آشنایی با چیدمان و دکوراسیون آپارتمان کوچک 50 متری

بارها عبارت “عجب دنیای کوچیکی” را یا از زبان دیگران شنیده ایم یا خودمان به دیگران گفته ایم. برای خیلی از افراد این عبارت در مورد آپارتمانی که در آن زندگی می کنند هم صدق می کند. در این مطلب بار دیگر به سراغ طراحی آپارتمان کوچک می رویم تا شما قادر باشید با الهام گرفتن از اینگونه طرح ها بهترین و زیباترین آپارتمان ممکن را با شرایط موجود داشته باشید. اگر به مطالب گذشته سری بزنید متوجه خواهید شد که در طراحی و دیزاین آپارتمان های بسیار کوچکتر از 55 متر (30 و 20 متری) هم نمونه های جذابی را معرفی کردیم پس بنظر می رسد در طراحی آپارتمانی با مساحتی کمتر از 55 متر نباید مشکلی وجود داشته باشد. در زیر به بررسی جز به جز دکوراسیون ساده و مدرن این محیط می پردازیم.

آپارتمانی که معرفی می کنیم مساحتی برابر با 48 متر مربع دارد. مشاهده می کنید که دو پنجره بسیار بزرگ به پر کردن فضای خانه با نور طبیعی کمک زیادی کرده است همچنین طرح دکور و لوستر ترکیب زیبایی را با محیط ایجاد کرده است.

1

تم سیاه این دکوراسیون منزل به محیط، جوی سنکین داده است و از سادگی و سبُک شدن بیش از حد فضا جلوگیری کرده است

2

دو کاناپه با رنگ مخالف یکدیگر به بزرگتر نشان دادن فضا کمک زیادی کرده است.

3

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید
موضوعات مرتبط:

طراحی دکوراسیون آپارتمان کوچک ۲۹ متری – چیدمان

ایده های طراحی داخلی آپارتمان کوچک ۳۳ متری – دکوراسیون مدرن در فضای کوچک

نحوه طراحی داخلی و چیدمان آپارتمان کوچک ۲۰ متری / عکس

استفاده از میز چایی خوری کوچک و کم ارتفاع با حفره هایی برای قرار دادن کتاب ها و وسایل دم دستی نیاز به یک قفسه جاگیر را از بین برده است و از شلوغ شدن فضا جلوگیری کرده است.

4

میز غذاخوری در این خانه کوچک 50 متری به کاناپه چسبیده است تا علاوه بر  از باز شدن فضا، همچنان بتوان از آن در خوردن غذا بصورت تک نفره یا دو نفره استفاده کرد.

5

دکوراسیون آشپزخانه سفید رنگ در دیوار هم رنگش محو می شود اما دیوار چوبی پشت ظرفشویی، با رنگ تیره کاملا خود را نمایان می کند. لوستر ها هم در نهایت سادگی انتخاب شده اند.

6

7

موضوعات مرتبط:

ایده های جذاب طراحی و دکوراسیون اتاق نشیمن مدرن و شیک

اتاق خواب های لوکس – طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب مدرن و شیک

دکوراسیون آشپزخانه مدرن و ساده ایتالیایی / عکس

اتاق خواب سفید رنگ با چراغ های حبابی آویزان شده از سقف و سیم های بلند و پیچیده شده بروی دیوارها محیطی ساده اما مدرن را بوجود آورده است

8-Modern-white-bedroom-600x401

در آخر هم اسکچ کلی آپارتمان 48 متری را مشاهده می کنید که در آن هال پذیرایی، اتاق خواب و حمام به طور کامل مشخص شده اند.

آپارتمان کوچک

9