30 مدل فوق العاده آب پاش دستی در انواع پلاستیکی و فلزی

هر خانه و آپارتمانی نیاز به یک باغچه کوچک دارد و به همین ترتیب هر باغچه و گلدان خانگی نیز به یک آب پاش دستی شیک برای آبیاری گیاهان نیاز خواهد داشت. فرقی نمی کند که تعداد گیاهان داخل منزل شما چقدر باشد، برخی ها تمام تراس منزل، و برخی هم فضای راهرو و اپن آشپزخانه خود را با گل و گیاه تزیین می کنند. جزء هر گروهی که باشید بازهم به یک آب پاش مناسب برای آبیاری گیاهان نیاز خواهد داشت. خصوصا اینکه برخی گیاهان و گلدان ها به دلیل تعدد شاخه و برگ یا حتی کوچک بودن سایز گلدان، نیاز به نوعی وسیله خاص و ویژه برای آبیاری دارند. بعلاوه یک خانه دار که به دکوراسیون داخلی و زیبایی منزلش اهمیت می دهد، سعی می کند ساده ترین و پیش پا افتاده ترین وسایل را نیز با دقت و وسواس خاصی انتخاب کند.

یکی از همین وسایل ساده و به ظاهر پیش پا افتاده آب پاش دستی است. تهیه یک مدل آب پاش که هم راحت در دست قرار بگیرد و هم ارگونومیک باشد ضروری است. شاید در ابتدا  این کار زیاد ضروری جلوه نکند اما بعد از خرید مدل های مناسب مانند آنهایی که در این مطلب قصد معرفی آنها را دارم، حتما به این نتیجه خواهید رسید که چرا زودتر این کار را نکردید. در ادامه با 30 عدد از بهترین مدل های آب پاش دستی آشنا خواهید شد.

آب-پاش-دستی (22)

مدلی که در شکل اول پایین مشاهده می کنید از پلاستیک بسیار با کیفیت ساخته شده است. این آب پاش ها با ظاهر ویژه خود با قرار گیری در دکوراسیون آشپزخانه به زیبایی خودنمایی خواهد کرد. این مدل در سه رنگ سبز، سفید و سیاه برای فروش موجود است. مدل دوم نیز طرحی ساده دارد اما با نصب سری فلزی ظاهر شیک تری پیدا کرده. مدل سوم و چهارم نیز برای بترتیب برای دکوراسیون های مدرن و کلاسیک بسیار عالی هستند. با استفاده از این آب پاش ها دیگر قطره ای آب بروی زمین نخواهد ریخت.

آب-پاش-دستی (1)

آب-پاش-دستی (2)

آب-پاش-دستی (3)

آب-پاش-دستی (4)

اینستاگرام اتاق
صفحه جدید ما را دنبال کنید

نظرتان در مورد طرح های استیل و فلزی زیر چیست؟ اگر خواهان آب پاشی هستید که هم محکم باشد و هم زیبا و بروز، مدل های آورده شده در زیر بهترین انتخاب تان خواهد بود. استیل ضد زنگ برخلاف مدل های پلاستیکی هم دوست دار محیط زیست بوده و هم اینکه ظاهر خود را برای سال های سال بروز و جدید نگه می دارند. مدل دوم نیز آب پاشی استیل بوده اما با روکشی متفاوت. مدل سوم هم نشان دهنده یک طرح کاملا ارگونومیک و مهندسی شده است. طراحی دسته و مخزن 1.5 لیتری این آب پاش برای آبیاری گلدان های قرار گرفته در جایی که دست سخت می رسد بسیار مناسب هستند.

آب-پاش-دستی (5)

آب-پاش-دستی (6)

آب-پاش-دستی (7)

آب-پاش-دستی (8)

وقتی صحبت از خلاقیت و نوآوری می شود باید انتظار عجیب ترین و جالب ترین طرح ها را داشته باشید. نمونه های آورده در پایین نیز تعدادی از همین طرح ها را نشان می دهد. مدل اول یک آب پاش دستی مدرن متالیک با لوله دراز است، اگر در منزلتان گل نیلوفر کاشته اید نیاز به آب پاشی دارید تا بروی گل های نیلوفر نریزد با کمک این آب پاش براحتی می توانید این کار را انجام دهید. مدل دوم نیز شکل ساده و مدرن استوانه ای با مخزن یک و نیم لیتری دارد. اما برای آنهایی که خواستار طرح های آنتیک و قدیمی هستند، نمونه های سوم و چهارم ایده آل تر خواهند بود.

آب-پاش-دستی (9)

آب-پاش-دستی (10)

آب-پاش-دستی (11)

آب-پاش-دستی (12)

آب-پاش-دستی (13)

آب-پاش-دستی (14)

شکل اول در پایین یک مدل کاربردی را نشان می دهد که دو کار را در یک پکیج برای مشتری انجام می دهد. آنهایی که بعداز آبیاری گیاهانشان، به تمیزکاری و مرطوب کردن برگ های پهن می پردازند حتما از چنین طرحی خوششان خواهد آمد. این مدل پلاستیکی مخزن یک لیتری دارد که چندان زیاد نیست و باید برای هر گیاه دوباره پر شود. البته برای پر کردن آب نیازی به باز کردن درب اسپری آب پاش نیست، کافی است آب را از قسمت لوله آب پاش به داخل مخزن بریزید. مدل های بعدی نیز هر کدام طرحی متفاوت در رنگ های جذاب و جالب را نشان می دهند.

آب-پاش-دستی (15)

آب-پاش-دستی (16)

آب-پاش-دستی (17)

آب-پاش-دستی (18)

آب-پاش-دستی (19)

ایده های خلاقانه تمانی ندارند، خصوصا وقتی که صحبت از کمبود فضا در میان است. همانطور که در شکل اول پایین مشاهده می کنید مدل آب پاش دستی زیر لوله ای انعطاف پذیر دارد و با یک چرخش ساده فضای زیادی آزاد می شود. البته ویژگی این مدل به همین عامل ختم نمی شود، قسمت داخلی دستگیره نیز سطحی ضد لغزش دارد که نگهداری 1.5 لیتر آب را راحت می کند.  مدل دوم بازهم یک ایده ساده اما جالب را عملی کرده است. همانطور که در شکل دوم مشاهده می کنید، این مدل خاص دو طرفه بوده و هم مانند یک پارچ عمل می کند و هم یک آب پاش.

آب-پاش-دستی (20)

آب-پاش-دستی (21)

آب-پاش-دستی (23)

آب-پاش-دستی (24)

آب-پاش-دستی (25)

آب-پاش-دستی (26)

آب-پاش-دستی (27)

آب-پاش-دستی (28)

آب-پاش-دستی (29)

 آب پاش دستی

آب-پاش-دستی (30)