مقدار زیادی جبران کند.

dark-and-neutral-interior-themes (1)

dark-and-neutral-interior-themes (3)

dark-and-neutral-interior-themes (8)

dark-and-neutral-interior-themes (6)

dark-and-neutral-interior-themes (5)

تم رنگی تیره و خنثی در دکوراسیون داخلی

dark-and-neutral-interior-themes (15)

dark-and-neutral-interior-themes (10)

,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!