مدل های جدید تابلو دیواری فانتزی طرح گل در 28 عکس متفاوت

تابلو دیواری فانتزی از زمان های قدیم برای زیباسازی دکوراسیون دیوار مورد استفاده قرار می گرفتند و هم اکنون نیز بعنوان یک آپشن بسیار مناسب باقی مانده اند. اما طرح هایی که در این پست مشاهده خواهید کرد به روشی بسیار جالب ایجاد شده اند طوریکه از لحاظ جزئیات، زیبایی و کیفیت عکس ها، بی رقیب هستند. با استفاده از تکنیک جدید عکس برداری و پریینت عکس بروی تابلو، می توان تمام پدیده های قشنگی که در طبیعت اطراف وجود دارند را به شیوه ای تازه و جدید به دکوراسیون داخلی منزل اضافه کرد. اما بگذارید بیشتر در مورد این تکنیک منحصر بفرد توضیح بدم که تا قبل از این توسط هیچ شرکت یا شخصی مورد استفاده قرار نگرفته بود.

تمام عکس هایی که در زیر مشاهده خواهید کرد با تکنیک عکس برداری اشعه ایکس تهیه شده اند. یک عکاس خوش ذوق که اتفاقا فردی تحصیل کرده در زمینه اشعه های تابشی و بخصوص اشعه ایکس است عکس هایی را خلق کرده که نمونه مشابه آنها در هیچ جایی پیدا نخواهد شد. موقعیت گل ها طوری انتخاب شده اند که هر عکس ویژگی و روایت مخصوص به خود را دارد. عکس ها بوسیله نگاتیو اشعه ایکس تهیه شده و سپس بوسیله رنگ های شفاف، روی نگاتیو رنگ آمیزی می شود. این عکس ها بهتر از عکس های معمولی دوام خواهند داشت و دربرابر محو شدگی که در بسیاری از عکس های کامپیوتری مشاهده می شود کاملا مقاوم هستند. در شکل های زیر با 28 مدل خلاقانه از تابلو دیواری فانتزی طرح گل آشنا خواهید شد.

تابلو-دیواری-فانتزی (16)

اگر در منزل خود گل های شاداب و رنگارنگ ندارید، تابلوهای دیواری می توانند به هر مقداری که شده این عنصر طبیعی را به دکوراسیون اتاق یا منزل شما اضافه کند، خصوصا چنین عکس هایی که بسیار طبیعی و جالب بنظر می رسند. تمام این گل هایی که با اشعه ایکس عکس برداری شده اند به قدری زیبایند که براحتی نقش یک نقطه کانونی در دکوراسیون را ایفا خواهند کرد. کافی است چنین اثری را در اتاق نشیمن یا اتاق خواب قرار داده تا همه نگاه ها در همان نظر اول جلب این تابلو زیبا شود.

تابلو-دیواری-فانتزی (1)

تابلو-دیواری-فانتزی (2)

تابلو-دیواری-فانتزی (4)

شکل اول یک گل ارکید زیبا را نشان می دهد که با اشعه ایکس عکس برداری شده است. می توانید این ارکید زیبا را بعنوان یک دکوری کامل کننده به دیوار اتاقتان نصب کنید. سایز عکس های 40×40 سانتی متر بوده و به همین خاطر هر جایی که قرار بگیرند به خوبی در دید خواهند بود. البته اگر دیوار اتاق خیلی خالی است می توانید از چند عدد عکس گل کنار هم استفاده کنید. شکل بعدی سایزی 30×30 دارد و بسیار جالب و هنرمندانه رنگ آمیزی شده است. البته این عکس بیشتر یک نقاشی هنری بسیار زیبا شده که ارزش آنرا چند برابر می کند.

تابلو-دیواری-فانتزی (3)

تابلو-دیواری-فانتزی (5)

نام گل ها را از روی عکس ها خیلی راحت قابل تشخیص است. شکل اول گل شیپوری را نشان می دهد که به هر اتاقی روحی تازه می بخشد. سایز این عکس نیز سی در سی بوده و قیمتی حدود 50 هزار تومان دارند. برای اینکه ظاهر اتاق زیباتر شود می توانید شکل دوم را با عکس ابتدایی ترکیب کنید. این عکس گل کوشاد یا زانسیان را نشان می دهد که بسیار خوشبو بوده و از خانواده گل سپاسی است. البته این گل را به نام جنیتانیا نیز می شناسند که گیاهی از خانواده علف هاست.

تابلو-دیواری-فانتزی (6)

تابلو-دیواری-فانتزی (7)

تابلو-دیواری-فانتزی (28)

اما دکوراسیون های امروزی و مینیمال نیاز به طرح های تک رنگ و ساده تر دارند. دو شکل زیر عکس هایی را نشان می دهد که تمی تک رنگ داشته و به زیبایی رنگ آمیزی شده اند. نکته جالب در مورد این عکس های اشعه ایکسی این است که جزئیاتی ر ا نشان می دهند که در کمتر اثر هنری ایی شاهد آن خواهیم بود. اما شکل های بعدی، طرح هایی بسیار زیبا و رنگارنگ را نشان می دهند که هم در کوراسیون های مدرن کاربرد دارند و هم در دکوراسیون های سنتی و کلاسیک. چنین تابلوهایی زیباترین راه برای اضافه کردن رنگ های جدید و شاد به دکوراسیون خانه هستند.

تابلو-دیواری-فانتزی (8)

تابلو-دیواری-فانتزی (9)

تابلو-دیواری-فانتزی (10)

تابلو-دیواری-فانتزی (11)

همانطور که می دانید رنگ بنفش و آبی روشن رنگی زنانه است، تابلو دیواری فانتزی با چنین رنگ هایی برای نصب شدن بروی دیوار اتاق خواب های دخترانه و زنانه بهترین گزینه هستند. شکل اول یک رز بنفش را نشان می دهد که با اشعه ایکس عکس برداری شده است. این تابلو برای آوردن رنگ های شاد و جذاب به دکوراسیون یک گزینه عالی است. حدس بزنید شکل دوم متعلق به چه گلی است؟ رنگ آبی کمی گمراه کننده است اما این عکس سه عدد گل لاله را نشان می دهد که به زیبایی رنگ آمیزی شده اند.

تابلو-دیواری-فانتزی (12)

تابلو-دیواری-فانتزی (13)

تابلو-دیواری-فانتزی (14)

تابلو-دیواری-فانتزی (15)

در ادامه سایر طرح های تابلو دیواری فانتزی به شکل گل های رنگ آمیزی شده را مشاهده می فرمایید:

تابلو-دیواری-فانتزی (17)

تابلو-دیواری-فانتزی (18)

تابلو-دیواری-فانتزی (19)

تابلو-دیواری-فانتزی (20)

تابلو-دیواری-فانتزی (21)

تابلو-دیواری-فانتزی (22)

تابلو-دیواری-فانتزی (23)

تابلو-دیواری-فانتزی (24)

تابلو-دیواری-فانتزی (25)

تابلو-دیواری-فانتزی (26)

تابلو دیواری فانتزی

تابلو-دیواری-فانتزی (27)