تلفیق سبک مدرن و روستیک با طراحی شیک و منحصر بفرد در منزل

تلفیق سبک مدرن و روستیک در دکوراسیون منزل کاری بسیار لذت بخش و در عین حال چالش برانگیز است. همانطور که می دانید دو سبک مدرن و روستیک متضاد یکدیگر هستند و از این رو استفاده از شاخصه و ویژگی های این دو سبک کنار هم و تلفیق آنها در دکوراسیون یک خانه کنتراستی قوی و جذاب ایجاد می کند. همچنین سبب می شود ویژگی های مختص هر سبک کنار دیگری، با جلوه قوی تر و با تاثیر گذاری بیشتر خودنمایی کند و این نکته، یعنی در هم آمیختن دوسبک مدرن و روستیک از قواعدی پیروی می کند که باید با آنها آشنا بود.

از ویژگی های سبک مدرن خلوت و باز بودن فضا و کم بودن و ساده بودن تعداد عناصر و اشیاء موجود در دکوراسیون است. از این رو برای بروز رسانی این محیط با سبک روستیک، به حذف اشیا و عناصر بی استفاده و اضافه در منزل خود بپردازید. مکانی خلوت و دلباز که در آن از تعداد مناسبی مبلمان و عناصر به سبک کاتیج و روستیک استفاده شده، فضایی گرم، صمیمی و بسیار خوشایند و مطلوب بوجود خواهد آورد. دکوراسیون های تلفیقی که در آنها ویژگی و شاخصه های یک سبک چاشنی به روز رسانی سبک دیگر می شود بسیار غنی و باارزش هستند.

همچنین نمای آجری یا سنگی دیوار اطراف شومینه یک ایده بسیار زیبا و خوش احساس در سبک روستیک است که تا حد زیادی سبب گرم و صمیمی تر شدن فضا می گردد. اگر کنار این ایده از مبلمان روکش دار و راحت نیز استفاده کنید، هم سبک روستیک دکوراسیون کامل و خوشایندتر می شود و هم گرمی و راحتی محیط فزونی پیدا می کند. در چنین حالتی بهتر است برای نورپردازی سقفی از یک لوستر آویزی فلزی ساده که به شدت سبک مدرن را تعریف می کنند بهره ببرید. تنها با همین کار به تلفیق دو سبک کمک زیادی کرده اید. حال در دکوراسیون خود گرمی و راحتی سبک روستیک و نیز سادگی و شیکی سبک مدرن را یک جا خواهید داشت و از این تضاد زیبا و دلپسند لذت خواهید برد.

 

rustic-and-modern-interior-design-ideas (1)

rustic-and-modern-interior-design-ideas (2)

rustic-and-modern-interior-design-ideas (3)

مطالب مرتبط:

انواع مدل دکوراسیون داخلی منزل ساده و شیک ۲۰۱۵

دکوراسیون خانه ایرانی با طراحی داخلی کلاسیک و سنتی

مدل مبل راحتی با طرح های شیک و زیبا در دو سبک سنتی و مدرن

rustic-and-modern-interior-design-ideas (4)

rustic-and-modern-interior-design-ideas (5)

rustic-and-modern-interior-design-ideas (6)مطالب پربازدید:

انواع مدل اپن آشپزخانه جدید و مدرن شیک

عکس و مدل دکوراسیون اتاق خواب نوجوان مدرن و شیک

راهنمای انتخاب مدل میز کامپیوتر های طرح کوچک و بزرگ مدرن / عکس

rustic-and-modern-interior-design-ideas (7)rustic-and-modern-interior-design-ideas (8)

rustic-and-modern-interior-design-ideas (9)

تلفیق سبک مدرن و روستیک

rustic-and-modern-interior-design-ideas (10)