قیمت 99 مدل سرویس خواب دو نفره با آدرس خرید جدید سال 96 – تخت خواب عروس

مجموعه ای بی نظیر از قیمت سرویس خواب دو نفره . اتاق خواب شاید در نگاه اول فقط مکانی برای خوابیدن به نظر برسد ولی هرگز نباید از این موضوع غافل بود که اتاق خواب بیشتر از آنکه صرفا محلی برای خواب باشد محلی برای آرامش روحی افراد است، وگرنه انسان میتواند در هر جایی بخوابد ولی جاییکه بتواند آرامش خود را پس از یک روز سخت دوباره بدست آورد چیزی متفاوت از صرف خواب است. خوشبختانه امروزه افراد به این مهم پی برده اند و از طرق مختلف سعی در ایجاد اتاق خوابی آرامش دهنده هستند. این آرامش میتواند از نوع چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب و همچنین رنگ دیوارهای آن حاصل گردد ولی بدون شک کانون تمرکز یک اتاق خواب سرویس خواب آن است. تختخواب وسیله ای است که هر فرد حداقل 6 تا 8 ساعت از شبانه روز خود را بر روی آن میگذراند و همانطور که بالا ذکر شد این زمان، زمان آرامش یک فرد در طول 24 ساعت است. از این رو راحتی تختخواب و تشک مورد استفاده بسیار حائز اهمیت است. اما از چیزی که نمیتوان گذشت بحث مدرنیسم و دکوراسیون است چرا که امروزه نمیتوان صرفا راحتی را بدون زیبایی برای یک اتاق خواب در نظر گرفت. 

یکی دیگر از مسائلی که در بحث اتاق خواب پیش می آید سرویس خواب عروس است. سرویس خواب عروس درعین راحتی که در بالا دلیل آن ذکر شد بایستی یک زیبایی و حالت خاصی داشته باشد که با سایر المانهای اتاق خواب نیز هماهنگی کامل داشته باشد.

اما چیزی که امروزه کار را سخت کرده است وجود تنوع زیاد سرویس های خواب و تختخواب دو نفره در بازار است، بطوریکه برای پیدا کردن یک سرویس خواب راحت و شیک شاید بایستی روزها زمان صرف کرد و چندین گوشه شهر را گشت تا بتوان سرویس خواب دو نفره مورد نظر خود را پیدا کرد.

ما در بخش نبض بازار امروز سایت اتاق سری به فروشگاههای آنلاین سرویس خواب در تهران زدیم و تصمیم گرفتیم این کار را برای شما کمی راحت تر کنیم. در این پست 99 طرح سرویس خواب و تختخواب دو نفره همراه با قیمت و تصاویر آن را گرد آوری کرده ایم تا شما کاربر گرامی از بین انبوهی از طرحها و سبکها بتوانید سرویس خواب مورد نظر خود را پیدا کنید. در این پست شما با کلیک بر روی هر کدام از سایتهای میتوانید وارد سایت فروشنده شده و سرویس خواب مورد نظر خود را تهیه کرده و یا بصورت حضوری در محل فروشگاهها حاضر شده و سرویس خواب دو نفره مورد نظر خود را خریداری نمایید.

در اینجا شایان ذکر است که سایت اتاق هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت یا قیمت سرویس خواب ها ندارد و صرفا جهت سهولت کار شما بازدید کننده محترم این مرجع را برای قیمت 99 مدل سرویس خواب و تختخواب دونفره عروس تهیه کرده است. در انتخاب این سرویس ها سعی کرده ایم از نظر تنوع در طرح و قیمت بهترین نمونه های موجود را ارائه نماییم. سرویس خواب های ارائه شده در زیر همگی از جنس چوبی یا MDF ام دی اف هستند.

نمونه سرویس خواب های ماکا چوب

فروشنده: ماکا چوب (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب لکونز (ماکا چوب)

طرح و رنگ:  پارچه ارائه محصول در انواع رنگ ها و طرح های پارچه – هایگلاس

قیمت ست کامل: 2,912,000 تومان

تبلیغ در اتاق

قیمت سرویس خواب و تختخواب ماکا (3)

تصویر و قیمت سرویس خواب مدرن بارنا (ماکا چوب)

طرح و رنگ:  پارچه ارائه محصول در انواع رنگ ها و طرح های پارچه – رنگ تخت ام دی اف اگانت تیره

قیمت ست کامل: 3,500,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب ماکا (2)

تصویر و قیمت سرویس تخت خواب روشا (ماکا چوب)

طرح و رنگ:  پارچه ارائه محصول در انواع رنگ ها و طرح های پارچه – جنس تخت ام دی اف

قیمت ست کامل: 3,248,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب ماکا (5)

تصویر و قیمت سرویس خواب دو نفره رادا (ماکا چوب)

طرح و رنگ:  پارچه ارائه محصول در انواع رنگ ها و طرح های پارچه – رنگ MDF ام دی اف برجستهEPL

