انواع دکوراسیون آشپزخانه و مدل های طراحی داخلی و چیدمان متفاوت

اگر شما هم بدنبال دکوراسیون مناسب برای آشپزخانه خود هستید در این مطلب با تعدادی از بهترین ها و البته پیچیده ترین طرح ها از انواع دکوراسیون آشپزخانه مواجه خواهید شد که برای آنهایی که بدنبال دکوراسیونی متفاوت هستند بهترین گزینه برای ایده گیری می باشند. دکوراسیون های آشپزخانه ایی که در این مطلب مشاهده می کنید توسط شرکت Armony Cucine طراحی شده اند. در اولین نگاه به دکوراسیون آشپزخانه ها متوجه اندکی متفاوت بودن آنها می شوید که محیط پخت و پز آشپزخانه را به فضایی شیک و استایلیش تبدیل کرده اند بدون اینکه چیدمان آشپزخانه را زیاد از حد شلوغ و ناراحت نشان دهند.
برای داشتن طراحی داخلی آشپزخانه آرام می توان از رنگ های خنثی مانند سفید استفاده کرد اما می توان مقداری هم از رنگ های شاد و تند به صورت کم و گذرا (عکس شماره 1) در دکوراسیون استفاده کرد که بر خلاف نظر بسیاری از افراد باعث ایجاد حس آرامش بیشتری در محیط می شود؛ بعلاوه دکوراسیون آشپزخانه هم از یکنواختی در می آورد.
استفاده از لوازم آنتیک مانند فرشی قدیمی در چیدمان آشپزخانه یا استفاده از کمد ها و گنج های مواد غذایی با رنگی کاملا متفاوت با تِم آشپزخانه می تواند ترکیب بسیار جالبی را در مدل انواع دکوراسیون آشپزخانه بوجود بیاورد. کابینت های سفید صدفی و مدرن در زمینه آبی ملایم دیوار آشپزخانه می تواند ترکیب بسیار جالبی را به طراحی داخلی آشپزخانه می دهد. استفاده از رنگ قرمز می تواند یکی از سریعترین راه ها برای جلب توجه و تمرکز نگاه ها بروی دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه باشد (عکس شماره 4 و 5). در کنار لوستر و صندلی ها قرمز رنگ استفاده از صندلی راحتی آبی رنگ هم به تنوع محیط افزوده است. بنوعی در دکوراسیون هایی که به رنگ بژ و سفید هستند استفاده از رنگ های قرمز و آبی غیر منتظره است. بهترین دلیل برای استفاده از همچین کوراسیونی برای آشپزخانه راحتی در تعویض اینگونه وسایلی است که سریعا در دید بیننده قرار می گیرند از طرفی رنگ سفید و بژ در طراحی داخلی و چیدمان آشپزخانه هم می تواند با اکثر رنگ ها سِت شود و ترکیب زیبایی را بوجود بیاورد؛ درنتیجه دیگر نیازی نیست برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه خود هزینه سنگین کنید و مثلا مدل کابینت های خود را تغییر بدهید.

1

دکوراسیون و طراحی داخلی آشپزخانه متفاوت و شیک

2

چیدمان آشپزخانه ساده و شیک

3

موضوعات مرتبط:

عکس و طراحی کابینت آشپزخانه مدرن در رنگ های مختلف

کابینت چوبی – مدل کابینت آشپزخانه – دکوراسیون چوبی

دکوراسیون آشپزخانه مدرن و ساده ایتالیایی / عکس

4

انواع دکوراسیون آشپزخانه مدرن

5

چیدمان آشپزخانه شیک

6

طراحی داخلی آشپزخانه مدرن

7

موضوعات پر بازدید:

انواع مدل فرش فانتزی – طرح های فرش مدرن و قالی فانتزی

مدل های کاناپه ال مدرن و مبل راحتی / راهنمای انتخاب و خرید کاناپه

معرفی مدل های جدید پاسیو و حیاط خلوت – طراحی داخلی منزل

8

چیدمان آشپزخانه با کابینت چوبی

9

10

طراحی داخلی آشپزخانه ایتالیایی

11

چیدمان آشپزخانه ایرانی

12

طراحی داخلی آشپزخانه شیک و متفاوت

1