تزیین پذیرایی عروس مطابق مد روز مخصوص زوج های جوان

اولین ها همیشه خاطره انگیز و مهم هستند همینطور در مورد دکوراسیون داخلی اولین خانه؛ اولین خانه ای که دو نفر قرار است آنرا با یکدیگر تقسیم کنند. در این بین تزیین پذیرایی عروس و داماد در خانه ای که قرار است مهمانان زیادی وارد آن شوند اهمیت بسیاری پیدا می کند. معمولا در سال های اول همه اقوام و خویشاوندان برای تبریک و بجا آوردن رسم و رسومات به خانه عروس و داماد می آیند در نتیجه پذیرایی خانه باید طوری طراحی شده باشد که بنظر تمام مهمانان شیک و دعوت کننده باشد. اگر پذیرایی اصولی و درست چیده شده باشد، مهمانان در همان بدو ورود احساس احترام و آرامش خاصی می کنند و از بودن در کنار شما لذت می برند.

البته در این مورد شاید چند چیز مانع شوق و اشتیاق شما به تزیین داخلی منزلتان باشد، اول اینکه معمولا خانه زوج های جوان آپارتمانی کوچک است و دوم اینکه شاید خانه اجاره ای باشد. اما هیچکدام از این عوامل نباید جلوی اشتیاق و خلاقیت شما در طراحی داخلی منزلتان را بگیرد. اگر آپارتمان کوچک است راه های بسیاری وجود دارد تا به یک دکوراسیون فوق العاده شیک برسید و اگر منزلی اجاره ای دارید، روش های موقتی برای تزیین هستند که بوسیله آنها می توانید دیزاین خانه خود را مطابق با سلیقه خودتان چیده و بعداز نقل مکان، آنها را نیز با خود ببرید.

تزییم-پذیرایی-عروس (1)

از آنجایی که عروس و داماد قرار است زندگی خود را پر انرژی شروع کنند، تزیین پذیرایی عروس هم می تواند پرانرژی، دلباز و روشن باشد تا این حس خوشبختی علاوه بر زوجین، به مهمانان نیز منقل بشود. آپارتمانی که در زیر مشاهده می کنید با اینکه پذیراییش کوچک است اما تمام ویژگی های یک پذیرایی دعوت کننده در خود را دارد. تم رنگی انتخاب شده برای دکوراسیون، روشن و لطیف است. وجود شلف های باز اجازه می دهد رنگ های شاد و متنوع نیز توسط دکوری های شیک به دکوراسیون داخلی پذیرایی اضافه شود، این کار نشان دهنده سلیقه شما نیز خواهد بود.

تزییم-پذیرایی-عروس (3)

تزییم-پذیرایی-عروس (19)

دکوراسیون منزل جدید و تزیین پذیرایی عروس

painting ideas for living rooms, We, all show a bit of ourselves and our most revered feelings in the way we design and color our living rooms. The living room being the most formal of spaces also happens to be the room that welcomes your guests, gives you that much needed entertainment within its space and will eventually reside in your memory for a long time to come. Fortunately, some of the most refreshing living room paint ideas only require a lot of creativity and a lot less expenditure. Themes are the best way to go about experimenting with living room paint ideas as they already come in a predefined color set. An oriental theme with low-seating furniture can have dashes of a spiritual and highly passionate red color, unabashedly distributed over a sea of white or grayish blue hue. With the paper forms and the different kinds of wind chimes around the room, it can be a treat to the senses. You can even choose to work with more traditional eastern colors like yellow and lime, which can be successfully collaged with complementary as well as supplementary colors to create some exquisite combinations. A typical contemporary setting is exemplified with the presence of large sofas, expansive furniture and intricate wood work adorns a living room. Such a space needs a somber approach towards applying living room paint ideas that can hold the grandeur of your sitting room with ease. For this, you could include more stately colors like cream, light brown and grayish brown as a primary color upon which you could set a minimalistic radiance of the warmer shades. In case you are in the mode of experimenting with some neo-contemporary ideas, you might want to look at combinations of purple and grey. Such statesmanlike colors sit nicely with any kind of suede or leather based furniture. Mediterranean themes and similar living room paint ideas have always been a hit with many families. But, if you really want to pep up this cool and comforting color combi

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

تزییم-پذیرایی-عروس (14)

تزییم-پذیرایی-عروس (5)

