25 مدل آویز لباس مدرن در طرح های بسیار جالب و خواستنی

آیا آویزهای قدیمی که معمولا در جلوی درب خانه مادربزرگ و پدربزرگ نصب بود را یادتان هست؟ آویزها از قدیم الایام جز اسباب اصلی هر خانه ای بودند اما آویز لباس مدرن و امروزی در عین اینکه تفاوت های زیادی نسبت به مدل های قدیمی پیدا کرده اند اما بازهم حسی نوستالژیک را به همه ما منتقل می کنند. البته مدل هایی که در این مطلب قصد معرفی آنها را دارم همگی به هر استایل و دکوراسیونی می خورند، همچنین طرح ها به قدری متنوع، رنگارنگ و جالب هستند که سخت می توان فردی را پیدا کرد که از هیچکدام از آنها خوشش نیامده باشد. تعداد لباس ها به جمعیت خانواده بستگی ندارد یک زوج جوان می تواند باندازه یک خانواده سه نفره لباس برای آویزان کردن داشته باشد، بنابراین همه ما تقریبا به یک میزان به چنین وسایلی نیاز داریم. همانطور که ادامه مشاهده خواهید کرد آویز لباس مدرن با طراحی خلاقانه مکانی بسیار درخور برای آویزان کردن کت، چتر، کیف و … خواهد بود.

آویز-لباس-مدرن (25)

شکل اول یک نمونه عالی از یک آویز دیواری مدرن و شیک است. شاخه های این آویز وقتی به آن نیازی نداشته باشید به داخل خم می شوند و موقعی که بخواهید لباسی به آنها آویزان کنید کافی است هر کدام از شاخه ها را که می خواهید به بیرون بکشید. مدل دوم طرحی اندکی شادتر را نشان میدهد که برای اتاق خواب نوجوانان بسیار مناسب و خلاقانه خواهد بود. شکل سوم طرح آسمان خراش های شهرهای بزرگ را نشان می دهد و مدل چهارم بازهم طرحی سرگرم کننده برای اتاق کودکان و نوجوانان را معرفی می کند.

آویز-لباس-مدرن (1)

آویز-لباس-مدرن (2)

آویز-لباس-مدرن (3)

آویز-لباس-مدرن (4)

مدل های مدرن و امروزی باید در نهایت سادگی طراحی شوند. همین است که این طرح ها را جالب می کند زیرا در عین سادگی زیبا نیز هستند. مدل آویز زیر در عکس اول که طرحی هانند قطره های باران دارد علاوه بر رنگ خود چوب در رنگ های سفید و آبی نیز تولید می شود. مدل آورده شده در عکس دوم از چوب درخت گردو ساخته شده و برخلاف ظاهرش بسیار محکم و مطمئن است. مدل سوم نیز در رنگ های بسیار شادی از قبیل آبی، قرمز، خاکستری و فیروزه ای وجود دارد که برای شاد جلوه دادن دکوراسیون محیط بسیار جالب خواهد بود.

مشاهده انواع قیمت و خرید کمد لباس

آویز-لباس-مدرن (5)

آویز-لباس-مدرن (6)

آویز-لباس-مدرن (7)

اگر بدنبال طرح های آویز لباس مدرن به شکل چوب درخت هستید نیازی نیست بیشتر بگردید چرا که مدل اگر نگویم بهترین یکی از بهترین مدل ها را نشان می دهد. هر کدام از شاخه های بالایی و پایینی سطح و ارتفاع متفاوتی دارند تا برای آویزان کردن چند وسیله به طور همزمان مشکلی نباشد. مدل آویز آورده شده در شکل دوم برخلاف ظاهر چوبی اش جنسی آهنی دارد اما به همان اندازه مدل های چوبی، با شاخه های جداگانه بسیار سومند واقع خواهد شد. شکل سوم اما یک ایده بسیار جالب را بنمایش می گذارد طرحی مانند سلاح های پرتابی بازی شینوبی بروی سگا که بسیاری از کودکان دهه هفتاد با آن خاطره دارند.

آویز-لباس-مدرن (8)

آویز-لباس-مدرن (9)

آویز-لباس-مدرن (10)

برای طرح های مدرن و کلاسیک شکل های آورده شده در زیر گزینه ای بسیار مناسب خواهند بود. مدل اول از فلز برنج ساخته شده و رنگ آن کاملا طبیعی است، روی پایه آن حکاکی هایی شده که ظاهر آویز را آنتیک و قیمتی نشان می دهد. به دلیل برخوردار بودن از دو شاخه که اگر شاخه بالایی هم حساب کنیم به سه شاخه تبدیل میشود، هر کدام از این آویزها برای آویزان کردن حداقل سه لباس کلفت و ضخیم مناسب خواهد بود. برای رنگ های تیره و خنثی می توانید از مدل های بعدی استفاده کنید.

آویز-لباس-مدرن (11)

آویز-لباس-مدرن (12)

آویز-لباس-مدرن (13)

در ادامه با مدل های فانتزی آشنا خواهید شد که برخی طرح هایی بسیار جالب و خلاقانه را معرفی می کنند. مثلا مدل پرنده گنجشک سیاه روی شاخه ای سفید مسلما در هر جایی که قرار بگیرد به زیبایی خودنمایی خواهد کرد. یا مدل پرنده طاوس آبی رنگ با طراحی بسیار جالب و پرنده جغد که برای اتاق خواب ها خیلی شگفت انگیز هستند. مدل سر فیل با خرطوم و عاجی بلند برای آویزان کردن لباس ها و همچنین دم نهنگ با طراحی خلاقانه که علی رغم اندازه کوچکش فضای بسیار بیشتری برای آویزان کردن لباس ها فراهم می کنند، فقط بخشی از این مدل های جذاب و زیبا هستند.

آویز-لباس-مدرن (14)

آویز-لباس-مدرن (15)

آویز-لباس-مدرن (16)

آویز-لباس-مدرن (17)

آویز-لباس-مدرن (18)

آویز-لباس-مدرن (19)

آویز-لباس-مدرن (20)

آویز-لباس-مدرن (21)

آویز-لباس-مدرن (22)

آویز-لباس-مدرن (23)

آویز لباس مدرن

آویز-لباس-مدرن (24)