انواع طرح و مدل کاغذ دیواری پذیرایی / دکوراسیون اتاق نشیمن

به روزشده در  ۲۰ / ۵ / ۱۳۹۸

کاغذهای دیواری به دلیل راحتی در نصب و ارزان تر بودن نسبت به رنگ و نقاشی دیوار و همچنین تنوع بسیار زیادی که در انواع طرح و مدل آنها وجود دارد، یکی از بهترین گزینه ها برای تزیین دیوار خانه هستند و استفاده از کاغذ دیواری فقط مخصوص اتاق ها یا محیط های کم رفت و آمد نیست، هم اکنون با طرح های زیبا و متنوعی که در کاغذ دیواری ها ایجاد شده است تزیین دکوراسیون اتاق ها مخصوصا اتاقهای پذیرایی و نشیمن بیش از پیش راحت تر شده است. طرح کاغذ دیواری پذیرایی در صورت انتخاب درست می تواند از دیوار رنگ زده و نقاشی شده هم زیباتر خود را نشان دهد و محیط پذیرایی را شگفت انگیز جلوه می دهد. در این مطلب با نمونه های زیبایی از مدل کاغذ دیواری پذیرایی شیک و مدرن آشنا می شویم.

استفاده از آنها در هر ساختمانی و با هر طرح و معماری به راحتی امکان پذیر است. می توان آنها را در خانه های ویلایی به خوبی استفاده کرد، می توان آنها را در آپارتمان ها و واحدهای کوچک و بزرگ به خوبی نصب و از زیبایی آنها لذت برد، می توان در تالارها و خلاصه هر مکان دیگری از کاغذ دیواری ها استفاده کرد اما استفاده از بهترین و دوست داشتنی ترین طرح های کاغذ دیواری برای استفاده در هال پذیرایی لطفی دیگر دارد؛ کاغذ دیواری پذیرایی می تواند جذابیت و زیبایی این نقطه از منزل را بسیار افزایش دهد و حال خوبی به میزبان و میهمان تزریق نماید.

هال پذیرایی یکی از پر رفت و آمد ترین مکان های خانه بوده و همیشه محلی برای گردهم آمدن و گفت و گوی دوستان و آشنایان به دور میزی پر از غذاهای رنگارنگ و دلپذیر است. اما ایجاد اتمسفر مناسب محیط با طراحی هوشمندانه می تواند به دلپسند بودن فضا کمک بیشتری کند. همیشه هم قرار نیست با خرج های گزاف و خرید انواع وسایل و دکوری های سنگین و عجیب-غریب! اقدام به جذاب کردن هال پذیرایی کنیم بلکه می توان با چندین متر کاغذ دیواری زیبا و حتی می توان فقط با زیبا کردن یکی از دیوارهای هال پذیرایی توسط کاغذ دیواری پذیرایی چنان جذابیتی ایجاد کرد که نگو!

انواع طرح و مدل کاغذ دیواری پذیرایی / دکوراسیون اتاق نشیمن

انواع طرح و مدل کاغذ دیواری پذیرایی / دکوراسیون اتاق نشیمن

انواع طرح و مدل کاغذ دیواری پذیرایی / دکوراسیون اتاق نشیمن

انواع طرح و مدل کاغذ دیواری پذیرایی / دکوراسیون اتاق نشیمن

انواع طرح و مدل کاغذ دیواری پذیرایی / دکوراسیون اتاق نشیمن

انواع طرح و مدل کاغذ دیواری پذیرایی / دکوراسیون اتاق نشیمن

انواع طرح و مدل کاغذ دیواری پذیرایی / دکوراسیون اتاق نشیمن

انواع طرح و مدل کاغذ دیواری پذیرایی / دکوراسیون اتاق نشیمن

 

امروزه استفاده از کاغذ دیواری های جذاب در پشت تلویزیون ها یکی از بهترین ایده ها برای زیباسازی منازل می باشد. این موضوع البته نه فقط مربوط به ایران بلکه در سراسر جهان مرسوم است. می توان با توجه به رنگ دیوارهای پذیرایی و همچنین سایر ابزار و وسایل منزل، رنگ و طرح کاغذ دیواری پذیرایی را انتخاب و نسبت به استفاده از آن اقدام نمود. فقط کافیست ییک از دیوارها را به این شکل زیباسازی نمایید، همین دیوار سایر دیوارها را نیز زیبا خواهد کرد. البته چنانچه تصمیم به کاغذ دیواری کردن تمامی دیوارهای هال پذیرایی داشته باشید این گزینه هم بسیار جذاب و دوست داشتنی خواهد بود، زیرا چه چیزی بهتر از داشتن یک هال زیبا و کاغذ دیواری شده جهت زندگی جذاب و پذیرایی از میهمانها.

