انواع مدل میز ناهار خوری در دکوراسیون هال پذیرایی / عکس میز غذا خوری

هال پذیرایی در خانه یکی از پر رفت و آمد ترین مکان ها است، چه بصورت جداگانه طراحی شده باشد چه قسمتی از یک اتاق بزرگ باشد هال پذیرایی همیشه محلی برای جمع شدن افراد خانواده خواهد بود، از مشق نوشتن کودکان گرفته تا مهمانی های خانگی معمولا همگی در این مکان انجام می شوند. دکوراسیون هال پذیرایی باید بگونه ایی طراحی و تزیین شود تا فضایی گرم و خوش را برای مهمانان فراهم کند. در هنگام تزیین هال پذیرایی بهتر است تم رنگی را انتخاب کنید که به استایل مورد نظر شما بخورد همچنین اگر هال پذیرایی بخشی از یک اتاق بزرگ است سعی کنید با استفاده از وسایل چوبی و دکوری روستیک مانند یا مدرن این فضا را از بقیه اتاق جدا کنید و بنوعی به این مکان کاراکتر مخصوص خودش را بدهید. البته باید توجه کنید که قبل از هر اقدامی به اندازه گیری اتاق پذیرایی بپردازید تا وسایل خود را مناسب با فضا انتخاب کنید.

یکی از اصلی ترین وسایلی که دکوراسیون هال پذیرایی را تحت تاثیر خود قرار می دهد بدون شک مدل میز ناهار خوری است. هنگامی که قصد خرید میز ناهار خوری را دارید ابتدا مشخص کنید روزانه چند نفر از میز استفاده می کنند. اگر در خانه زیاد مهمانی برگذار می کنید درنظر داشته باشید که هر فرد  به اندازه تقریبی 1 متر فضا بروی میز برای میل کردن غذا نیاز دارد و در کنار آن به سایز اتاقی که قرار است میز در آن قرار بگیرد نیز توجه کنید. استفاده از انواع مدل میز ناهار خوری گرد برای فضاهای کوچک بسیار مناسب است در حالی که میز ناهارخوری های مستطیلی، بیضی شکل و پایه ستونی برای اتاق های بزرگ یا باریک و طویل مناسب هستند. با پهن کردن فرش یا قالی زیر میز غذاخوری می توانید فضا را بسیار چشم گیرتر کنید البته اندازه فرش یا قالی باید به اندازه ایی باشد که صندلی ها در همه حال در داخل آن قرار بگیرند.

برای انتخاب صندلی میز ناهار خوری اگر قصد خرید جداگانه داشتید می توانید از هر نوع مدل و رنگی استفاده کنید اما بهتر است شباهت هایی بین صندلی و میز و یا صندلی و محیط اطراف میز یعنی سایر المان های دکوراسیون هال پذیرایی وجود داشته باشد. همچنین توجه کنید که ارتفاع صندلی ها بقدری باشد که هنگام قرار دادن کنار میز حدود 30 سانتی متر از سطح میز پایین تر قرار بگیرند.

در زیر به چند نمونه از زیباترین مدل میز ناهار خوری و عکس میز غذا خوری استفاده از آنها در دکوراسیون های هال پذیرایی آشنا می شویم.

1

عکس میز ناهار خوری 12 نفره شیک

2-Modern-dining-room-600x376

عکس میز غذا خوری و مدل زیبای میز ناهار خوری مدرن در دکوراسیون منزل مدرن

3-Contemporary-open-plan-home-design-600x337

موضوعات مرتبط:

راهنمای خرید انواع مدل سینک ظرفشویی آشپزخانه / عکس / ابعاد

استفاده از تخته سیاه بعنوان دکوراسیون خانه – نشیمن ، آشپزخانه

4-Kitchen-dining-area-600x300

عکس میز ناهار خوری مدرن در دکوراسیون هال پذیرایی

5-Chic-open-plan-lounge-kitchen-diner-600x427

عکس میز غذا خوری سفید مدرن و شیک

6-White-dining-stools-600x800

مدل میز ناهار خوری کلاسیک در هال پذیرایی

9-Purple-cream-dining-room-decor-600x901 (1)

عکس میز غذا خوری چوبی جالب

10-White-dining-bench-600x400

مدل میز غذا خوری زیبا

11-Chunky-dining-chairs-600x421

موضوعات پر بازدید:

انواع مدل دوش حمام جدید و جالب – حمام مدرن

مدل اتاق خواب زیبا و شیک – طراحی داخلی اتاق های فوق العاده

درخت بونسای در دکوراسیون منزل + قیمت

15-Large-black-pendant-shade-600x482

مدل میز و صندلی ناهار خوری سفید کلاسیک مجلسی

17-Luxurious-dining-room-decor-600x333

میز غذا خوری مجلسی و زیبا

18-Country-dining-room-decor-600x430