بهترین دکوراسیون اتاق نشیمن همراه با چیدمانی دقیق و شیک

داشتن یک خانه ساده و کوچک به این معنی نخواهد بود که ما دیگر نمی توانیم بهترین دکوراسیون اتاق نشیمن را بگونه ای که هم جذاب باشد و هم راحت، در منزل خود بوجود بیاوریم.  در حقیقت می شود با انجام وظایف مشخص و کاربردی، دکوراسیون هر قسمت از خانه را بهبود بخشید تا مکانی زیبا و راحت در اتاق خانه شکل بگیرد. اتاق نشیمن بعنوان اتاق مرکزی خانه، اولین مکانی است که مهمانان وارد آن می شوند، به همین دلیل دکوراسیون آن باید در بهترین و زیباترین شکل ممکن باشد تا فضایی صمیمی و خواستنی را در بین مهمانان و همچنین اعضای خانواده بوجود آورد.

حتما فکر می کنید برای اینکه همه چیز در اتاق نشیمن بهترین باشد، مسلما اولین چیزی که نیاز داریم، بودجه مناسب خواهد بود، این مورد تا حدود زیادی درست است اما با برنامه ریزی درست و نقشه ریزی کامل قبل از خرید وسایل اتاق نشیمن می توان با هزینه معقولی دکوراسیون زیبا و شیک در اتاق ایجاد کرد. بنابراین قبل از هر چیزی باید کاربرد اتاق نشیمن خانه مشخص شود. منظور از کاربرد، مشخص کردن این موضوع است که اتاق نشیمن به چه طریقی می تواند مهمانان خود را سرگرم کند؟ در بسیاری از طراحی ها امروزی، کار بر عهده تلویزیون و سایر وسایل سرگرمی همراه با آن است. اما در نمونه های دیگر می شود تلویزیون را از اتاق نشیمن حذف کرد و بجای از کتاب بعنوان موضوع اصلی سرگرمی در اتاق نشیمن استفاده کرد. تعیین کردن این موضوع تا حدود زیادی بروی چیدمان دکوراسیون اتاق تاثیر گذار خواهد بود.

بعداز مشخص کردن موارد بالا باید در مورد رنگ و تم دکوراسیون تصمیم گیری کنیم بطوریکه با انتخاب وسایلی هماهنگ با یکدیگر، جلوه این تم و زمینه طراحی را در دکوراسیون به خوبی نمایان کنیم. البته سایز مبلمان هم در ایجاد دکوراسیونی کاربردی بسیار مهم خواهد بود. همیشه قبل از خرید هر وسیله ای برای منزل خود مکان مناسب و فضای مورد نیاز آن را به طور دقیق مشخص کنید.

 Best-Living-Room-design-ideas (1)

Best-Living-Room-design-ideas (13)

Best-Living-Room-design-ideas (12)

Best-Living-Room-design-ideas (7)

مطالب مرتبط:

مبل راحتی جدید و شیک مناسب برای اتاق نشیمن و پذیرایی

میز تلویزیون LCD مدرن در دکوراسیون نشیمن های شیک و زیبا

دکوراسیون اتاق خواب آرامش بخش / عکس و طراحی

Best-Living-Room-design-ideas (8)

Best-Living-Room-design-ideas (9)

Best-Living-Room-design-ideas (10)

Best-Living-Room-design-ideas (11)

Best-Living-Room-design-ideas (6)

Best-Living-Room-design-ideas (5)

مطالب پر بازدید:
مدل پرده پذیرایی جدید و شیک با سبک های سنتی و مدرن
انواع مدل چراغ سقفی و لوستر توپی و لامپ آویز / عکس
انواع کفپوش چوبی و پی وی سی طرح بسیار جالب و شیک / عکس

Best-Living-Room-design-ideas (4)

Best-Living-Room-design-ideas (3)

بهترین دکوراسیون اتاق نشیمن

Best-Living-Room-design-ideas (2)