استفاده از طرح کاغذ دیواری پذیرایی مناسب و زیبا به تنهایی تاثیر زیادی بروی ایجاد این حس در فضا می کند. مدل کاغذ دیواری پذیرایی که انتخاب می کنید می تواند اتاق پذیرایی را بزرگ تر، گرم تر و روشن تر نشان داده و حتی خرابی های روی دیوار را هم بپوشاند. مثلا برای بزرگ تر نشان دادن فضا و بلند تر نمایاندن شقف بهتر است از رنگ های خنک و لطیف مانند  سبز، آبی یا ارغوانی استفاده کنید. در حالی که رنگ های خنک با شدت بیشتر به تازگی و احساسی شدن فضا کمک می کند و رنگ های گرم مانند قرمز، زرد، و نارنجی همانند اسمشان احساس گرمی در بین اعضای خانواده و مهمانان بوجود می آورد.

پذیرایی شما هر حالتی که داشته باشد چه فضایی رسمی داشته باشید چه فضایی شاد و جذاب، می توانید با اضافه کردن کاغذ دیواری به پذیرایی چهره ایی پویا و پرانرژی بدهید. برای آرایش محیط پس زمینه پذیرایی می توان از مدل های متنوع با اشکال متفاوت مانند طرح های گل دار و متالیک براق یا از رنگ های غنی ایی مانند قرمز، طلایی،سبز و مشکی استفاده کنید. البته برای فضاهای کوچک بهتر است از کاغذ دیواری های رنگ روشن در پذیرایی استفاده کنید تا از دلگیر شدن محیط جلوگیری کرده باشید.

 

living-room-wallpaper-design-ideas (4)

مدل کاغذ دیواری سفید براق و شیک

living-room-wallpaper-design-ideas (5)

مدل کاغذ دیواری پذیرایی پشت دیوار تلویزیون

living-room-wallpaper-design-ideas (6)

موضوعات مرتبط:

مدل های کاناپه و مبل راحتی ترکیه جدید و شیک / عکس مبلمان ترک

راهنمای انتخاب استیکر دیواری یا برچسب دیواری نشیمن

چگونه اتاق نشیمن مدرن داشته باشیم – دکوراسیون اتاق نشیمن

living-room-wallpaper-design-ideas (7)

طرح کاغذ دیواری پذیرایی رنگی صورتی و سفید

living-room-wallpaper-design-ideas (8)

این مطلب را نیز حتما بخوانید: بهترین ایده های طراحی اتاق نشیمن امروزی شیک و جدید

مدل کاغذ دیواری برای پذیرایی طرح گل

living-room-wallpaper-design-ideas (9)

کاغذ دیواری برای پذیرایی رنگ بنفش

living-room-wallpaper-design-ideas (3)

مدل کاغذ دیواری پذیرایی طلایی و طرح گل

living-room-wallpaper-design-ideas (2)

کاغذ دیواری برای پذیرایی قهوه ای برجسته

living-room-wallpaper-design-ideas (1)

  3

موضوعات پر بازدید:

نکاتی برای طراحی اتاق خواب خلاقانه و فانتزی

درخت بونسای در دکوراسیون منزل + قیمت – گل و گیاه آپارتمانی

باکس دیواری – انواع مدل قفسه دیواری و شلف چوبی و طاقچه مدرن / عکس

4

living-room-wallpaper-design-ideas (1)

طرح کاغذ دیواری برای پذیرایی

5

مدل کاغذ دیواری برای پذیرایی طرح گل شیک

  8

مدل کاغذ دیواری سبز رنگ پذیرایی

living-room-wallpaper-design-ideas (10)

مدل کاغذ دیواری شیک و زیبا

9