انواع عکس و مدل سنگ آنتیک آشپزخانه مدرن و شیک

ابتدا پیش از اینکه به مبحث مدل سنگ آنتیک آشپزخانه وارد شویم شاید بهتر باشد اندکی در مورد سنگ آنتیک توضیحاتی را ارائه بدهیم تا برای افرادی که با آن آشنایی کامل ندارند اطلاعات مفیدی در این زمینه فراهم کرده باشیم.در حقیقت سنگ آنتیک از قرار دادن قطعات شکسته سنگ و خرده سنگ ها کنار هم و چسباندن آنها با چسب هایی رزینی تولید می شوند. سنگ آنتیک به گونه ای از ترکیب ضایعات و باطله های سنگ زیبا و تزیینی تراورتن بوجود می آید که در نمای خارجی خانه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. البته باطله و ضایعه بودن این سنگ ها به هیچ عنوان به معنای کیفیت پایین و نامناسب این سنگ های نیست بلکه دقیقا برعکس است و سنگ های آنتیک از کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند که آنها را تبدیل به یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی می کند که خواهان داشتن دکوراسیونی طبیعی در محیط داخل خانه خود هستند. خود سنگ تراورتن زیبایی طبیعی زیادی در بافت خود دارد اما داشتن سختی کم و استحکام و شکل پذیری بالا باعث بوجود آمدن قابلیت برش و ساب در آنها شده که برتری واضحی از لحاظ هزینه تمام شده نسبت به دیگر سنگ های سخت از قبیل گرانیت و کوارتز دارد. البته از سنگ های دیگر از قبیل آهک، دولومیت و مرمر هم در سنگ های آنتیک استفاده می شود که زیبایی های مخصوص به خود را دارند.

با نگاهی به تصاویری که در این صفحه درج کرده ایم به راحتی می توان فهمید که سنگ آنتیک آشپزخانه می تواند در هر رنگ و مدلی موجود بوده و از آن در هر نمایی استفاده کرد. قدرت طراحی و مهندسی در این روزها می تواند بهترین مدل ها و دکوراسیون آشپزخانه را با هر چیزی ایجاد نماید از جمله انواع سنگ آنتیک در رنگ های مختلف.

شاید عده ای تمایل داشته باشند سنگ آنتیک آشپزخانه خود را با رنگ کابینت ها و حتی مدل آن هماهنگ کنند. به راحتی این کار شدنی است و می توان از طراح خواست تا بهترین دیزاین، دکوراسیون و البته برترین رنگ و جنس از سنگ آنتیک آشپزخانه را انتخاب و استفاده کند. اینجا دیگر نمی توان نسبت به این مسئله یعنی عدم هماهنگی و سِت نبودن سنگ و کابینت بی تفاوت بود زیرا در انتها، کار به شدت بد و زشت خواهد شد.

گاهی نیز برخی تمایل به ایجاد تضاد بین رنگ سنگ آنتیک در آشپزخانه خود با رنگ کابینت ها، رنگ میزغذاخوری، سنگ اوپن و سایر وسایل دارند که این شیوه نیز به شدت جذاب و دوست داشتنی ست. می توان با استفاده از رنگ روشن در دیوار آشپزخانه و رنگ تیره در کابینت ها بهترین دکوراسیون را در محیط آشپزخانه ایجاد کرد.

همچنین طبق تصاویر می توان از یک سنگ آنتیک آشپزخانه بزرگ بعنوان سنگ اوپن و از همان نوع و جنس و رنگ نیز برای دیوارها استفاده نمود. کابینت ها و میز و صندلی غذاخوری نیز در هماهنگی کامل با یکدیگر و رنگی مخالف با رنگ سنگ ها. این ترکیب، بینظیر و شاهکار از آب در خواهد آمد.

معمولاً بهترین دکوراسیون توسط انواع سنگ های آنتیک آشپزخانه مدرن و شیک زمانی ایجاد می شود که در استفاده از تمامی ابزار و اِلمان های موجود به  دقت عمل کنیم. به این شکل، بهترین آشپزخانه با بهترین دکوراسیون را خواهیم داشت.

برای انتخاب مدل سنگ آنتیک برای دیوار آشپزخانه باید بیشتر از هم چیز به کیفیت سنگ نگاه کنید. معمولا سنگ هایی که رگه های طبیعی بیشتر و درشت و جلا و درخشندگی بیشتری دارند از لحاظ کیفیت از دیگر مدل ها برتر هستند. سنگ آنتیک با کیفیت در مقبل سایش و رطوبت کاملا مقاوم است و دارای عمر مفید وطولانی می باشد بعلاوه از وزن کمی هم برخوردار هستند. از لحاظ قیمتی سنگ آنتیک قیمتی بسیار کمتر نسبت به سنگ های طبیعی دارند چر که پروسه دشواری برای رساندن سنگ های طبیعی و قابل استفاده کردن آنها طی می شود که در مورد سنگ های آنتیک اینگونه نیست. سنگ های آنتیک دکوری یکی از بهترین گزینه ها برای دکوراسیون آشپزخانه های مدرن است. دکوراسیون آشپزخانه مدرن باید ساده و بدور از اغراق در تزیینات باشد اما به مقدار کم این کار جلوه ای بسیار جذاب به آشپزخانه می دهد. بنابراین بهترین راه برای تزیین آن استفاده از مدل سنگ آنتیک آشپزخانه است که با رگه ها و بافت زیبای خود به دکوراسیون آشپزخانه جلوه ای لوکس و زیبا می بخشد.

antique-stone-for-kitchen-decoration (12)

kitchen-wall-antique-stone (1)

مطالب مرتبط:

عکس اپن آشپزخانه ایرانی و خارجی مناسب فضاهای کوچک و بزرگ

مدل جدید جزیره آشپزخانه با اشکال زیبا و جادار در سال ۲۰۱۵

زیباترین مدل های شلف و قفسه آشپزخانه مدرن / عکس

antique-stone-for-kitchen-decoration (11)

antique-stone-for-kitchen-decoration (10)

kitchen-wall-antique-stone (3)

antique-stone-for-kitchen-decoration (9)

antique-stone-for-kitchen-decoration (8)

antique-stone-for-kitchen-decoration (7)

kitchen-wall-antique-stone (2)

antique-stone-for-kitchen-decoration (4)

antique-stone-for-kitchen-decoration (2)

مدل سنگ آنتیک آشپزخانه بسیار شیک و زیبا

antique-stone-for-kitchen-decoration (3)

antique-stone-for-kitchen-decoration (1)

مطالب پر بازدید:

مدل پارتیشن منزل با طرح های زیبا مناسب برای هر مکانی

نمای ساختمان مدرن و شیک با طراحی رنگارنگ و جذاب مدل ۲۰۱۵

مدل مبل تخت خوابشو و چند حالته برای اتاق نشیمن و پذیرایی

antique-stone-for-kitchen-decoration (5)

antique-stone-for-kitchen-decoration (6)

 تصاویر بیشتر:

انواع عکس و مدل سنگ آنتیک آشپزخانه مدرن و شیک

انواع عکس و مدل سنگ آنتیک آشپزخانه مدرن و شیک

انواع عکس و مدل سنگ آنتیک آشپزخانه مدرن و شیک

انواع عکس و مدل سنگ آنتیک آشپزخانه مدرن و شیک

انواع عکس و مدل سنگ آنتیک آشپزخانه مدرن و شیک

انواع عکس و مدل سنگ آنتیک آشپزخانه مدرن و شیک