بررسی طراحی داخلی امروزی منزلی شیک با جوی گرم و دوست داشتنی

طراحی داخلی امروزی بیشتر به سمت ترکیب سبک کمینه گرای مدرن و سبک لوکس و تجملی کلاسیک گرایش پیدا کرده است. برای آشنایی بیشتر با این موضوع با نمونه ای آشنا می شویم که چنین ترکیبی را به بهترین شکل ممکن عملی کرده است. ترکیبی از چوب و بتن در طراحی داخلی منزلی در شهر سائوپائلو برزیل به راستی محیطی یگانه و منحصر بفرد برای زیستن خلق کرده است. این خانه امروزی، دکوراسیونی دنج و گرم در فضای داخلی خود دارد که هر بیننده ای را با آرامش و آغوشی باز به خود دعوت می کند. دلیل اصلی این حس گرم و دلپذیر درون خانه استفاده از ترکیب مناسب چوب و بتن به شیوه ای موثر است بطوریکه تضاد بوجود آمده تمام توجهات را به سمت خود جذب می کند.

همانطور که در عکس های مشاهده می کنید نمای بیرونی این خانه، پوششی کاملا موثر برای حفظ فضای خصوصی و محرمیت در داخل خانه  ایجاد کرده است، این نما در عین سادگی و به دور از هر گونه تجملی، با تکیه بر اصول طراحی مدرن و کمینه گرا توانسته علاوه بر ایجاد فضای خصوصی درون خانه، جلوه ای بسیار شیک و ممتاز به فضایی خارجی خانه بدهد. قسمتی از خانه که توسط خانه کناری یا خیابان دید دارد توسط بتنی حفره دار پوشانده شده است تا علاوه بر محدود کردن دید و تابش آفتاب داغ، اجازه ورود نور به فضای پشت این دیوار که آشپزخانه و اتاق نشیمن است را بدهد.

اتاق نشیمن با طراحی ویژه خود بعنوان قلب این خانه شناخته می شود. این اتاق توسط درب کشویی-شیشه ای بزرگی مستقیما به بالکنی خانه نصب شده و از طرفی دیگر به اتاق غذاخوری ارتباط دارد. استفاده از بتن در پوشش سقف و دیوار در کنار مبلمان چوبی و لامپ های شیک کلاسیک عامل اصلی ایجاد یگ فضای دنج و گرم در دکوراسیون داخلی این خانه شده است. در شکل های زیر نماهای مختلفی از این منزل زیبا را مشاهده خواهید کرد.

 Unique-interior-design-ideas (1)

Unique-interior-design-ideas (2)

Unique-interior-design-ideas (3)

Unique-interior-design-ideas (4)

Unique-interior-design-ideas (5)

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

Unique-interior-design-ideas (6)

Unique-interior-design-ideas (7)

Unique-interior-design-ideas (8)

Unique-interior-design-ideas (9)

Unique-interior-design-ideas (10)

Unique-interior-design-ideas (11)

Unique-interior-design-ideas (12)

Unique-interior-design-ideas (13)

Unique-interior-design-ideas (14)

Unique-interior-design-ideas (15)

طراحی داخلی امروزی

Unique-interior-design-ideas (16)


به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!