40 مدل انواع پرده های شیک در دکوراسیون داخلی مدرن با عکس 2019

بروزرسانی شده در تاریخ 998/5/24

پرده ها یکی از مهم ترین عناصر دکوراسیون داخلی محسوب می شوند اما علی رغم اهمیت زیاد، توجه چندانی به آنها نمی شود. در این مطلب به معرفی نمونه مدل های شیک پرده می پردازیم که به شیوه ای کاملا صحیح انتخاب و با چیدمان اتاق هماهنگ شده اند. در تزیین دکوراسیون خانه ما اغلب در مورد همه چیز از قبیل ، رنگ، سبک، دکوری و اکسسوری ها فکر می کنیم اما معمولا چیزهای کوچکی را فراموش می کنیم که در عمل تفاوت بزرگی ایجاد می کنند. پرده یکی از همین عناصر بنظر کوچک است که در دکوراسیون داخلی، توجه لازم به آن نمی شود.

40 مدل انواع پرده های شیک در دکوراسیون داخلی مدرن با عکس 2019

پرده های علاوه بر اینکه تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون داخل خانه دارد کاربرد های زیادی نیز در خانه دارد از پرده ها برای کاهش و یا قطع تابش نور استفاده میشود استفاده از پرده ها در  محیط های مختلف خانه متفاوت است برای مثال طرح و رنگ پرده های اتاق خواب با پرده پذیرایی متفاوت است. سعی کنید در انتخاب پرده ها نیز به همه ی وسایل های موجود در اتاق را بررسی کنید تا باهم هماهنگ باشند . اگر همه ی وسایل های یک اتاق باهم از نظر رنگ و طرح هماهنگ باشند زیبایی دکوراسیون داخل خانه نیز بیشتر میشود.

پرده ای که شما برای اتاقتان انتخاب می کنید باید مانند جزئی طبیعی از دکوراسیون اتاق خواب دیده شود. بهتر است برای هر اتاقی از پرده متفاوتی استفاده کنید زیرا در خانه های امروزی عموما هر کدام از اتاق ها، سبک طراحی متفاوتی دارند و به همین خاطر انتخاب مدلی هماهنگ با همان سبک بکار رفته در اتاق، انتخاب درست تری خواهد بود.

40 مدل انواع پرده های شیک در دکوراسیون داخلی مدرن با عکس 2019

40 مدل انواع پرده های شیک در دکوراسیون داخلی مدرن با عکس 2019

40 مدل انواع پرده های شیک در دکوراسیون داخلی مدرن با عکس 2019

40 مدل انواع پرده های شیک در دکوراسیون داخلی مدرن با عکس 2019

40 مدل انواع پرده های شیک در دکوراسیون داخلی مدرن با عکس 2019

40 مدل انواع پرده های شیک در دکوراسیون داخلی مدرن با عکس 2019

40 مدل انواع پرده های شیک در دکوراسیون داخلی مدرن با عکس 2019

40 مدل انواع پرده های شیک در دکوراسیون داخلی مدرن با عکس 2019

40 مدل انواع پرده های شیک در دکوراسیون داخلی مدرن با عکس 2019

40 مدل انواع پرده های شیک در دکوراسیون داخلی مدرن با عکس 2019 40 مدل انواع پرده های شیک در دکوراسیون داخلی مدرن با عکس 2019 40 مدل انواع پرده های شیک در دکوراسیون داخلی مدرن با عکس 2019 40 مدل انواع پرده های شیک در دکوراسیون داخلی مدرن با عکس 2019

مدل-های-شیگ-پرده (14)

الگویی که برای پرده انتخاب می کنید می تواند اتاق را از آنچه که هست بزرگتر یا حتی برعکس، کوچکتر نشان بدهد، بنابراین نوع طرح و الگو پرده نکته مهمی است که باید به آن توجه زیادی کنید. به توصیه طراحان، باید رنگ زمینه پرده با رنگ زمینه دکوراسیون اتاق یا همان تم خانه، هماهنگ باشد. همچنین باید مراقب باشید تا زیاد از الگوهای متفاوت استفاده نکنید زیرا فضا را شلوغ و بهم ریخته نشان می دهند. وقتی پرده ای را برای پنجره بزرگ انتخاب می کنید، باید توجه زیادی به اندازه شکل الگوهای داشته باشید، شکل های خیلی بزرگ، بر فضا غالب می شوند و شکل های خیلی کوچک خیلی شلوغ بنظر می رسند.

