معرفی یکی از گران ترین خانه های جهان در بورلی هیلز لس آنجلس

بهتر است قبل از آشنایی یکی از گران ترین خانه های جهان و صد البته صاحب آن، یک نفس عمیق بکشید و از هر دقیقه ایی که در بازی های کامپیوتری گذرانده اید حسرت بکشید! ممکن است شما با اسم مارکوس پرسون (Markus Persson) یا حتی اسم مستعار آنلاین او نوچ (@notch) آشنا نباشید و تا بحال اسمش هم به گوشتان نخورده باشد. اما به احتمال زیاد بازی مشهور او را تجربه کرده اید، بازی ایی به نام Minecraft یا ماین کرفت. این بازی مستقل توسط برنامه نویس سوئدی آقای مارکوس پرسون ساخته شد و در سال 2009 بروی کامپیوتر، کنسول های بازی و موبایل توسط شرکت Mojang منتشر شد و به موفقیت باور نکردنی رسید تا جایی که بسیاری از رکوردهای فروش بازیهای رایانه ایی و سرگرمی را متعلق بخود کرد.بعداز این موفقیت به تازگی خود بازی و کمپانی ناشرش توسط غول نرم افزاری دنیا یعنی مایکروسافت به قیمت 2.5 میلیارد دلار فروخته شد. از این مقدار فقط سهم آقای مارکوس پرسون چیزی بالغ بر 1.5 میلیارد دلار بود. پس جای تعجبی ندارد که او 70 میلیون دلار را برای خرید خانه جدیدش در بورلی هیلز لس آنجلس خرج کند. خانه ایی که بنظر می رسد گرانترین خانه در بورلی هیلز لس آنجلس باشد. این خانه بالای تپه ایی سرسبز واقع شده است که قبل از خریده شدنش توسط مارکوس پرسون مشتریان مشهور بسیار زیادی داشته که از جمله آنها می توان به دو خواننده معروف آمریکا یعنی Jay-Z و Beyonce اشاره کرد.

در عکس های زیر این خانه زیبا را با اسباب و وسایل کامل مشاهده می کنید که تمامی این وسایل به قیمت کلی خانه افزوده شده اند و به عبارتی آقای مارکوس پرسون خانه را همه جور تمام خریده است.

خود خانه در منطقه Trousdale قرار گرفته است که در همسایگی افراد مشهور بسیاری می باشد، خانه افراد مشهوری مانند Elvis Presley, Frank Sinatra, Dean Martin  و  Groucho Marxدر این منطقه قرار دارد.

beautiful-infinity-pool-600x399

beverly-hills-views-600x404

california-luxury-design-600x399

مطالب مرتبط:

آشنایی با طراحی داخلی فانتزی و رویایی معمار معروف مصری

دکوراسیون داخلی واحد آپارتمانی مخصوص زوج های جوان

طرح و مدل نمای ساختمان ویلایی فوق لوکس / عکس

copper-plated-furnishings-600x399

creative-door-design-600x337

deep-plush-living-room-carpet-600x399

futuristic-entryway-design-600x400

glass-entry-way-600x399

hilltop-home-600x399

mirrored-end-tables-600x375

modern-infinity-pool-600x371

مطالب پر بازدید:

۱۵ طرح زیبا از اتاق خواب بنفش رنگ و رمانتیک دو نفره

طراحی داخلی مدرن / نمونه ایی از تکامل مدرنیسم در معماری داخلی

زیباترین مدل های شلف و قفسه آشپزخانه مدرن / عکس

modern-villa-600x391

outdoor-entertaining-area-600x399

گران ترین خانه های جهان

outdoor-living-room-600x399