کالاساخت

تایید شده
آنتیک سنگ مرمر.jpg
لطفا هنگام تماس بگویید آگهی شما را در سایت اتاق دیده ایم!
تلفن: 0314244446703142444467
موبایل: 0913289122409132891224
فاکس: 03142444468
استان اصفهان / نجف‌ آباد / بلوار جانبازان -
بلوار جانبازان نجف‌ آباد استان اصفهان IR

گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت

این گروه با تجربه تولید محصولات ساختمانی مانند:

  • سنگ تزئینی ساختمانی
  • سنگ نما ساختمان
  • انواع کف فرش های بتنی
  • انواع موزائیک

در مدت 7 سال برآن شد تا برای سهولت خرید مشتریان خود در سرتاسر ایران عزیزمان سایت اینترنتی کاملی از محصولات ساختمانی تولید خود را روی بستر اینترنت افتتاح کند و کمک شایانی به مشتریانی که در استان اصفهان نیستند بکند تا بتوانند بدون واسطه و دلال های محصولات ساختمانی مستقیم از سایت محصولات خود را خریداری کنند.

این کار باعث شد تا عزیزان ما در سرتاسر ایران هم در وقت و از همه مهم تر در هزینه های خود صرفه جویی کنند و محصول مورد نظر خود را به راحتی از سایت کالاساخت خریداری کنند.

کالاساخت با داشتن مشاورین بسیار قوی در امر فروش و ساخت و ساز ، این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرد تا آنها بتوانند مستقیما با مشاوران ما صحبت کرده و بهترین محصولی که میتوانند برای ساختمان خود بخرند را انتخاب کنند. این کار بسیار مورد استقبال مشتریان ما قرار گرفت و باعث شد مشتریان عزیز ما از انتخاب اشتباه محصولات ساختمانی و هدر دادن پول خود اجتناب کنند و بهترین انتخاب را داشته باشند.

در سایت کالاساخت تمامی آنچه برای ساخت و ساز نیاز دارید به فروش میرسید.

سنگ های گیوتین

سنگ های آنتیک

سنگ های پلاک

سنگ راه پله

در کالاساخت سنگ های ساختمانی مناسب کف فرش ساختمان و انواع موزائیک و انواع بلوک فرش های بتنی تولید و به فروش میرسد. هر کدام از این محصولات مناسب مکان خاص و با رنگ بندی خاص خود در این مجموعه تولید و فروشگاه برای شما مشتریان عزیز تولید شده که بنا به نیاز شما میتواند بسیار خرید خوبی باشد.

برای خرید حتما روی کمک مشاوران ما حساب کنید تا بتوانید بهترین محصول را خریداری کنید.

آنتیک سنگ مرمر.jpg 1 سال قبل
نمایش 1 نتیجه