آشنایی با ایده های جدید رنگ اتاق نشیمن در سال جدید

انتخاب رنگ اتاق نشیمن مناسب و زیبا از جمله مباحث پربحث در طراحی دکوراسیون داخلی خانه است. هر مالکی آزاد هست هر رنگی را که می پسندد برای اتاق های خانه خود انتخاب کند اما معمولا این کار به سادگی صورت نمی گیرد و عده ای حتی با شک و شبه اقدام به انتخاب رنگ می کنند. بنابراین باید بسراغ پیدا کردن راه حل هایی برای انتخاب رنگ مناسب اتاق های خانه بپردازیم.

زمانی که قصد دارید رنگی را برای دکوراسیون اتاق نشیمن خود برگزینید باید هوشیار و باهوش عمل کنید. در حقیقت نباید رنگ را فقط براساس مذاق و سلیقه خودتان انتخاب کنید بلکه باید دید اشخاص دیگر نیز به این موضوع نگاه کنید. به یاد داشته باشید که در حال صحبت درباره اتاق نشیمن هستیم، اتاق نشیمن نه تنها برای شما و اعضای خانواده تان است بلکه مهمانانتان نیز در این مکان زمان زیادی را سپری خواهند کرد. در نتیجه باید رنگ اتاق نشیمن طوری انتخاب شود تا در کنار جلب رضایت و نظر شما برای مهانان و سایر افراد خانواده نیز همینطور باشد.

رنگ در جذابیت اتاق نشیمن تاثیر زیادی می گذارد. رنگ مشخص می کند که اتاق نشیمن شما چقدر بزرگ یا کوچک بنظر می آید. سبک و استایل دکوراسیون اتاق نشیمن نیز کاملا با رنگ انتخابی شما مشخص خواهد شد. در نتیجه رنگی که انتخاب می کنید باید علاوه بر مشخص بودن تمام ویژگی های بالا، فضایی دنج و هارمونیک در اتاق نشیمن خانه بوجود بیاورد.

سعی کنید رنگ هایی را انتخاب کنید که فضایی گرم و صمیمی در اتاق نشیمن حانه ایجاد کند. رنگ هایی مانند قهوه ای، نارنجی، قرمز، زرد و بژ نمونه هایی هستند که می توانند اتمسفری گرم و صمیمی برای اعضای خانواده و مهمانان در اتاق نشیمن بوجود بیاورند. البته اگر بیشتر به فضایی سرد و خنک در اتاق نشیمن علاقه دارید بهتر است از بین رنگ های آبی، سبز، ارغوانی و بنفش گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید تا حسی آرامش بخش، راحت و دلباز را در اتاق نشیمن خود احساس کنید در شکل های زیر رنگ های مختلف اتاق نشیمن منزل را مشاهده خواهید کرد.

Living-room-green-wall-paint-design-ideas (1)

Living-room-green-wall-paint-design-ideas (2)

Living-room-green-wall-paint-design-ideas (3)

Living-room-green-wall-paint-design-ideas (4)

Living-room-green-wall-paint-design-ideas (5)

Living-room-green-wall-paint-design-ideas (6)

Living-room-green-wall-paint-design-ideas (7)

Living-room-green-wall-paint-design-ideas (8)

Living-room-green-wall-paint-design-ideas (9)

Living-room-green-wall-paint-design-ideas (10)

Living-room-green-wall-paint-design-ideas (11)

Living-room-green-wall-paint-design-ideas (12)

Living-room-green-wall-paint-design-ideas (13)

رنگ اتاق نشیمن

Living-room-green-wall-paint-design-ideas (14)