تزیین دیوار اتاق خواب با ایده ها و رنگ های جدید و شیک

تزیین دیوار اتاق خواب یک فرصت خوب برای اضافه کردن بافت های فاخر و برجسته به دکوراسیون خانه است که در شکل های زیر می توانید نمونه هایی از آنها را مشاهده کنید. با دقت در اتاق خواب های زیر می توانید به نحوه چنش و ساختار وسایل و همچنین میزان استفاده از نور، سایه و عمق با روش های متفاوت و البته شیک و کاربردی پی ببرید. بافت دیوارهای اتاق خواب می تواند ساده و کم رنگ یا پیچیده و برجسته باشد که هر کدام ویژگی ها و زیبایی ها مخصوص به خودشان را دارند، گاهی اوقات یک دیوار به قدری زیبا می شود که حتی برای قرار دادن تابلوها و عکس های خانوادگی خودتان بروی دیوار اتاق شک می کنید.

اتاق روشن و بزرگ زیر با استفاده هوشمندانه از کاشی های موزاییکی نوعی حس هیجانی و جالب در فضای اتاق ایجاد کرده است. در این مورد بافت دیوار تاکیدی به بزرگ تر نشان دادن تاج کوتاه تخت کمک کرده و بنوعی حسی از یک تاج بلند از کف تا سقف را در اتاق ایجاد کرده است.

bedroom-wall-texture-and-color-design-ideas (8)

قرار دادن عناصر نرم پارچه ای و الگوهای هندسی به این اتاق خواب جلوه ای سرد و صنعتی داده که البته تعادل بسیار خوبی در محیط برقرار است. همانطور که می دانید طرح های سبک صنعتی بعضی مواقع بیش از حد سرد هستند، اما با وجود چنین بافت های نرم و دلپذیری این اتفاق به هیچ وجه در این اتاق خواب نمی افتد و در عوض شاهد فضایی گرم و جذاب هستیم.

bedroom-wall-texture-and-color-design-ideas (7)

در اتاق زیرا ترکیب عناصری مختلف با خصوصیات متفاوت از قبیل، سنگ، بتن، پارچه و چوب، فضایی عجیب و غیرمرسوم در اتاق ایجاد کرده است. استفاده از رنگ مشکی مات درست مقابل پنجره یک راه بسیار هوشمندانه برای تعدیل فضای اتاق خواب بوده تا برای افرادی که علاقه دارند آخر هفته ها را برای مدت طولانی تری در رختخواب خود باشند، مشکلی ایجاد نشود.

bedroom-wall-texture-and-color-design-ideas (10)

مدل های دیگر اتاق خواب:

bedroom-wall-texture-and-color-design-ideas (5)

bedroom-wall-texture-and-color-design-ideas (4)

bedroom-wall-texture-and-color-design-ideas (3)

bedroom-wall-texture-and-color-design-ideas (2)

bedroom-wall-texture-and-color-design-ideas (1)

bedroom-wall-texture-and-color-design-ideas (6)

bedroom-wall-texture-and-color-design-ideas (9)

bedroom-wall-texture-and-color-design-ideas (14)

bedroom-wall-texture-and-color-design-ideas (13)

bedroom-wall-texture-and-color-design-ideas (12)

تزیین دیوار اتاق خواب

bedroom-wall-texture-and-color-design-ideas (11)

, , ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
تزیین دیوار اتاق خواب با ایده ها و رنگ های جدید و شیک
5 (100%) 2 votes