قیمت ست کامل: 4,592,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب ماکا (4)

تصویر و قیمت سرویس خواب مدالیوم (ماکا چوب)

طرح و رنگ:  پارچه ارائه محصول در انواع رنگ ها و طرح های پارچه – هایگلاس

قیمت ست کامل: 2,590,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب ماکا (6)

تصویر و قیمت سرویس خواب کاسپین (ماکا چوب)

طرح و رنگ:  پارچه ارائه محصول در انواع رنگ ها و طرح های پارچه – رنگ ام دی اف الگانت تیره

قیمت ست کامل: 2,590,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب ماکا (1)

نمونه سرویس خواب های سنا چوب

فروشنده: سنا چوب (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب دو نفره پانیسا (سنا چوب)

قیمت این مدل برای نیم سرویس بوده که شامل تختخواب دو نفره ، پاتختی، کنسول و پاف چرمی است. سایر متعلقات مانند کمد ، عسلی ، آینه ، فایل دارای قیمت مجزایی می باشند.

قیمت نیم سرویس: 3,280,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب سناچوب (2)

تصویر و قیمت سرویس خواب درتا سفید (سنا چوب)

قیمت این مدل برای نیم سرویس بوده که شامل تختخواب دو نفره ، پاتختی، دراور ، قاب آینه و پاف چرمی است. سایر متعلقات مانند کمد ، عسلی ، آینه دارای قیمت مجزایی می باشند.

قیمت نیم سرویس: 2,395,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب سناچوب (1)

تصویر و قیمت خرید سرویس خواب دو نفره رایکا (سنا چوب)

مدل رایکا به راحتی شما را مهمان یک خواب آرام و دلپذیر می کند. طراحی این سرویس خواب به گونه ایست که در نهایت زیبایی فضای کافی برای خواب را دراختیار شما قرار می دهد، بدون اینکه قسمت زیادی از اتاق خواب شما را اشغال کرده باشد. خرید یک سرویس خواب خوب به منزله یک سرمایه گذاری اصولی است. مدل رایکا به واسطه به کارگیری رنگ های گرم یک فضای دنج را به ذهن متبادر می کند، فضایی که شما را خسته نخواهد کرد.

قیمت این مدل برای نیم سرویس بوده که شامل تخت عروس ، پاتختی، کنسول، قاب آینه و پاف چرمی است. سایر متعلقات دارای قیمت مجزایی می باشند.

قیمت نیم سرویس: 3,121,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب سناچوب (4)

تصویر و قیمت سرویس خواب رومیسا (سنا چوب)

قیمت این مدل برای نیم سرویس بوده که شامل تخت، پاتختی، کنسول و پاف چرمی است. سایر متعلقات مانند کمد ، عسلی ، آینه ، فایل دارای قیمت مجزایی می باشند.

قیمت نیم سرویس: 3,049,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب سناچوب (5)

تصویر و قیمت سرویس خواب ساویس (سنا چوب)

طراحی ساویس به گونه ای صورت گرفته است که فضای کافی برای خواب شما را تامین می کند. اگر جزو افرادی هستید که ترجیح می دهید چند دقیقه بعد از بیداری، از تخت خود جدا شوید، ساویس این دقایق را لذت بخش تر می کند. این طرح سالها مهمان خانه شما می ماند با این ویژگی که در طول تمامی این سالها همچنان محبوبیتش را حفظ خواهد کرد.

قیمت این مدل برای نیم سرویس بوده که شامل تخت عروس ، پاتختی، میز آرایش ، قاب آینه و پاف چرمی است. سایر متعلقات دارای قیمت مجزایی می باشند.

قیمت نیم سرویس: 2,249,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب سناچوب (6)

تصویر و قیمت سرویس خواب دو نفره آکاژو (سنا چوب)

قیمت این مدل برای نیم سرویس بوده که شامل تخت، پاتختی، کنسول ، قابی آینه و پاف چرمی است. سایر متعلقات دارای قیمت مجزایی می باشند.

قیمت نیم سرویس: 3,981,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب سناچوب (3)

نمونه سرویس خواب های بازار رویا

فروشنده: بازار رویا (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب مدل ABS (بازار رویا)

Acrylonitrile botadiene styrene که به اختصار آن را ABS می نامند. یک پلیمر نفتی (پلاستیک) می باشد که در صنایع مختلف دارای کاربرد فراوان است. که بسیار مقاوم در برابر ضربه و حریق میباشد درجه ذوب ۲۰۰ درجه سانتی گراد و درجه سوختن آن 220 درجه سانتی گراد می باشد .و همانطور که اشاره شد به دلیل پلاستیک بودن کاملا ضد آب و ضد خش میباشد. این سرویس شامل تخت خواب دو نفره به ابعاد 180*200 سانتی متر و دو عدد پاتختی ، میز آرایش و صندلی میز آرایش وآینه میباشد.

