آشنایی با جدیدترین مدل های مبلمان راحتی امروزی در اتاق نشیمن

برای داشتن دکوراسیون و چیدمانی امروزی و مدرن در اتاق نشیمن خانه وجود مبلمان راحتی به سبک امروزی، اصلی ترین و مهم ترین نکته است. در این مطلب درباره جنس مواد سازنده و طراحی مبلمان راحتی امروزی نکاتی را همراه با عکس ارائه خواهیم کرد تا برای افرادی که بدنبال انتخاب مدل های جدید مبلمان راحتی در اتاق نشیمن منزل خود هستند ایده های مناسبی معرفی کرده باشیم. همانطور که می دانید مبلمان راحتی در رنگ های بسیار مختلفی تولید می شوند اما برای اتاق نشیمنی به سبک امروزی بهتر است مبلمان راحتی خانه در رنگ های سفید، خاکستری، قهوه ای روشن، قهوه ای تیره یا ترکیبی از رنگ های سفید و قهوه ای یا خاکستری و سفید انتخاب شوند. همانطور که در مطالب پیشین گفتیم قبل از انتخاب رنگ مبلمان خود حتما به رنگ دیوارها و تم اتاق نشیمن توجه کنید و مدل هایی را انتخاب کنید که با تم رنگی اتاق نشیمن شما هارمونی داشته باشند.

اگر در انتخاب رنگ مناسب مبلمان راحتی خود مطمئن نیستید می توانید آنها را در رنگ های خنثی مانند سفید، کرم، بژ و مشکی انتخاب کنید زیرا رنگ های خنثی به راحتی با هر رنگی در دکوراسیون خانه ست می شوند. برای دوری از یکنواخت شدن رنگ ها و ایجاد فضای سرد در اتاق نشیمن که توسط رنگ های خنثی ایجاد می شوند می توانید رنگ های تازه و گرم را توسط کوسن ها و بالش های مبلمان راحتی وارد دکوراسیون اتاق نشیمن کنید. کوسن هایی به رنگ صورتی، بنفش، ارغوانی، سبز، قرمز، زرد و … ترکیب بسیار جذاب و زیبایی را بروی مبلمان راحتی مدرن و امروزی بوجود خواهند آورد و در کنار آن از یکنواخت شدن دکوراسیون اتاق نشیمن نیز تا حد زیادی جلوگیری خواهند کرد.

در زمینه مواد سازنده همانطور که می دانید قطعا ترکیب چوب و چرم بهترین گزینه خواهد بود اما مدل هایی که از ترکیب پارچه های مخملی در قسمت نشیمنگاه و تکیه گاه و چرم در قسمت دسته های مبل استفاده می کنند نیز بسیار مناسب خواهند بود. سعی کنید در انتخاب پارچه برای مبلمان راحتی اتاق نشیمن مدل هایی را انتخاب کنید که ضدلک و قابل شست و شو بوده تا در هنگام نظافت و تمیز کردن خانه، مشکلی در این زمینه نداشته باشید.

contemporary-and-modern-sectional-sofas (1)

contemporary-and-modern-sectional-sofas (2)

contemporary-and-modern-sectional-sofas (3)

contemporary-and-modern-sectional-sofas (4)

contemporary-and-modern-sectional-sofas (5)

contemporary-and-modern-sectional-sofas (6)

contemporary-and-modern-sectional-sofas (7)

contemporary-and-modern-sectional-sofas (8)

contemporary-and-modern-sectional-sofas (9)

contemporary-and-modern-sectional-sofas (10)

contemporary-and-modern-sectional-sofas (11)

مبلمان راحتی امروزی

contemporary-and-modern-sectional-sofas (12)