بهترین مدل های کابینت دستشویی مناسب محیط های کوچک و بزرگ

کابینت دستشویی علاوه بر جلوه لوکسی که به سرویس بهداشتی می دهد، از لحاظ کاربردی هم بسیار مفید هستند. کابینت های دستشویی معمولا برای نگهداری مواد پاک کنند و تمیز کننده، حوله ها، و تمامی وسایل بهداشتی دیگر استفاده می شود تا هم به آسانی در اختیار مصرف کننده قرار بگیرند و هم از شلوغی و بهم ریختگی سرویس بهداشتی جلوگیری کنند. کابینت تغییر قابل توجهی در دکوراسیون سرویس بهداشتی ایجاد می کند اما انتخاب از بین مدل های بسیار زیاد و متنوع آنها می تواند چالش برانگیز و سخت باشد.

سالها قبل، سرویس بهداشتی مکانی بسیار ساده، بیرنگ و رو و بدون هیچگونه زیبایی و دکوراسیون خاصی بود اما در سال های اخیر، اهمیت و توجه به زیبایی تمامی نقاط خانه بسیار مهم شده تا جایی که برای دکوراسیون سرویس بهداشتی هم می توان نقشه ها و برنامه ریزی های فراوانی داشت. همچنین با توجه به وجود شرکت ها و کارخانجات متعدد تولید وسایل بهداشتی-ساختمانی زیبا می توان هر طرح و مدل از ابزار ساختمانی-بهداشتی را به راحتی پیدا کرد؛ انواع مدل کابینت دستشویی یکی از همین وسایل دکوراسیون است که به راحتی و البته با صرف هزینه هایی متفاوت قابل دستیابی ست.

بعداز کمی گشت و گذار در بین مدل های مختلف کابینت دستشویی ناگهان خود را در بین انواع مختلفی از جمله کابینت های آماده و اسمبل شده دربرابر نمونه های نیمه آماده، کابینت های مدرن در برابر سبک کلاسیک و سنتی، کابینت هایی از جنس چوب افرا در برابر چوب گیلاس و … سردرگم و آشفته خواهید یافت. اولین اقدامی که در این زمینه باید انجام بدهید طریقه استفاده از فضای موجود در سرویس بهداشتی است. بنابراین قبل از انتخاب کابینت، چیدمان و محل قرار گیری سرویس بهداشتی را در ذهن تداعی کنید. این عمل بسیار مهم است چرا که در سرویس بهداشتی با فضای کمی روبرو هستید و چیدمان اشتباه به قیمت از دست دادن زیبایی و کاربری مفید کابینت می شود. (مدل های جدید سینک روشویی روکار مناسب حمام و سرویس بهداشتی)

می توان طرح های فراوانی از کابینت دستشویی در مدلهای ایستاده و پایه دار را مشاهده کرد که به شدت زیبا و جذاب هستند. همچنین در کنار این کابینت های ایستاده می توان مدل هایی بسیار مدرن و البته کلاسیک از همین کابینت ها را به صورت دیواری نیز مشاهده نمود. این کابینت ها که بسیار جدیدتر و البته جذابتر از سایر مدل ها نیز هستند را می توان با شیرآب روشویی مدرن و زیبا سِت و استفاده کرد.

برخلاف آشپزخانه کابینت دستشویی گران ترین عنصر دکوراسیون سرویس بهداشتی نیستند اما در نمونه های لوکس قیمت آنها به چند میلیون تومان هم می رسد. مانند وسایل دیگر هر چقدر هزینه بیشتری بپردازید کابینت هایی با کیفیت بهتر خواهید داشت اما با رعایت بعضی نکات می توانید با صرفه جویی در هزینه بهترین نتیجه نسبت به هزینه بدست بیاورید. بهترین کار برای صرفه جویی هم در نظر گرفتن نیازها و فضایی که در اختیار دارید است. اگر نمونه های کم قیمت تمام نیازهای شما را برآورده می کند دلیلی برای خرید مدل های گران قیمت وجود ندارد.

در استفاده از هر مدل کابینت دستشویی باید به چندین نکته حتماً توجه و اگر ایرادی هست آنها را رفع کرد:

  • توجه دقیق به نورپردازی و ایجاد نور کافی در سرویس برای جلوه گری بهتر کابینت
  • هماهنگ بودن طرح و مدل کابینت های دستشویی با رنگ و طرح سرامیک کف و دیوار
  • توجه به ابعاد سرویس بهداشتی و انتخاب کابینت با توجه به آن
  • انتخاب دقیق و مناسب شیرآب برای کابینت
  • نصب درست و دقیق کابینت در بهترین مکان و زاویه

با در نظر گرفتن و رعایت این چند مورد مهم می توانید بهترین کابینت را برای سرویس بهداشتی و دستشویی خود انتخاب و نصب کنید. استفاده از آن نیز با توجه به زیبایی و خوشطرح و رنگ بودنش، می تواند بسیار لذتبخش باشد.

در ادامه نمونه هایی زیبا از مدل های مختلف کابینت دستشویی در سبک و طرح های گوناگون را مشاهده خواهید کرد. (مدل کابینت حمام و سرویس بهداشتی ساخته شده از ام دی اف و چوب)

bathroom-sink-cabinet-designs (1)

bathroom-sink-cabinet-designs (2)

bathroom-sink-cabinet-designs (3)

bathroom-sink-cabinet-designs (4)

bathroom-sink-cabinet-designs

toilet-cabinet-designs (1)

toilet-cabinet-designs (1)

toilet-cabinet-designs (2)

toilet-cabinet-designs (3)

toilet-cabinet-designs (4)

toilet-cabinet-designs (5)

toilet-cabinet-designs (6)

toilet-cabinet-designs (7)

TN MAC Poly 004

toilet-cabinet-designs (10)

toilet-cabinet-designs (11)

toilet-cabinet-designs (12)

toilet-cabinet-designs (13)

toilet-cabinet-designs (14)

toilet-cabinet-designs (15)

toilet-cabinet-designs (16)

کابینت دستشویی

toilet-cabinet-designs (17)

تصاویر بیشتر:

بهترین مدل های کابینت دستشویی مناسب محیط های کوچک و بزرگ

بهترین مدل های کابینت دستشویی مناسب محیط های کوچک و بزرگ

بهترین مدل های کابینت دستشویی مناسب محیط های کوچک و بزرگ

بهترین مدل های کابینت دستشویی مناسب محیط های کوچک و بزرگ


به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!