قیمت سرویس: 3,800,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب بازار رویا (1)

تصویر و قیمت خرید سرویس خواب دو نفره مدل سناتور (بازار رویا)

سرویس خواب و تختخواب دو نفره مدل سناتور با طراحی زیبا و قیمتی مناسب از تولیدات گروه تولیدی آلاله میباشد که در ساخت آن تماما از MDF استفاده شده و این سرویس شامل تختخواب دو نفره به ابعاد 180*200 سانتی متر و دو عدد پاتختی ، میز آرایش و صندلی میز آرایش وآینه میباشد.

قیمت سرویس: 1,900,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب بازار رویا (5)

تصویر و قیمت سرویس خواب عروس مدل اهورا (بازار رویا)

سرویس خواب مدل اهورا یکی از  تولیدات گروه تولیدی آلاله میباشد که در ساخت آن تماما از چوب راش استفاده شده و این سرویس شامل تخت عروس به ابعاد 180*200 سانتی متر و دو عدد پاتختی ، میز آرایش و صندلی میز آرایش وآینه میباشد.

قیمت سرویس: 3,000,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب بازار رویا (2)

تصویر و قیمت سرویس خواب عروس مدل الیزابت (بازار رویا)

تختخواب دو نفره الیزابت تمام MDF و این سرویس شامل تخت خواب به ابعاد 180*200 سانتی متر و دو عدد پاتختی ، میز آرایش و صندلی میز آرایش وآینه میباشد.

قیمت سرویس: 2,500,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب بازار رویا (6)

تصویر و قیمت سرویس خواب مدل پاپ (بازار رویا)

این سرویس شامل تخت خواب دو نفره به ابعاد 180*200 سانتی متر و دو عدد پاتختی ، میز آرایش و صندلی میز آرایش وآینه میباشد.

قیمت سرویس: 3,100,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب بازار رویا (3)

تصویر و قیمت سرویس خواب مدل جیلوا (بازار رویا)

این سرویس شامل تخت خواب به ابعاد 180*200 سانتی متر و دو عدد پاتختی ، میز آرایش و صندلی میز آرایش وآینه میباشد.

قیمت سرویس: 2,800,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب بازار رویا (4)

نمونه سرویس خواب های بلج

فروشنده: بُلج (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب عروس مدل موج (بُلج)

در قسمت بالای تخت خواب (سر تخت عروس و یا همان تاج تخت) از ام دی اف براق که با طرح منحصر به فردی ساخته شده کمک گرفته شده و در کنار خود یک نور مخفی در خود جای داده است که می تواند کاربر خود را از داشتن چراغ خواب بی نیاز کند. و این تخت خواب مانند دیگر تخت خواب های شرکت تولیدی بلج از کف تخت تمام فلزی بهره می برد.

قیمت سرویس: 1,320,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب عروس دو نفره بلج (4)

تصویر و قیمت سرویس خواب مدل زمرد (بُلج)

تخت خواب زمرد ابعاد 180*200

قیمت سرویس: 4,500,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب عروس دو نفره بلج (2)

تصویر و قیمت سرویس خواب عروس مدل پاریس (بُلج)

در قسمت پایین این تخت چوبی دو عدد کشو ریلی قرار گرفته است که به دلیلی داشتن بدنه ی نگهدارنده از نرمی خوبی برخوردار است که به راحتی حرکت می کند. در قسمت تاج تختخواب دو نفره یک درب که به شکل لولایی باز می شود قرار دارد و فضای مناسبی را برای کاربر خود ایجاد می کند. برای ایجاد زیبایی بیشتر در قسمت تاج تخت چوبی نور مخفی طراحی شده است. دراور از ابعاد 120 بهره می برد که به راحتی می تواند فضای مناسبی برای کاربر خود ایجاد کند. دراور سرویس خواب پاریس علاوه بر طراحی هماهنگ با دیگر اجزا دارای کشو و درب های مختلفی است که به راحتی می تواند به تفکیک کامل لوازم اتا خواب کمک کند.

قیمت سرویس: 1,450,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب عروس دو نفره بلج (6)

تصویر و قیمت سرویس خواب مدل پرنس (بُلج)

جنس چوب استفاده شده در سرویس خواب پرنس از جنس راش بوده و ترکیبی از ام دی اف و چوب می باشد . چوب استفاده شده در این محصول دارای مقاومت قابل قبولی می باشد و در برابر رطوبت های بیشتر از اتاق مستر هم مورد تایید می باشد. چوب استفاده شده کاملا خشک می باشد و در فرایند تولید به مرغوبیت مواد اولیه توجه می شود به همین دلیل در مقابل ترک خوردگی مقاومت دارد و شامل 2 سال ضمانت مکتوب می باشد شما می توانید این محصول را در رنگ بندی سفید و رنگ سفید استخونی و یا کرم نیز سفارش دهید .

