آشنایی با نمونه هایی منحصر بفرد و جالب از مدل میز جلو مبلی

اصولا انواع مختلف مدل میز جلو مبلی بیشتر جنبه کاربردی در دکوراسیون پذیرایی و نشیمن دارد و صرفا وسیله ای که فقط جنبه دکوراتیو داشته باشد نیست. یک اتاق پذیرایی بدون میز مانند یک عروس بدون تاج می باشد و بگونه جلوه ای ناتمام در دکوراسیون منزل ایجاد می کند. میز جلو مبلی با اشکال و اندازه های مختلف می تواند در مکان های مختلف قرار بگیرد اما بهترین فضا برای قرار دادن آنها بین مبلمان موجود در نشیمن یا پذیرایی است. در چنین مکانی می توانید علاوه بر اضافه کردن به زیبایی پذیرایی، از میز برای قرار دادن نوشیندنی و تنقلات، اشیای مختلف  مانند کتاب و مجلات هم استفاده کنید. در انتخاب میز جلو مبلی باید به سبک و استایل دکوراسیون خانه خود توجه کنید تا بهترین مدل را انتخاب کنید. (میز ناهارخوری ۶ نفره در سبک های مدرن، کلاسیک و امروزی)

با توجه به این سبک باید توجه کنید که آیا مثلا میزهای چوبی با پایه های نقش و نگار دار بیشتر با دکوراسیون شما هماهنگی دارد یا میز های فلزی با رویه شیشه ایی که طرحی صنعتی و سرد دارند. علاوه بر جنس و نوع میز جلو مبلی باید به شکل آن هم توجه ویژه ای بشود. میز دایره ای بیشتر برای دکوراسیونی با مبلمان کلاسیک و سنتی مناسب هستند در حالی شکل های بیضوی و مستطیلی هم با دکوراسیون مدرن سِت می شوند و هم با دکوراسیون کلاسیک. همچنین اگر در خانواده خود فرزند خردسالی دارید بهتر است از انتخاب میز جلو مبلی مستطیلی که گوشه های تیز دارند پرهیز کنید. (میز LCD چوبی و ام دی اف در طرح و رنگ های مختلف / عکس)

میزهای جلو مبلی در قیمت های بسیار متنوعی موجود هستند، از قیمت های ارزان گرفته تا نمونه های لوکس و گران قیمت با طرح و شکل های مختلف در بازار وجود دارند. البته در انتخاب میز می توانید از خرید مدل های گران قیمت پرهیز کنید به شرطی که مدل میزی که انتخاب می کنید تاثیر منفی بروی زیبایی و کیفیت مبل و کاناپه های شما نگذارد. مورد بعدی که در خرید میز باید توجه کنید ارتفاع آن است. ارتفاع میز جلو مبلی نباید بیشتر از 2.5 سانت از قسمت نشیمنگاه مبلتان پایین تر باشد. معمولا اندازه  استاندارد برای ارتفاع میز چیزی در حدود 42 سانتی متر می باشد. در شکل های زیر نمونه هایی از زیباترین مدل های میز جلو مبلی را مشاهده خواهید کرد. (مدل مبلمان برای فضای کوچک در آپارتمان ها و منازل مسکونی)

 

living-room-table-designs (1)

living-room-table-designs (2)

living-room-table-designs (3)

living-room-table-designs (4)

unique-living--room-sofa-table

 unique-living--room-sofa-table (1)

unique-living--room-sofa-table (2)

living-room-table-designs (5)

living-room-table-designs (6)

living-room-table-designs (7)

living-room-table-designs (8)

living-room-table-designs (9)

living-room-table-designs (10)

living-room-table-designs (11)

living-room-table-designs (12)

living-room-table-designs (13)

living-room-table-designs (14)

living-room-table-designs (15)

مدل میز جلو مبلی

living-room-table-designs (16)

, ,
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!