برکه و چشمه مصنوعی در دکوراسیون داخلی منزل با طراحی زیبا

اضافه کردن برکه و چشمه مصنوعی در دکوراسیون داخلی خانه نه تنها به ایجاد منظره ای زیبا کمک می کند بلکه می توان از آن بعنوان یک عنصری دکوراتیو  بسیار جذاب و چشم دیگر در فضای داخل و حتی خارج منزل نیز یاد کرد. ایجاد برکه مصنوعی در فضای داخل خانه کار چندان سختی نیست و مراقبت و نگهداری از آن نیز ساده و آسان است. برکه های مصنوعی تقریبا در هر محیطی با هر شرایطی قرار می گیرند و به همین خاطر گزینه مطلوبی برای خانه های آپارتمانی کوچک نیز بشمار می روند. تنها فرقی که بین برکه های مصنوعی که در خارج منزل مانند حیاط و پاسیو یا حتی پشت بام قرار می گیرند با مدل های موجود در داخل خانه اندازه آنها است که طبعا مدل های مناسب دکوراسیون داخلی فضای کمتری اشغال خواهند کرد. البته اندازه برکه های مصنوعی توسط کارایی و نوع ساخت آنها مشخص خواهد شد.

در برکه های مصنوعی حتی می توان از آبشار نیز استفاده کرد. اینگونه برکه ها معمولا به صورت آماده و از پیش ساخته شده هستند اما به خواسته مشتری می توانند مدل های سفارشی با هر فریمی که مدنظرشان هست را طراحی کنند. در مدل های پیش ساخته و آماده تقریبا هر شکلی که مد نظرتان باشد در اندازه های مختلف همراه یا بدون کیت آبشار در بازار موجود هستند. بنابراین به راحتی می توانید مدلی که مناسب با شرایط شما است را پیدا کنید.

برکه های مصنوعی از مواد مختلفی مانند پلاستیک، رزین، کائوچو، چوب، فلز، سنگ، شیشه و خیلی چیزهای دیگر ساخته می شوند اما برای فضاهای کوچک استفاده از مدل های پلاستیکی و کائوچویی بنظر گزینه مناسب تر خواهد بود زیرا برکه های چوبی و فلزی معمولا فضای بیشتر اشغال می کنند و بیشتر مناسب خانه های لوکس و بزرگ هستند. بهترین مکان برای قرار دادن برکه های مصنوعی در طبقه های پایین یا قسمت همکف خانه است اما با عایق کاری مناسب و ایمن می توانید آنها را در طبقه های بالاتر نیز نصب کنید. در شکل های زیر مدل های مختلفی از طراحی برکه های مصنوعی در دکوراسیون داخلی را مشاهده خواهید کرد.

Indoor-Ponds-design-ideas (1)

Indoor-Ponds-design-ideas (2)

Indoor-Ponds-design-ideas (3)

مطالب مرتبط:

آبنمای خانگی برای تزیین دکوراسیون منزل

گیاهان آپارتمانی – آشنایی با انواع مدل گلدان گل و گیاه آپارتمانی / عکس

نمای ساختمان مدرن و شیک با طراحی رنگارنگ و جذاب مدل ۲۰۱۵

Indoor-Ponds-design-ideas (4)

Indoor-Ponds-design-ideas (5)

Indoor-Ponds-design-ideas (6)

Indoor-Ponds-design-ideas (7)

Indoor-Ponds-design-ideas (8)

Indoor-Ponds-design-ideas (9)

Indoor-Ponds-design-ideas (10)

Indoor-Ponds-design-ideas (11)

Indoor-Ponds-design-ideas (12)

مطالب پر بازدید:

نکاتی برای ساخت روف گاردن و باغچه های پشت بام / تصاویر

میز تلویزیون LCD مدرن در دکوراسیون نشیمن های شیک و زیبا

مدل مبل راحتی دونفره کوچک و بسیار شیک مناسب برای فضاهای تنگ

Indoor-Ponds-design-ideas (13)

برکه و چشمه مصنوعی

Indoor-Ponds-design-ideas (14)

, ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
برکه و چشمه مصنوعی در دکوراسیون داخلی منزل با طراحی زیبا
4.8 (96%) 20 votes