قیمت سرویس: 3,800,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب عروس دو نفره بلج (1)

تصویر سرویس خواب عروس مدل مینیاتور (بُلج)

در قسمت پایین سرویس خواب در یک سمت 4 عدد کشو و یک جاکفشی که به صورت عمودی باز می شود و دارای طبقه بندی مجزا می باشد طراحی شده است و در سمت دیگر آن یک جاچمدانی ریلی در عرض 120 و عمق 140 قرار گرفته است و تمامی باکس ها و کشو ها توسط اتصالات پیچ فیکس به هم متصل شده اند. دراور این سرویس خواب دارای کشو و درب های مختلفی است که به شما این امکان را می دهد تا از یک فضای منظم بهره مند شوید. این دراور شامل 2 عدد کشو بزرگ،2عدد کشو کوچک تر که در قسمت پایین دراور قرار دارد و یک درب که به صورت درب آرام بند می باشد طراحی شده است و در قسمت بالایی این دراور یک کشو با پارتیشن های مجزا در خود جای داده است. طراحی آینه این دراور به صورت ریلی بوده و قابلیت استفاده از پشت آینه را برای شما ایجاد می کند.

قیمت سرویس: 1,560,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب عروس دو نفره بلج (3)

تصویر و قیمت سرویس خواب مدل لیون (بُلج)

تخت چوبی در ابعاد 200*160 عرضه می شود و قابلیت تغییر ابعاد در سایز های بزرگ تر و کوچک تر را دارد. همان طور که در تصویر مشخص شده فقط یک سمت سرویس خواب دارای 4 عدد کشو می باشد و در قسمت تاج تخت فضایی مناسب برای قرار گیری لوازم طراحی شده و علاوه بر آن دو عدد نور مخفی ایجاد شده است. دراور سرویس خواب لیون را می توان بهترین تکمیل کننده سرویس خواب دانست زیرا علاوه بر طراحی هماهنگ با دیگر اجزا می تواند برای کاربر خود فضایی مناسب ایجاد کند.دراور دارای 3 عدد کشو بزرگ و یک عدد درب می باشد که از طراحی منحصر به فرد و در عین حال ساده بهره می برد و بسیار منظم از رنگ بندی استفاده شده است.

قیمت سرویس: 1,400,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب عروس دو نفره بلج (5)

نمونه سرویس خواب های دیجی چوب

فروشنده: دیجی چوب (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب شبنم (دیجی چوب)

سرویس خواب عروس سلطنتی شبنم در ابعاد 180*200 سانتیمتر طراحی شده است. در ساخت سرویس خواب سلطنتی شبنم از چوب راش بهره گرفته شده است. سرویس خواب سلطنتی شبنم شامل یک تخت خواب دو نفره به ابعاد 180*200 ، آینه، میز آرایش، دو عدد میز پاتختی و یک صندلی میز آرایش می‌باشد. این سرویس خواب دارای10 کشو بوده 6 کشوی آن در میز آرایش و 4 کشوی آن در پاتختی های کنار تخت خواب می‌باشد که مزیت مهم برای کسانی است که در سرویس خواب به دنبال کشو های زیاد می باشند. طراحی میز آرایش این سرویس خواب، به گونه ای است که می توان پاها را در داخل آن برد و به راحتی به آینه و وسایل روی میز دسترسی داشت. طراحی قسمت تاج آینه و تخت خواب باهم دیگر هماهنگ بوده که زیبایی منحصر به فردی را ایجاد کرده است.

قیمت ست کامل: 6,485,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب دو نفره دیجی چوب (1)

تصویر سرویس خواب دسته گلی (دیجی چوب)

اندازه این سرویس خواب 200 در 180 سانتیمتر می باشد که تقریبا 20 سانتیمتر از حد استاندارد نیز بیشتر می باشد. با سفارش کامل این سرویس خواب یک عدد تخت خواب دو نفره دو عدد پا تختی میز آرایش آینه دو عدد کفی تخت چوب با پایه های فلزی صندلی میز آرایش دریافت خواهید نمود.

قیمت ست کامل: 3,995,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب دو نفره دیجی چوب (2)

تصویر و قیمت سرویس خواب ویتارا (دیجی چوب)

در قسمت آینه سرویس خواب چراغی تابیه شده است که از آن می توان به عنوان چراغ خواب استفاده نمود. تخت خواب در ابعاد 160*200 طراحی و ساخته شده است که برای انتخاب کفی تخت خواب و تشک این ابعاد مورد نیاز خواهد بود. در مقابل تخت خواب سوفا قرار داده شده است که نشیمن جالبی را در اتاق خواب ارائه می نماید.