مدل-های-شیگ-پرده (3)

مدل-های-شیگ-پرده (6)

modern-curtain-2016

مدل-های-شیگ-پرده (4)

اما فقط نباید تمام توجه به روی خود پرده گذاشته شود، آستری پرده نیز اهمیتی به همان اندازه زیاد دارد. شاید از لحاظ ظاهری تاثیر آنچنانی در نمای پ

رده ها نداشته باشند اما نوع آستری که انتخاب می کنید تا حد زیادی میزان نور ورودی را تعیین می کند. برای مثال مکان هایی که باید تاریک تر از حد معمول باشند مانند اتاق نوزاد، اتاق تماشای فیلم و همچنین اتاق افراد شب کار، استفاده از آستری های ضخیم و تیره مناسب تر است در حالی که برای فضای پذیرایی و آشپزخانه آستری ها باید نازک تر باشند تا فضا روشن تر شود.

مدل-های-شیگ-پرده (10)

مدل-های-شیگ-پرده (2)

مدل-های-شیگ-پرده (13)

اگر منزلتان کوچک است و از طرفی پنجر های بزرگی در خانه دارید باید از این فرصت استفاده کرده و هر چه بیشتر نور طبیعی را وارد منزلتان کنید. نصب نکردن پرده برای پنجره ها، تمام نور بیرون را وارد خانه کرده و فضا را بزرگ و دلباز نشان می دهد، اما از طرفی پنجره بدون پرده، هم نازیبا بنظر می رسد و هم اینکه ممکن است فضای داخل را در دید افراد غریبه قرار دهد. در چنین شرایطی استفاده از پرده های نازک بهترین گزینه است زیرا هم زیبا هستند و هم دید افراد خارجی را محدود می کنند.

مدل-های-شیگ-پرده (11)

مدل-های-شیگ-پرده (7)

مدل-های-شیگ-پرده (5)

یکی از دلایل کم توجهی مردم به پرده ها می تواند عوامل اقتصادی باشد، بعضا قیمت زیاد پارچه های با کیفیت مانند ابریشم باعث می شود مردم به گزینه های دیگر و یا پرده های ساده تر روی بیاورند. اما همانطور که در شکل های زیر مشاهده می کنید، پرده تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی خانه دارند در نتیجه عامل هزینه نباید به هیچ عنوان مانع گرفتن پرده مد نظرتان شود. عموم مردم وقتی در طراحی داخلی منزلشان با کمبود بودجه روبرو می شوند پرده ها اولین عناصری هستند که قربانی می شوند تا این کمبود هزینه ها کمی جبران شود در صورتی که یکی از اشتباه ترین کارها را انجام داده اند.
مدل-های-شیگ-پرده (15)

انتخاب پرده نامناسب می تواند تمام جذابیت دکوراسیون اتاق نشیمن یا اتاق خواب شما را از بین ببرد و بنوعی فضا را افسرده و دلتنگ نشان دهد. اگر از لحاظ مالی در مضیقه هستید، می توانید از پارچه های ارزان تر استفاده کنید اما همیشه به عامل کیفیت توجه داشته باشید زیرا پارچه های ارزان قیمت با کیفیت مناسب نیز در بازار موجود هستند فقط باید اندکی دقیق تر و موشکافانه تر به جزئیات نگاه کنید. برای آشنایی بیشتر با پارچه های ارزان و باکیفت نگاهی به مدل های شیک پرده زیر بیاندازید تا متوجه اهمیت کیفیت آنها در دکوراسیون داخلی شوید.

