استفاده از عناصر طبیعی و گل و گیاه در دکوراسیون منزل

 استفاده از گل و گیاه در دکوراسیون منزل به دلبازی و  سرزندگی محیط خانه شما کمک بسیار زیادی می کند. حتی در خانه های آپارتمانی با فضای کوچک و تنگ، گل و گیاه و بطور کلی عناصر طبیعی می توانند در نقش فرشته نجات یک خانه برای رهایی از خستگی و کسل کنندگی یک خانه باشند. حال اگر یک خانه بزرگ باشد دیگر محدودیتی در استفاده از عناصر طبیعی برای ایجاد محیطی شیک و استایلیش وجود نخواد داشت. در این مطلب به معرفی خانه ای 170 متری در کشور اوکراین می پردازیم که به صورت کاملا هوشمندانه ای از عناصر طبیعت در دکوراسیون خود استفاده کرده است.

همانطور که در بالا گغتیم داشتن یک خانه با فضای 170 متر مربعی فضایی بیشتر از حد نیاز برای استفاده از گل و گیاه در منزل در اختیار مالک قرار می دهد. این چینش و طراحی زیبا توسط شرکت طراحی BIM Group ایجاد شده که به شیوه ای کاملا منحصر بفرد در خلق فضایی سرزنده و شاد عمل کرده است. یکی از نکات مهم در طراحی این خانه استفاده از عناصر طبیعی متنوع در دکوراسیون داخلی است. عناصری که علاوه بر کاربردی بودن اجازه دارند زیبایی خود را در دکوراسیون خانه به بهترین شکل ممکن بنمایش بگذارند.  از چوب و سنگ مرمر گرفته تا گیاهان طبیعی، همه عناصر طبیعی در این خانه زیبا و چشم گیر هستند.

در اتاق نشیمن سریعا تمامی نگاه ها به سمت دیوار پشت تلویزیون جلب می شود. اهمیت تزیین دیوار پشت تلویزیون در این مدل به وضوح مشخص است و نشان می دهد که چه تاثیر زیادی بروی زیبایی دکوراسیون محیط نشیمن خواهد گذاشت.  همیشه پیدا کردن مکانی برای قرار دادن تلویزیون کاری سخت و چالش برانگیز برای هر طراحی است. اما در این خانه طراح بهترین و زیباترین مکان را برای تلویزیون انتخاب کرده است. تلویزیون بروی دیواری از سنگ مرمر قرار گرفته و در کنار آن ستون هایی چوبی که در بینشان گیاه خزه کاشته شده، محیط را تزئین کرده اند. در ادامه عکس هایی از قسمت های مختلف این خانه بی نظیر را مشاهده خواهید کرد.

nature-inside-house-design-ideas (1)

nature-inside-house-design-ideas (2)

nature-inside-house-design-ideas (3)

مطالب مرتبط:

گیاهان آپارتمانی – آشنایی با انواع مدل گلدان گل و گیاه آپارتمانی / عکس

بهترین راهکار ها برای دکوراسیون دیوار و پر کردن فضای خالی دیوار

طراحی دکوراسیون منزل با گیاه بامبو / تصاویر

nature-inside-house-design-ideas (4)

nature-inside-house-design-ideas (5)

nature-inside-house-design-ideas (6)

nature-inside-house-design-ideas (7)

nature-inside-house-design-ideas (8)

nature-inside-house-design-ideas (9)

مطالب پر بازدید:

بررسی دکوراسیون خانه کوچک تکخوابه با طراحی شیک و مدرن

رنگ آبی در دکوراسیون داخلی منزل و اتاق نشیمن

انواع جدید مدل کابینت شیشه ای و شفاف در دکوراسیون آشپزخانه

nature-inside-house-design-ideas (10)

nature-inside-house-design-ideas (11)

گل و گیاه در دکوراسیون منزل

nature-inside-house-design-ideas (12)