قیمت ست کامل: 1,350,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب دو نفره دیجی چوب (3)

تصویر و قیمت سرویس خواب آرین (دیجی چوب)

ابعاد تخت خواب آرین 200*160 سانتیمتر می باشد که برای تهیه کفی تخت خواب و تشک به آن نیاز خواهید داشت. کفی تخت چوبی موردی می باشد که به انتخاب شما می توان آن را افزود و می توانید آن را به شکل ثابت و جکدار انتخاب نمایید. با خرید سرویس خواب موارد زیر را دریافت خواهید نمود: 1- تخت خواب 2 نفره 160*200 2- پا تختی تک کشو دو عدد 3- میز آرایش 4- آینه 5- سوفا 6- صندلی میز آرایش

قیمت ست کامل: 1,627,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب دو نفره دیجی چوب (4)

تصویر و قیمت سرویس خواب مرجان (دیجی چوب)

سرویس خواب سلطنتی ( استیل ) مرجان از چوب راش مرغوب که بصورت طبیعی خشک شده است، ساخته شده و رنگ بکار رفته در آن، رنگ طلایی می باشد و ورقه طلا در بخش های منبتی کاری شده که در اصطلاح به آن سر گل ورق می گویند، مورد استفاده قرار گرفته است. در قسمت تاج سرویس خواب لمسه کاری وجود دارد که نمایی بسیار زیبا و آرامش بخش به تخت خواب بخشیده است. با سفارش سرویس خواب استیل مرجان موارد زیر را دریافت خواهید نمود: یک عدد تخت خواب دو نفره دو عدد پا تختی میز آرایش آینه دو عدد کفی تخت با پایه های فلزی صندلی میز آرایش

قیمت ست کامل: 3,850,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب دو نفره دیجی چوب (5)

نمونه سرویس خواب های آرنیکا وود

فروشنده: آرنیکا وود (لینک سایت)

تصویر سرویس خواب سلنا (آرنیکا وود)

یکی از جدیدترین محصولات آرنیـکا

این سرویس ملایمنه و MDF تولید میشود و شامل: تخت ، دارای یک عدد پاتختی ، میز آرایش

قیمت ست کامل: 2,650,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب دو نفره آرنیکا وود (2)

تصویر و قیمت سرویس خواب آنیتا (آرنیکا وود)

مدل آنیتا ترکیب دو رنگ سفید و بارانی است که نمای زیبایی به این مدل بخشیده و توانسته است نظر نوعروس ها را به خود جلب کند.

اجزای این سرویس شامل: تخت ( از دوطرف در قسمت زیرین دو عدد کشو در وسط و دو عدد درب ریلی در کنار ها)، یک عدد فایل 4 کشو با باکس مخفی، یک عدد میز آرایش عسلی (با آینه ریلی)

قیمت ست کامل: 2,850,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب دو نفره آرنیکا وود (5)

تصویر سرویس خواب آیسان (آرنیکا وود)

مدل آیسان ترکیب دو رنگ سفید و بارانی است که نمای زیبایی به این مدل بخشیده و توانسته است نظر نوعروس ها را به خود جلب کند.

قیمت ست کامل: 2,350,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب دو نفره آرنیکا وود (6)

تصویر و قیمت سرویس خواب پارل (آرنیکا وود)

این مدل نیز در زمره ی کارهای اسپرت و عامه پسند قرار دارد که می توان بخش زیادی از نیاز شما را مرتفع سازد.

اجزای این سرویس شامل: تخت (ازدو طرف در قسمت زیرین دو عدد کشو در وسط و دو عدد درب ریلی در کنارها)، یک عدد پاتختی، یک عدد میز آرایش و عسلی( با آینه و درب مخفی)

قیمت ست کامل: 2,350,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب دو نفره آرنیکا وود (4)

تصویر و قیمت سرویس خواب لوتوس (آرنیکا وود)

یکی از جدیدترین محصولات آرنیـکا

این سرویس کاملا MDF میباشد و شامل: تخت ، دارای یک عدد پاتختی ، میز آرایش، دراور چهارکشو

قیمت ست کامل: 2,800,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب دو نفره آرنیکا وود (1)

تصویر و قیمت سرویس خواب لاوین (آرنیکا وود)

یکی از جدیدترین محصولات آرنیـکا

این سرویس کاملا MDF وکیوم CNC میباشد و شامل: تخت ، دارای دو عدد پاتختی ، میز آرایش، دراور 4 کشو

قیمت ست کامل: 3,400,000 تومان

قیمت سرویس خواب و تختخواب دو نفره آرنیکا وود (3)

نمونه سرویس خواب های داکا چوب

فروشنده: داکا (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب مدل 121(داکا)

سرویس خواب های داکا شامل: یکعدد تخت 160/یکعدد پاتختی/یکعدد دراور آینه/یکعدد صندلی

قیمت ست کامل: 1,340,000 تومان

سرویس خواب دو نفره داکا (1)

تصویر سرویس خواب مدل 123 (داکا)

سرویس خواب های داکا شامل: یکعدد تخت 160/یکعدد پاتختی/یکعدد دراور آینه/یکعدد صندلی