مدل-های-شیگ-پرده (12)

مدل-های-شیگ-پرده (9)

مدل-های-شیگ-پرده (8)

Curtain Design Ideas Interior Design throughout Curtain Design Pics - Curtain Design Ideas

chic-window-curtain-design-ideas (1)

chic-window-curtain-design-ideas (2)

chic-window-curtain-design-ideas (3)

chic-window-curtain-design-ideas (4)

chic-window-curtain-design-ideas (5)

chic-window-curtain-design-ideas (6)

chic-window-curtain-design-ideas (7)

chic-window-curtain-design-ideas (8)

chic-window-curtain-design-ideas (9)

chic-window-curtain-design-ideas (10)

chic-window-curtain-design-ideas (11)

chic-window-curtain-design-ideas (12)

chic-window-curtain-design-ideas (13)

chic-window-curtain-design-ideas (14)

مدل های شیک پرده

chic-window-curtain-design-ideas (15)

 • نحوه نمایش کالاها

خرید پرده مینوتو هوم مدل SA-350

مشخصات

 • ابعاد
  300*150 سانتی‌متر
 • تعداد تکه
  2 عدد
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • میل پرده
  ندارد
 • سایر توضیحات
  – جنس پرده هازان
 • -دارای حلقه های فلزی جهت نصب آسان
۳۷۸,۰۰۰ تومان

خرید پرده ساتن ملانژ کارینو مدل Sm11 ارتفاع ۲۸۰

ساتن ملانژ یکی از زیباترین پردههای مورد استفاده در کشور ماست که نمای زیبایی به منزل محل کار و… ما میبخشد  پرده ساتن کارینو تهیه شده از بهترین نوع پارچه تولید نساجی روز تکس میباشد و تمامی محصولات کارینو در یکی از محرومترین روستاهای ایران توسط خانوادهای کم بضاعت تحت حمایت بهزیستی و کمیته امداد با دقت زیاد دوخته شده

۷۳,۰۰۰ تومان

خرید مجموعه دو تایی پرده حریر ارگانزا مدل H01 ارتفاع ۲۸۰

پرده حریر ارگانزا ترمه از بهترین نوع حریر الگانت تهیه شده و با رنگهای شاد و دوخت پانچ با نصب راحت زیبایی چشم نوازی را به دکور منزل شما میدهد شما میتوانید با ترکیب این رنگها در قسمتهای مختلف منزل خود را با هزینه اندک زیبا و خاص نمایی

۸۳,۰۰۰ تومان

خرید پرده توری مجیک مش مدل Simple

تابستان به همراه روزهای گرم و طاقت فرسای خود تقریبا  از راه رسیده است.فصل آمدن حشرات موذی و آزار دهنده میباشد. درب توری مجیک مش با نصبی آسان و راحت این امکان را به شما میدهد که درب منزل یا محل کار خود را باز بگذارید و از خنکای گردش هوا لذت ببرید و در عین حال, نگران ورود حشرات نباشید.

۴۳,۹۰۰ تومان

خرید پرده تور دیبا مدل کلاسیک

مشخصات

 • ابعاد
  140×280 سانتی‌متر
 • جنس پرده
  تور
 • تعداد تکه
  یک عدد عدد
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • میل پرده
  ندارد
 • سایر توضیحات
  از مواد سفیدکننده استفاده نشود
 • دمای شستشو30 درجه
 • از پودر یا مایع شستشوی بدون آنزیم استفاده شود
۱۹۶,۸۰۰ تومان

خرید مجموعه دو عددی پرده کتان ملانژ مدل Gb01 ارتفاع ۲۸۰

پرده کتان ملانژ یکی از بهترین و پر مصرف ترین پردهای مورد استفاده در منازل است که با رنگبندی عالی زیبایی ویژه ای را به منزل شما میبخشد . پخش ترمه با استفاده از بهترین پارچهای تولید داخل و دوخت دقیق و تمیز خدمتگذار شما هموطنان گرامی میباشد .

