بررسی طراحی داخلی خانه مدرن با طراحی بسیار ساده و شیک

طراحی داخلی خانه مدرن و کمینه گرا ممکن در بعضی مواقع بسیار سرد و جدی باشد. در این مطلب به معرفی خانه ای می پردازیم که دقیقا عکس این موضوع را نشان خواهد داد. در دکوراسیون این خانه با هوشیاری تمام از ترکیب بافت های گوناگون، مکان های ذخیره سازی متعدد و رنگ های متنوع استفاده شده است بطوریکه در عین مدرنی، گرم و دعوت کننده نیز هست. این خانه آپارتمانی در آسیای شرقی در استان مستقل چین، تایوان قرار دارد. مساحت این خانه چیزی حدود 132 مترمربع است.

همانطور که مشاهده می کنید طراحان این خانه یک روش کاملا بدیع را برای حل مشکل سقف خانه بوجود آوردند. سقف این خانه ارتفاع نابرابری دارد و در صورت طراحی نادرست می توانست با کوچک تر نشان دادن فضا، کل جنبه زیبایی این خانه را زیر سوال ببرد. سقف قسمت نشیمن خانه با بازسازی دوباره کمی شیب بیشتر گرفته و در ارتفاع بالاتری از سقف کناری اش قرار گرفته است. همین کار به ظاهر ساده باعث شده فضای خانه بلندتر، بزرگتر و دلبازتر جلوه کند.

این خانه پلانی کاملا باز دارد و طوری طراحی شده است که هر فضا از خانه بدون توقف با جریانی پیوسته به درون قسمتی دیگری از خانه متصل می شود. در تمامی قسمت های این خانه از خطوط صاف و لطیف و مواد طبیعی و ارگانیک (روکش مبلمان و پرده های خانه) استفاده شده است. همچنین با بکار بردن چوب، کاشی و سنگ طبیعی در دکوراسیون داخلی این خانه حسی خوشایند و آرامش بخش در تمام خانه بوجود آمده است.

قسمت غذاخوری این آپارتمان فاصله کمی با نشیمن خانه دارد و از یک میز ناهارخوری ساده و براق با صندلی هایی به سبک معماری اسکاندیناویایی بهره می برد. درست در کنار این این منطقه اتاق مطالعه یا کار خانه قرار دارد که توسط دری کشویی و شفاف از محیط غذاخوری جدا می شود و دیدی کامل به اتاق نشیمن خانه دارد. کل این قسمت از خانه فضایی آزاد و درخشان دارد و به پیوستگی قسمت های مختلف این خانه کمک زیادی کرده است.

modern-interior-design-ideas (1)

modern-interior-design-ideas (2)

modern-interior-design-ideas (3)

مطالب مرتبط:

بررسی دکوراسیون خانه کوچک تکخوابه با طراحی شیک و مدرن

مدل های مدرن و شیک کابینت آشپزخانه سفید در دکوراسیون منزل

دکوراسیون خانه لوکس در استانبول ترکیه مدل سال ۲۰۱۵

modern-interior-design-ideas (4)

modern-interior-design-ideas (5)

modern-interior-design-ideas (6)

modern-interior-design-ideas (7)

modern-interior-design-ideas (8)

modern-interior-design-ideas (9)

modern-interior-design-ideas (10)

مطالب پر بازدید:

آشنایی با طراحی داخلی فانتزی و رویایی معمار معروف مصری

زیباترین مدل های شلف و قفسه آشپزخانه مدرن / عکس

نکات مهم در تزیین دکوراسیون اتاق نشیمن منزل

modern-interior-design-ideas (11)

modern-interior-design-ideas (12)

طراحی داخلی خانه مدرن

modern-interior-design-ideas (13)