قیمت ست کامل: 1,665,000 تومان

سرویس خواب دو نفره داکا (2)

تصویر و قیمت سرویس خواب مدل 127 (داکا)

سرویس خواب های داکا شامل: یکعدد تخت 160/یکعدد پاتختی/یکعدد دراور آینه/یکعدد صندلی

قیمت ست کامل: 1,550,000 تومان

سرویس خواب دو نفره داکا (3)

تصویر و قیمت سرویس خواب مدل 134 (داکا)

سرویس خواب های داکا شامل: یکعدد تخت 160/یکعدد پاتختی/یکعدد دراور آینه/یکعدد صندلی

قیمت ست کامل: 1,320,000 تومان

سرویس خواب دو نفره داکا (4)

نمونه سرویس خواب های سایت جهیزیه

فروشنده: جهیزیه (لینک سایت)

تصویر سرویس خواب فلوریدا (فروشگاه جهیزیه)

جنس تخت MDF ام دی اف، منبت کاری ها توسط دستگاه سی ان سی، شامل تخت دو نفره با فضای تشک خور 160 در 200 سانتی متر و میز آرایش و آینه و عسلی نشیمن و دو عدد پاتختی

کف تخت آهنی مشبک، رنگ در حالت عادی سفید. رنگ قسمت چرمی (یا پارچه) به سلیقه مشتری قابل ارائه هست

قیمت ست کامل: 2,300,000 تومان

سرویس خواب دو نفره و تختخواب عروس جهیزیه (1)

تصویر و قیمت سرویس خواب آبشاری (فروشگاه جهیزیه)

این سرویس خواب شامل یک عدد تخت دو نفره چرمی و کنسول و آینه و دو عدد پاتختی می باشد. در صورت تمایل مشتریان تخت این سرویس به تنهایی هم عرضه می باشد. عرض تخت 2 متر هست که تشک عرض 160 سانتیمتری می خورد.رنگ چرم به سلیقه مشتری قابل ارائه در انواع رنگهای کرم و قهوه ای و قرمز و سفید و مشکی و… می باشد.

قیمت ست کامل: 2,770,000 تومان

سرویس خواب دو نفره و تختخواب عروس جهیزیه (3)

تصویر و قیمت سرویس خواب ستایش (فروشگاه جهیزیه)

سرویس خواب سلطنتی ستایش (پرنسس) شامل تخت دو نفره عرض 180 ، میز آرایش و آینه و دو عدد پاتختی. جنس چوب راش (قسمت های صفحه در تمامی محصولات روکش چوب می باشد). رنگ چوب به انتخاب مشتری از بین انواع رنگهای فندوقی – طلایی – سفید صدفی  و …

قیمت ست کامل: 8,500,000 تومان

سرویس خواب دو نفره و تختخواب عروس جهیزیه (2)

تصویر و قیمت سرویس خواب آنا (فروشگاه جهیزیه)

سرویس خواب آنا شامل تخت دو نفره جدید (160*200) و میز آرایش و آینه و دو عدد پاتختی. جنس تخت MDF ام دی اف و ملامنیه (قسمت های سی ان سی شده، به جای روکش، ام دی اف رنگ شده می باشد). منبت کاری ها CNC

قیمت ست کامل: 1,850,000 تومان

سرویس خواب دو نفره و تختخواب عروس جهیزیه (6)

تصویر و قیمت سرویس خواب کلئوپاترا (فروشگاه جهیزیه)

سرویس خواب جدید و فوق العاده شیک کلوپاترا شامل یک عدد تخت خواب دو نفره با قالب تشک 160 در 200 T یک ست میز آرایشی و آینه و عسلی نشیمن , دو عدد پاتختی. رنگ چوب و چرم یا پارچه به سلیقه مشتری بستگی دارد.

قیمت ست کامل: 1,950,000 تومان

سرویس خواب دو نفره و تختخواب عروس جهیزیه (4)

تصویر سرویس خواب الماس (فروشگاه جهیزیه)

سرویس خواب جدید الماس (S126) مناسب برای جهیزیه عروس جنس تختخواب MDF ام دی اف کف فلزی مشبک بهترین جنس موجود در بازار. شامل تخت دو نفره 160 در 200T ست میز آرایش و آینه و عسلی نشیمن و دو عدد پاتختی

قیمت ست کامل: 2,050,000 تومان

سرویس خواب دو نفره و تختخواب عروس جهیزیه (5)

نمونه سرویس خواب های خواب شاپ

فروشنده: خواب شاپ (لینک سایت)

تصویر و قیمت خرید سرویس خواب B6 (خواب شاپ)

تخت خواب دونفره عرض و طول 160*200 همراه کفی تخت اقلام همراه : پا تختی و ست میز آرایش کمد دو درب سه کشو با عرض 100 سانتی متر با آینه قدی تختی بسیار شیک و چشم نواز با طراحی منحصر به فرد در دو رنگ سپید و سیاه و نیز ونگه آنتیک

