استفاده از سنگ و چوب تیره در دکوراسیون داخلی منزل

راه های متفاوت و بسیار زیادی برای استفاده از سنگ و چوب تیره در دکوراسیون منازل وجود دارد که هر کدام به شیوه مخصوص خود زیبا بنظر خواهند رسید. دکوراسیون مینیمالیستی و کمینه گرای خانه ایی که در این مطلب مشاهده خواهید کرد بیشتر مردسالار هستند بگونه ایی که هر مردی می تواند در آن احساس آرامش و آسایش بیشتری داشته باشد. در این دکوراسیون ها خبری از رنگ های صورتی و تزئینات زائد و تجملی نخواهد بود. اما در عوض از لوازم و مواد لوکس ار کف تا سقف خانه استفاده شده تا فضایی راحت بوجود آمده باشد و مالکان خانه قادر باشند در زمینه تیره دکوراسیون هر رنگی که می پسندند را به ان اضافه کنند.

طراحی داخلی این خانه بگونه ای است که نور و گستردگی را توسط پنجره های عمودی و بزرگ خود به داخل خانه می آورد و با بوجود آوردن حسی وهم انگیز به بزرگ تر نشان دادن هر چه بیشتر فضای خانه کمک می کند. مکان های اصلی این خانه از اتاق نیشمن، پذیرایی، غذاخوری و آشپزخانه تشکیل شده است. اتاق پذیرایی این خانه بعنوان مکان اصلی برای ملاقات ها و استراحت در خانه محسوب می شود و توسط مبلمان بزرگ و چرم از قبیل یک کاناپه بزرگ و یک صندلی راحتی گرم و نرم تزئیین شده است. در مقابل این مبلمان از سنگ های طبیعی به رنگ خاکستری بروی دیوار استفاده شده که در خود از گره هایی طبیعی بهره می برند.

علاوه بر لوازمی لوکس و شیک سعی شده از عناصری جذاب و شاد در دکوراسیون داخلی نیز استفاده شود. از جمله این وسایل می شود به لامپ سه پایه قرار داده شده در کنج اتاق پذیرایی و نشیمن و قالیچه ای طبیعی از پوست گاو که زیر میز پهن شده اشاره کرد. همانطور که در شکل های زیر مشاهده می کنید در انتخاب تمامی لوازم این خانه سعی شده از وسایلی ظریف و شیک در کنار کفپوش چوبی روشن و دیواری سنگی به رنگ خاکستری استفاده شود تا زیبایی این خانه به سرحد خود برسد.

dark-wood-and-stone-interior-designs (1)

dark-wood-and-stone-interior-designs (2)

dark-wood-and-stone-interior-designs (3)

مطالب مرتبط:

انواع مدل سرامیک طرح پارکت زیبا و شیک + عکس کفپوش طرح چوب

انواع کاشی و سرامیک کف شیک – آَشپزخانه ، پذیرایی ، اتاق

جدیدترین مدل های طراحی باشکوه و ظریف منزل در سال ۲۰۱۵

dark-wood-and-stone-interior-designs (4)

dark-wood-and-stone-interior-designs (5)

dark-wood-and-stone-interior-designs (6)

dark-wood-and-stone-interior-designs (7)

dark-wood-and-stone-interior-designs (8)

dark-wood-and-stone-interior-designs (9)

dark-wood-and-stone-interior-designs (10)

مطالب پر بازدید:

مدل جدید پنکه سقفی با چراغ روشنایی و طرحی مدرن و تزیینی

نکات مهم در تزیین دکوراسیون اتاق نشیمن منزل

زیباترین مدل های گلدان شیک و دکوری

dark-wood-and-stone-interior-designs (11)

سنگ و چوب تیره در دکوراسیون

dark-wood-and-stone-interior-designs (12)