آموزش تصویری ساخت گل کاغذی – 10 مدل بسیار زیبا

گل کاغذی یکی از زیباترین و ماندگارترین آثاری است که به راحتی میتوان به ساخت آنها اقدام نمود. اگر شما هم علاقمند ساخت گل کاغذی هستید پیشنهاد میکنیم مجموعه آموزش گل کاغذی که در این نوشته برای شما تدارک دیده ایم را دنبال کنید. گل یکی از زیباترین مخلوقات خداست و بدون شک هیچ شخصی نیست که با دیدن گل احساس شادی و سر زندگی نکند. همین موضوع باعث افزایش کاربرد آن نیز شده است. معمولا مراسمی نیست که در آن از گل استفاده نشده باشد. حال چه یک مراسم کوچک تولد و یا یک عروسی و مهمانی بزرگ باشد. اما در این میان گلهای کاغذی زیبایی خاصی را دارند. گلهای کاغذی در واقع بیشتر بدلیل فانتزی بودنشان مورد استفاده قرار میگیرند و معمولا از آنها بعنوان یک المان دکوری و یا هنگام هدیه دادن استفاده میشود.
گلهای کاغذی در واقع کاردستی های دست سازی هستند که میتوانند زیبایی خاصی به کادوپیچی و هدیه دادن بدهند و همین امر باعث افزایش استفاده از این گلها شده است. گلهای کاغذی معمولا از کاغذهای رنگی در رنگها و طرحهای مختلف ساخته میشوند و در کنار یکدیگر زیبایی خاصی را بوجود می آورند. شاید در نگاه اول آموزش ساخت گل کاغذی خیلی سخت بنظر بیاید ولی با مشاهده تصاویر آموزش گل کاغذی شما هم خواهید دید که ساختن گل های کاغذی کار چندان دشواری نیست. حتما به یاد داشته باشید که ساخت گل با استفاده از این آموزشها نیازمند تمرین است و ممکن است اولین گلی که می سازید به زیبایی تصویر نباشد ولی کم کم و با تمرین کردن شما هم خواهید توانست بهترین مدل های گل کاغذی را خودتان بسازید.

در این نوشته آموزش ساخت گل کاغذی را برای 10 نمونه بسیار زیبا برای شما تدارک دیده ایم. تمامی مراحل در تصاویر نشان داده شده و در صورت عمل کردن دقیق همانند تصاویر شما نیز خواهید توانست گلهای کاغذی زیبایی بسازید و در دکوراسیون و یا تزیین هدایا از آن استفاده نمایید.

در نمونه اول شما به راحتی میتوانید با یک تکه کاغذ مربعی اقدام به ساختن گل کاغذی رز بسیار شیک و زیبا نمایید. پس از ساخت چند تکه از گلها میتوانید با چسباندن آنها بر روی شاخه های خشک شده و قرار دادن آنها درون گلدان فانتزی یک دکوری بسیار زیبا برای گوشه منزل یا اتاقتان درست کنید.

آموزش ساخت گل کاغذی (7)

آموزش درست کردن گل کاغذی با استفاده از روزنامه باطله

آموزش ساخت گل کاغذی (6)

در این نمونه شما به راحتی میتوانید با دنبال کردن دقیق آموزش تصویری گلسازی کاغذی یک دسته گل رز زیبا در رنگهای متفاوت درست کنید.

آموزش ساخت گل کاغذی (8)

نمونه زیر یکی از زیباترین مدل های گل کاغذی برای استفاده در دکوراسیون خانه است. شاید با دیدن تصاویر این آموزش خودتان هم باور نکنید که ساخت این گل کاغذی چقدر میتواند آسان باشد.

آموزش ساخت گل کاغذی (9)

آموزش درست كردن گل با كاغذ

آموزش ساخت گل کاغذی (10)

اگر دوست دارید یک گل کاغذی بسیار شیک و زیبا بر روی جعبه هدیه خود درست کنید تصویر آموزشی زیر را از دست ندهید. ساختن گل کاغذی فانتزی بسیار شیک فقط در چند دقیقه.

آموزش ساخت گل کاغذی (2)

آموزش ساخت گل با کاغذ

آموزش ساخت گل کاغذی (1)

آموزش ساخت گل کاغذی شیک و زیبا

آموزش ساخت گل کاغذی (3)

در زیر یکی نمونه بسیار زیبای گل کاغذی را نیز مشاهده میکنید. آموزش ساخت گل کاغذی زیر نیز کار بسیار آسانی است و نیازمند کمی تمرین است.

آموزش ساخت گل کاغذی (4)

آموزش ساختن گل کاغذی با استفاده از ریش ریش کردن کاغذ رنگی با قیچی

آموزش ساخت گل کاغذی (5)

در پایان امیدوارم شما نیز از تصاویر آموزش ساختن گل کاغذی استفاده کامل را کرده باشید. حتما توجه داشته باشید که ساخت گل کاغذی نیازمند تمرین است و انتظار نداشته باشید که اولین گلی که می سازید همانند تصویر شود. ولی با کمی تمرین و خراب کردن چند کاغذ رنگی میتوانید زیباترین گلهای کاغذی را ساخته و در دکوراسیون منزلتان و یا بسته بندی هدیه از آن استفاده نمایید.

نظر شما درباره این تصاویر آموزشی چیست؟ آیا این آموزشها برای ساخت گل کاغذی مفید بود؟ نظر خودتونو در قسمت نظرات با من در میان بگذارید.