قیمت نیم ست: 1,100,000 تومان

سرویس خواب دونفره خواب شاپ (2)

تصویر و قیمت سرویس خواب B38 (خواب شاپ)

میز آرایش این تخت خواب دونفره دارای 2 عدد کشو بزرگ و جاداری است که در قسمت زیر آینه قدی به کار رفته است و همچنین از فضای بالای این کشو ها که در قسمت جلو آینه وجود دارد می توان برای قرار دادن لوازم استفاده نمود. در قسمت کناری این میز آرایش 4 عدد کشو متوسط به کار رفته است که فضای مناسبی را برای استفاده ایجاد کرده است, دقت داشته باشید که جنس این میز آرایش از ام دی اف  می باشد که دارای ضخامت و استقامت بسیار بالایی است. در قسمت قید کناری این تخت خواب دونفره علاوه بر کشو یک پارتیشن بسیار شیک و جادار تعبیه شده است که می توان از آن به عنوان یک کتابخانه کوچک و یا قفسه برای قرار دادن اشیا و لوازم استفاده نمود.

قیمت : 2,100,000 تومان

سرویس خواب دونفره خواب شاپ (3)

تصویر و قیمت خرید سرویس خواب B35 (خواب شاپ)

دو تاج از ام دی اف ساخته شده و ستون تاجها از پروفیل ام دی اف است و کاملا مقاوم است . تاجها توسط دو عدد قید فلزی به یکدیگر با 8 عدد پیچ و مهره متصل میشوند . در صورتیکه کشو را سفارش ندهید زیر تخت خالی میماند . کشو ها دارا چرخ هستند و به تخت متصل نیستند و روی زمین حرکت میکنند . بنابراین میتوانید به آسانی از یک سمته تخت به یک طرف دیگر منتقل کنید با توجه به موقعیت قرار گیری سرویس خواب دونفره تغییر وضعیت بدهید . میز آرایش سرویس خواب دارای 4 کشو است و آینه آن ریلی میباشد و میتوانید از فضای پشت آینه استفاده کنید .

قیمت ست کامل: 1,130,000 تومان

سرویس خواب دونفره خواب شاپ (1)

تصویر و قیمت خرید سرویس خواب B40 (خواب شاپ)

طراحی این تخت خواب دونفره بسیار مدرن وشیک می باشد به طوریکه در قسمت تاج بالایی این تخت خواب دارای فضای دکوری می باشد که می توان برای قرار دادن لوازم ضروری از آن استفاده نمود که علاوه بر زیبایی باعث می شود فضای دکوراسیون اتاق خواب شما به شکلی مدرن باشد. در یک سمت این تخت خواب دونفره دو عدد کشو  به کا رفته است که دارای فضای نسبتا مناسبی برای قرار دادن وسایل ضروری می باشد.میز آرایش این تخت خواب دونفره دارای 3عدد کشو بزرگ و جاداری است که در قسمت زیر آینه به کار رفته است و همچنین از فضای بالای این کشو ها که در قسمت جلو آینه وجود دارد می توان برای قرار دادن لوازم استفاده نمود. در قسمت زیر آینه دو عدد کشو کوچک به کار رفته است که بروی کشو زیر چرم دوزی شده شده تا با تخت خواب ست باشد. در قسمت کناری این میز آرایش یک عدد آینه قدی به کار رفته است.

قیمت ست کامل: 2,190,000 تومان

سرویس خواب خواب شاپ (3)

تصویر و قیمت سرویس خواب B43 (خواب شاپ)

در این میز آرایش 4 عدد کشو و یک کمد  به کار رفته است که فضای مناسبی را برای استفاده ایجاد کرده است, دقت داشته باشید که جنس این میز آرایش از ام دی اف  می باشد که دارای ضخامت و استقامت بسیار بالایی است. در قسمت قید کناری این تخت خواب دونفره دو عدد کشو بزرگ و نسبتا جا دار تعبیه شده است. طراحی این تخت خواب دونفره بسیار مدرن وشیک می باشد به طوریکه در قسمت تاج پایین آن نیز کشو تعبیه شده است که بتوان از حداکثر فضا در این تخت خواب استفاده نمود

قیمت ست کامل: 2,580,000 تومان

سرویس خواب خواب شاپ (2)

تصویر و قیمت سرویس خواب B49 (خواب شاپ)

میز آرایش این تخت خواب دونفره دارای 3 عدد کشو بزرگ و جادارو همچنین دو کمد است و یک آینه سی ان سی شده در بروی این میز آرایش به کار رفته است, 3 کشو  به کار رفته در این میز آرایش فضای مناسبی را برای استفاده ایجاد کرده است, دقت داشته باشید که جنس این میز آرایش از ام دی اف  می باشد که دارای ضخامت و استقامت بسیار بالایی است.

