مدلهای زیبا از انواع کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی شیک و مدرن

دکوراسیون و چیدمان در سرویس بهداشتی کمی سخت تر از بقیه مکان های خانه است اما از لذت بیشتری برخودار است چرا که با آزادی عمل بیشتری می تواند به تزیین دکوراسیون سرویس بهداشتی بپردازید. سختی تزیین دکوراسیون سرویس بهداشتی به دلیل نبودن وسایل و دکورهای گوناگون است که باعث می شود در سرویس بهداشتی خود محیط سرد و بی روحی را داشته باشید. بهترین گزینه ها برای بخشیدن جان تازه به دکوراسیون سرویس بهداشتی یا طراحی مدل جدید آن، استفاده از انواع کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی است که در طرح و رنگ های بسیار زیبایی تولید می شوند. توجه داشته باشید که بهترین گزینه برای دوباره سازی سرویس بهداشتی و حمام استفاده از کاشی و سرامیک های مخصوص است که در گالری زیر تعدادی از زیباترین سرویس های بهداشتی تزیین شده با کاشی و سرامیک را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

اما از میان انواع کاشی برای سرویس بهداشتی و حمام، سه نوع مختلف از زیباترین ها هستند، نوع اول کاشی و سرامیک ساخته شده از سنگ تراورتن است که مستقیما از سنگ آهک بریده شده و دارای رنگ ها و بافت های بسیار زیبا و متعددی است که آپیشن های زیادی براساس نوع چیدمان در اختیار شما می گذارد. نوع دوم کاشی و سرامیک چینی که از شن و ماسه گداخته شده تهیه شده است که از پراستفاده ترین ها در بازار هستند و به همین دلیل در انواع طرح و رنگ ها تولید می شوند و گستره وسیعی از سلایق را پوشش می دهند. مورد سوم کاشی و سرامیک موزاییکی هستند که با قرار گرفتن کنار هم اشکل متحد و ترکیبی را ایجاد می کنند.اینگونه کاشی ها انعطاف پذیری بیشتری دارند و برای سرویس های بهداشتی که دارای انحنا در طراحی هستند بهترین گزینه هستند بعلاوه راحت تر نصب و جدا می شوند. البته قیمت انها نسبت به بقیه مدل ها گرانتر است بنابراین ممکن است برای همه مناسب نباشند.در ادامه مدل های زیبای انواع کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی را  مشاهده خواهید کرد.

tile-and-ceramic-for-toilet-and-bathroom (1)

tile-and-ceramic-for-toilet-and-bathroom (2)

tile-and-ceramic-for-toilet-and-bathroom (3)

مدلهای جالب سرامیک و کاشی برای سرویس بهداشتی و حمام

tile-and-ceramic-for-toilet-and-bathroom (4)

Bathroom-floor-tile-ideas-and-wall-painting-bathroom-design-with-white-ceramic-toilet-design-and-tile-shower-wall-design-for-master-bathroom

tile-and-ceramic-for-toilet-and-bathroom (5)

tile-and-ceramic-for-toilet-and-bathroom (6)

tile-and-ceramic-for-toilet-and-bathroom (7)

tile-and-ceramic-for-toilet-and-bathroom (8)

tile-and-ceramic-for-toilet-and-bathroom (9)

tile-and-ceramic-for-toilet-and-bathroom (10)

tile-and-ceramic-for-toilet-and-bathroom (11)

tile-and-ceramic-for-toilet-and-bathroom (12)

tile-and-ceramic-for-toilet-and-bathroom (13)

tile-and-ceramic-for-toilet-and-bathroom (14)