از آنجایی که دکوراسیون داخلی باید براساس نظر عروس و داماد طراحی شود، ممکن سلیقه ها با یکدیگر متفاوت باشد، مثلا ممکن است عروس خانوم از سبک کلاسیک و سنتی خوشش  بیاید در حالی که داماد سبک مدرن و ساده را می پسندد. در چنین شرایطی بهترین راه برای تزیین پذیرایی عروس استفاده از سبک ترکیبی در دایزاین داخلی بخصوص در پذیرایی است. در این روش عناصر مدرن و سنتی کنار یکدیگر قرار می گیرند، مثلا مبلمان پذیرایی به سبک مدرن انتخاب می شوند ولی فرش یا قالی به سبک سنتی و کلاسیک انتخاب می شود البته می شود از ترکیب مبل های سنتی و مدرن کنار یکدیگر نیز استفاده کرد.

تزییم-پذیرایی-عروس (4)

تزییم-پذیرایی-عروس (9)

تزیین پذیرایی عروس با تم صورتی

تزییم-پذیرایی-عروس (23)

تزییم-پذیرایی-عروس (27)

یک چیز در تزیین پذیرایی عروس و داماد اهمیت فراوانی دارد و آن نوع نگاه آینده نگرانه به دکوراسیون پذیرایی است، همیشه سعی کنید هدف طراحی خود را طوری تعیین که علاوه بر زمان حاضر، در زمان های آینده نیز کارآمد باشد. از آنجایی که چنین محیط هایی دائم در دید هستند و قرار است هزینه نسبتا زیادی برای آن پرداخت کنید، بهتر است در مورد عوامل تاثیر گذار مانند رنگ اتاق،فرم اشکال به کار رفته در دکوراسیون و نوع مبلمان یک تصیم گیری واحد و مشخص داشته باشید تا خیالتان از بابت دکوراسیونی باب میل هر دو نفر، برای سال های سال راحت و آسوده باشد.

تزییم-پذیرایی-عروس (2)

تزییم-پذیرایی-عروس (16)

تزییم-پذیرایی-عروس (1)

تزییم-پذیرایی-عروس (3)

تزییم-پذیرایی-عروس (4)

دیزاین منزل تازه عروس و تزیین پذیرایی عروس به شکل جالب

تزییم-پذیرایی-عروس (6)

تزییم-پذیرایی-عروس (8)

دکوراسیون رمانتیک برای فضای پذیرایی نیز ایده جالب و مناسبی است، همانطور که در مطالب پیشین توضیح دادم سبک رمانتیک وابسته به رنگ های تیره است زیرا دقیقا همان حس دلتنگی همراه با لذت و آرامش را در افراد بیدار می کند. دقیقا همانند حسی که موقع بعدازظهرهای ابری فصل پاییز و زمستان دارید. رنگ های تیره تنوع زیادی دارند، از رنگ مشکی، قهوه ای و آبی گرفته تا نقره ای و طلایی همگی برای دکوراسیون رمانتیک مناسب هستند. هر کدام از این رنگ ها می توانند فضای پر از احساس و لطیف در افراد ایجاد کنند که در عین حال زیبا و لوکس نیز دیده می شوند.

تزییم-پذیرایی-عروس (22)

تزییم-پذیرایی-عروس (2)

تزییم-پذیرایی-عروس (12)

تزییم-پذیرایی-عروس (17)

تزییم-پذیرایی-عروس (24)

تزییم-پذیرایی-عروس (26)

خانه بیشتر زوج های جوان معمولا در شهرها خریداری یا اجاره می شود، حتی عروس و دامادهای مناطق روستایی نیز ترجیح می دهند برای زندگی به شهر مهاجرت کنند، به همین خاطر طراحی دکوراسیونی به سبک شهری و صنعتی نیز می تواند ایده جالب و تازه ای باشد. برای داشتن سبک صنعتی باید از عناصری مانند چوب و فلز استفاده کنید مثلا در قسمت کفپوش، مبلمان یا میز از جنس انتخاب می شود و دکوری های فلزی مانند لوستر، چراغ آویز یا صندلی های راحتی طراحی شده به سبک صنعتی که در بازار نیز موجود هستند، در کنار لوازم چوبی قرار می گیرند، درست مانند شکل زیر.

تزییم-پذیرایی-عروس (11)

تزییم-پذیرایی-عروس (15)

تزییم-پذیرایی-عروس (10)

تزییم-پذیرایی-عروس (20)

تزییم-پذیرایی-عروس (18)

تزیین پذیرایی عروس

تزییم-پذیرایی-عروس (21)