نکاتی برای طراحی اتاق خواب خلاقانه و فانتزی

همه دوست داریم تا اتاق خوابمان زیبا باشد. اتاق خواب باید مکانی باشد که شما در آن احساس راحتی  و امنیت کنید. پس با طراحی متفرکانه می توانید این احساسات را به سطح بالاتری منتقل کنید از کارهای هنری گرفته تا نحوه قرار گرفتن چراغ همه همه در ایجاد اتاق خوابی زیبا نقش اساسی ایفا می کنند. توجه داشته باشید که هزینه مدرن سازی اتاق خواب به نسبت پذیرایی و یا آشپزخانه بسیار کمتر است اما به همان اندازه این زیبا سازی اهمیت دارد.

هر اتاق خواب خلاقانه نیاز به فضای عاطفی دارد چرا که به آرامش بیشترتان در زندگی کمک می کند.

romantic-modern-bedroom-600x673

سادگی در این اتاق را می توان در نگاه اول به تخت خواب بدون فریم متوجه شد که البته در کنار پشتی زاویه دار اندکی رنگ مدرن را هم در خود دارد و محیطی گرمی و راحت را بدون سادگی بیش از حد ایجاد کرده است.

اما شاید داشتن اتاق خواب در بام خانه ها شیروانی اندکی بدور از ذهن و مدرنیته باشد اما همچین مکانی برای ایجاد یک فضای امن و راحت بسیار مناسب است.

artist-bedroom-attic-600x337

این اتاق خواب در بالاترین طبقه همگی ویژگی های اتاق خواب مدرن را در خود دارد از چراغ های حبابی آویزان شده تا صندلی و نور کاری پست تاج تخت. چنین طراحی منجر به ایجاد فضایی کاملا خصوصی و بدور از مزاحمت در یک اتاق خواب خلاقانه شده است.

خوب است بدانیم که یک اتاق خواب فقط نمی تواند جایی برای خوابیدن و استراحت باشد در شرایط بخصوص مثل کمبود فضا می توان از اتاق خواب بعنوان اتاق نشیمن هم استفاده کرد

one-room-apartment-design-600x336

اگر همه چیز در مکان خودش باشد دیگر لازم نسیت غصه بخورید چرا که همچین اتاقی تنها چیزی است که شما می خواهید. اتاق خواب- نشیمن ساده و تمیز مهر تاییدی بر این حقیقت است.

 وقتی اتاق خوابی از چندین بافت و شکل متفاوت در طرح خود استفاده کند به ایجاد فضایی دلگرم کننده و خشنودی در افراد کمک می کند

artistic-bedroom-design-600x369

با یک قالیچه نرم و مدرن به همراه رو تختی، دیوار های صاف و هموار در کنار طراحی جالب چراغ های سقف محیطی مدرن و البته هنرمندانه را بودجود آورده است، اتاق خوابی که برای خوابیدن و به آرامش رسیدن در آن التماس تان می کند.

بنظرتان بهترین گزینه برای داشتن اتاق خوابی که به راحتی بشود تا ایجاد تغییرات کوچک محیط را از یکنواختی نجات داد چیست؟

creative-bedroom-design-600x352

دکوراسیون پشت تخت یکی از ساده ترین روش ها برای به روز نگه داشتن اتاق خواب است برای مثال با چیدن عکس ها و شی ها مختلف بترتیب زیاد شونده به سمت بالا و یا ایجاد ریلی از عکس ها به ترتیب موضوع می توان چهره اتاق را به روز نگه داشت.

درتمامی موارد بالا توجه داشته باشید که برای داشتن یک اتاق خواب مدرن نیاز به هزینه آنچنانی ندارید. می توانید با کمتر کردن هزینه ها در بخش مدرن سازی پذیرایی و یا آشپزخانه  که هزینه بیشتری بر می دارند مقداری هم به به مدرن سازی اتاق خواب تان بپردازید.

creative-bedrooms (4)

طراحی اتاق خواب خلاقانه

creative-bedrooms (1)

دکوراسیون اتاق خواب فانتزی

creative-bedrooms (2)

creative-bedrooms (3)