۱۸۴,۰۰۰ تومان

خرید پرده مدل HA38 سایز 300×280 سانتی متر

پرده های حریر ساده یکی از بهترین پارچه های موجود در جهان هستند، پارچه ای نرم و لطیف که در عین سادگی بسیار شیک و همه پسند است که به راحتی با والان های طرح دار ترکیب زیبایی می سازد. این بسته شامل پرده حریر ساده ی نباتی است که به صورت پلیسه شده وپارچه بکار رفته در آن سه برابر پارچه دوخته شده می باشد، که مناسب برای پنجره های با عرض 3 متر و ارتفاع 2.80 متر است.

۱۸۵,۰۰۰ تومان

خرید پرده یک عددی سرمه مدل gb02 ارتفاع 180 سانتی متر

پرده تعریف ساده ای دارد یک تکه پارچه برای جلوگیری از ورود نور یا کم نور کردن محیط داخلی ساختمان و همچنین برای رعایت حریم داخل منزل استفاده می‌شود.از هرکس درباره پرده بپرسید همین تعریف را کم و بیش تحویلتان می‌دهد.اما پرده فقط این نیست طراحان داخلی به پرده به چشم  یکی از مهمترین عناصر چیدمان خانه نگاه می‌کنند

۵۸,۰۰۰ تومان

خرید پرده زبرا زیو کد 1999 سایز 180 × 160 سانتی‌ متر

پرده زبرا از جدیدترین انواع پرده های تزئینی میباشد که به صورت دو لایه موازی بر روی هم قرار می گیرد، امکان سایه و روشن شدن پرده را میدهد. این نوع پرده به تنهائی قابلیت پرده های شید رولی، کرکره ای و پرده های توری را فراهم میسازد. تنوع رنگ بالائی دارد و در طراحی دکوراسیون داخلی نقش برجسته ای را ایفا میکند.

۲۸۵,۰۰۰ تومان

خرید مجموعه دو عددی پرده سرمه مدل sk06 ارتفاع270 سانتی متر

پرده تعریف ساده ای دارد یک تکه پارچه برای جلوگیری از ورود نور یا کم نور کردن محیط داخلی ساختمان و همچنین برای رعایت حریم داخل منزل استفاده می‌شود.از هرکس درباره پرده بپرسید همین تعریف را کم و بیش تحویلتان می‌دهد.اما پرده فقط این نیست طراحان داخلی به پرده به چشم  یکی از مهمترین عناصر چیدمان خانه نگاه می‌کنند.

۹۵,۰۰۰ تومان

خرید مجموعه دو عددی پرده مینوتو هوم مدل SA-011 ارتفاع 300 سانتی متر

پرده چاپی دوخته شده مدل SA-011یکی از مهمترین بخش ها در طراحی دکوراسیون داخلی که نمایی دو چندان به فضا می بخشد پرده ها می باشند. استفاده از پرده ها در دکوراسیون داخلی از اهمیت به سزایی برخوردار است. طراحان دکوراسیون در طراحی های خود همیشه سعی بر این داشته اند تا طرحی متفاوت برای استفاده از پرده ها داشته باشند.

۳۵۵,۰۰۰ تومان

خرید پرده مینوتو هوم مدل SA-193

یکی از مهمترین بخش ها در طراحی دکوراسیون داخلی که نمایی دو چندان به فضا می بخشد پرده ها می باشند. استفاده از پرده ها در دکوراسیون داخلی از اهمیت به سزایی برخوردار است. طراحان دکوراسیون در طراحی های خود همیشه سعی بر این داشته اند تا طرحی متفاوت برای استفاده از پرده ها داشته باشند.

