آشنایی با 17 مدل میز کامپیوتر و مطالعه در اتاق منزل

طراحی مدل میز کامپیوتر و مطالعه امروزه دستخوش تغییراتی زیادی شده و بطور کلی ظریف تر، شیک تر و زیباتر شده اند. دیگر دوره میزهای بزرگی که مانند کابینت بودند و نصف فضای اتاق را اشغال می کردند تمام شده و بجای آنها مدل هایی به بازار آمده که علاوه بر اشغال فضای کمتر، کارایی بیشتری هم نسبت به مدل های قدیمی از خود نشان می دهند. البته وسایل الکترونیک مانند کامپیوترهای رومیزی و نوت بوک ها روز به روز در حال باریک تر شدند هستند و به همین خاطر فرصت بسیار مناسبی ایجاد شده تا رویای استفاده از کامپیوتر و میز آن در یک فضای بسیار کوچک به واقعیت نزدیک تر شود.

همانطور که نوت بوک ها، کامپیوترهای دسکتاپ و تبلت های باریک امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده استفاده از میزهای کوچک و جمع و جور هم به همان میزان افزایش یافته است. این میزها سطحی مناسب برای انجام کارهای اداری و نوشتاری در اختیار مصرف کننده قرار می دهد و در کنار آن فضای بسیار کمی هم اشغال می کنند.

اما در کنار کوچک و جمع و جور بودن، میز انتخابی باید فضای کافی برای ذخیره سازی وسایل نیز در اختیار شما قرار بدهد. زیرا بهرحال میزهای کوچک سریعتر چهره ای نامرتب و شلوغ بخود می گیرند که در صورت نبود فضایی برای ذخیره سازی وسایل روی میز، کار کردن را به یک وظیفه سخت و ناراحت کننده تبدیل می کنند.

میزهای چوبی، کلاسیک و مقاوم هستند و در بسیاری از طرح ها و رنگ ها تولید می شوند. مدلی که در زیر مشاهده می کنید در عین سادگی بسیار شیک و با جزئیات طراحی شده و فضای کافی هم برای کار و هم برای ذخیره سازی وسایل در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. ترکیب این میز که از چوب درخت بلوط ساخته شده با یک صندلی شیک و ارگونومیک، جلوه ای بسیار زیبا علاوه بر کاربردی بودنش در اتاق ایجاد می کند.

modern-home-office-desk-designs (1)

modern-home-office-desk-designs (2)

modern-home-office-desk-designs (7)

modern-home-office-desk-designs (3)

modern-home-office-desk-designs (4)

modern-home-office-desk-designs (5)

modern-home-office-desk-designs (6)

modern-home-office-desk-designs (8)

modern-home-office-desk-designs (9)

modern-home-office-desk-designs (10)

modern-home-office-desk-designs (11)

modern-home-office-desk-designs (12)

modern-home-office-desk-designs (13)

modern-home-office-desk-designs (14)

modern-home-office-desk-designs (15)

modern-home-office-desk-designs (16)

مدل میز کامپیوتر و مطالعه

modern-home-office-desk-designs (17)


به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!