قیمت ست کامل: 2,610,000 تومان

سرویس خواب خواب شاپ (1)

نمونه سرویس خواب های بهسازان چوب

فروشنده: بهسازان چوب (لینک سایت)

تصویر و قیمت سرویس خواب منبتی (بهسازان چوب)

این سرویس خواب دو عدد پاتختی دارد که دارای دو کشویی است و با نمای طلایی از جنس هایگلاس در آن درست شده،  جنس پایه ها از پلی کربنات است که خیلی محکم و بادوام میباشد.دستگیره ها گلدار و از جنس فلز آبکاری شده به رنگ نقره ای و یا طلایی است.

شامل : یک تختخواب دو نفره+دو پاتختی دو کشویی + یک میز آرایش بزرگ با قاب آیینه + 1 صندلی لمسه دار+ یک کف تخت آهنی .

قیمت ست کامل: 2,150,000 تومان

سرویس خواب دو نفره بهسازان (5)

تصویر و قیمت خرید سرویس خواب ویدا (بهسازان چوب)

این سرویس خواب دارای دو عدد پا تختی ست که برای طراحی آن بسیار ظرافت و وسواسیت بالایی بکار گرفته شده ،دارای یک کشوی بزرگ با فضای خالی در روی آن و با پایه مخصوص بخودکه نمای زیبایی را به پا تختی داده،مهمترین مشخصه ی پاتختی، قسمت پشتی آن میباشد که تا ارتفاع تخت خواب بالا آمده و از یک نورپردازی با LED بسیار زیبا و چشم نواز بهره میبردو بعنوان چراغ خواب ازش استفاده میشود.

یک تختخواب دو نفره – دو پاتختی تک کشویی – یک میز آرایش به همراه قاب آیینه ریلی و یک صندلی و یک کف تخت اهنی محکم.

قیمت ست کامل: 1,950,000 تومان

سرویس خواب دو نفره بهسازان (1)

تصویر و قیمت سرویس خواب واران (بهسازان چوب)

میز آرایش دارای سه کشوی بزرگ بوده که همگی از ریل سه تیکه ساچمه ای ساخته شده و خیلی با دوام هستند. قید های کناری تخت خواب در دو رنگ طراحی شده که کمتر در سرویس خواب ها بچشم میخورد.

پاتختی دارای دوتاست و هرکدام یک کشوی بزرگ دارد و یک فضای خالی در بالای کشوی آن طراحی شده بجهت استفاده وسایل دم دستی.

بدنه ی MDF آن فقط در رنگ سفید قهوای بوده و برای پارچه ، دارای رنگبندی مختلف است.

شامل : یک تختخواب  دو نفره+دو پاتختی دو کشویی + یک میز آرایش بزرگ با قاب آیینه + 1 صندلی لمسه دار+ یک کف تخت آهنی .

قیمت ست کامل: 1,950,000 تومان

سرویس خواب دو نفره بهسازان (3)

تصویر و قیمت سرویس خواب بهار (بهسازان چوب)

برای میز آرایش این سرویس خواب چهار کشو با ابعاد مختلف طراحی شده که با بهترین ریل از نوع ساچمه ای سه تیکه در آن کار شده و آیینه های این میز آرایش بشکل تخم مرغی است با درب ریلی بسیار زیبا و شکیل بوده و پشت آیینه بزرگ ریلی آن دارای پنج طبقه جهت دکوری ساخته شده ، و آیینه کوچک بصورت ثابت میباشد، و پایه های میز از مدل سم آهویی محکم درست شده،دارای دو عدد پاتختی با کشو ی بزرگ برای هرکدام.

قیمت ست کامل: 2,100,000 تومان

سرویس خواب دو نفره بهسازان (4)

تصویر و قیمت سرویس خواب امیلیا (بهسازان چوب)

ابعاد کنسول حدودا” 120 سانتی متر و با قاب آیینه بسیار زیبا و بحالت خمیده که هر بینده ای را جذب مینماید .کنسول دارای دو عدد کمد در کنار آن که پشتش دارای دو طبقه قرار دارد با درب های آرام بند ، و سه عدد کشو ی بزرک در وسط آن طراحی شده .

قسمت پائین تخت نیز لمسه خور بوده و با نمای تاج تخت ست شده . پاتختی این سرویس خواب دارای دو کشو بوده و با پایه سم آهویی ساخته شده . ابعاد تخت 165×200 که برای استفاده تشک به ابعاد 160×200 سانتی متر باید باشد . شامل : 1 عدد تخت + 1عدد کنسول با قاب آیینه + 2 عدد پاتختی + 1 عدد صندلی میز آرایش + 1 عدد کف تخت آهنی شبکه ای

قیمت ست کامل: 1,740,000 تومان

سرویس خواب دو نفره بهسازان (2)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
قیمت 99 مدل سرویس خواب دو نفره با آدرس خرید جدید سال 96 – تخت خواب عروس
4.8 (96.95%) 177 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*