۳۳۴,۰۰۰ تومان

خرید پرده مدل pl331

مشخصات

 • ابعاد
  280×140 سانتی‌متر
 • جنس پرده
  لینن
 • تعداد تکه
  2 عدد
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • میل پرده
  ندارد
 • ابعاد بسته بندی
  20*25*20 سانتی متر
۳۵۶,۰۰۰ تومان

خرید پرده مدل C1-50818 ارتفاع 290 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  140X290 سانتی‌متر
 • جنس پرده
  ساتن
 • تعداد تکه
  یک تکه عدد
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • میل پرده
  ندارد
 • سایر توضیحات
  بالاترین کیفیت چاپ
 • مقاوم در برابر نور خورشید
۲۴۵,۰۰۰ تومان

خرید مجموعه‌ ی دو عددی پرده توری ایکیا مدل Alvine

مشخصات

 • ابعاد
  145 × 300 سانتی‌متر
 • جنس پرده
  پلی‌استر
 • تعداد تکه
  2 تکه عدد
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • میل پرده
  ندارد
 • سایر توضیحات
  – 2 تیکه
 • – شست‌‌وشوی ماشین: حداکثر 40 درجه سانتی گراد
۱۹۲,۰۰۰ تومان

خرید پرده مدل Ka14

پرده کتان با عرض۳متر و قد ۲.۸۰ متر پانچ شده در رنگبندی متنوع اماده نصب میباشد این ابعاد برای خود پارچه است و میتوان برای پنجره از یک متر تا دو مترو نیم عرض استفاده کرد البته هرچی عرض پنجره بیشتر باشد چین کمتری میخورد

۱۸۱,۰۰۰ تومان

خرید پرده مدل HA17 سایز 150×270 سانتی متر

پرده های حریر ساده یکی از بهترین پارچه های موجود در جهان هستند، پارچه ای نرم و لطیف که در عین سادگی بسیار شیک و همه پسند است که به راحتی با والان های طرح دار ترکیب زیبایی می سازد. این بسته شامل پرده حریر ساده ی نباتی است که به صورت پلیسه شده وپارچه بکار رفته در آن سه برابر پارچه دوخته شده می باشد، که مناسب برای پنجره های با عرض 1.5 متر و ارتفاع 2.70 متر است.

۹۹,۰۰۰ تومان

خرید پرده توری مگنتیک آسان مش مدل 120

درب توری مگنتیک ایرانی آسان مش یک درب از جنس توری فایبرگلاس ترک است که با هدف جلوگیری از ورود انواع حشرات موذی مانند مگس،پشه و سوسک به داخل منزل و محل کار طراحی شده است این پرده با کیفیت ساخت ایران بوده و برای استفاده در خانه های ایرانی طراحی شده است.این درب توری به گونه ای طراحی شده است که به راحتی باز می شود و رفت و آمد را آسان نموده است همچنین بلافاصله پس از عبور توسط تعدادی آهنربای قوی سریعا بسته می گردد.

۱۷۹,۰۰۰ تومان

خرید توری پنجره هلیسا کد 1252-2

مشخصات

 • ابعاد
  150*130*0.1 سانتی‌متر
 • جنس پرده
  تور
 • تعداد تکه
  1 عدد
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • میل پرده
  ندارد
 • ابعاد بسته بندی
  20*19*3 سانتی متر
۳۲,۹۰۰ تومان

خرید پرده لیا تکس مدل M306-1

با معرفی پرده یک عددی برند ( لیا تکس ) این خدمت برای مشتریان گرامی تعریف شده تا به دلخواه خود هر تعداد از تنوع رنگ پرده را که میخواهند خریداری کرده و آن ها را با هم ست کنند . این پرده با اندازه ( 145 ) سانتیمتر (عرض) و ( 280 ) سانتیمتر (ارتفاع ) عرضه میشود .

۱۰۷,۳۰۰ تومان