فروشگاه اینترنتی ای تی مبل

تایید شده
روما 1.jpg
لطفا هنگام تماس بگویید آگهی شما را در سایت اتاق دیده ایم!
تلفن: 031-36203001-36203102031-36203001-36203102
موبایل: 0912217775009122177750
فاکس: 031-36203001
اصفهان / اصفهان خیابان حکیم نظامی شماره 975 / خیابان حکیم نظامی - اصفهان
خیابان حکیم نظامی اصفهان خیابان حکیم نظامی شماره 975 اصفهان اصفهان IR

فروشگاه اینترنتی آی تی مبل، با هدف سرعت بخشیدن به فرآیند جمع آوری اطلاعات، مقایسه، انتخاب و در نهایت خرید با برترین کیفیت سعی بر خلق تجربه ای عالی برای مشتریان (در هر زمان و هر مکان) دارد. به گونه ای که تجارت الکترونیک بخشی از زندگی روزمره شما باشد. تمامی فرآیندها و تصمیمات ما بر پایه جلب و حفظ مشتریان گرفته می‌شود.
مزایای استفاده از سایت آی تی مبل:

تنوع :

با توجه به تنوع پائین مدلهای مبل در سایر نقاط کشور بجز تهران ، سایت آی تی مبل با گردآوری مدلهای متنوع و جدید انواع  مبلمان راحتی  ، کلاسیک ، استیل، تختخواب شو ، سرویس خواب ، سرویس نهارخوری و سایر محصولات جانبی سعی نموده شما عزیزان از قدرت انتخاب بالائی برخوردار شوید.
کیفیت   :

آیتی مبل علاوه بر انتخاب شرکتها و برندهای معتبر، با بازدید از خطوط تولید ، مواد اولیه مصرفی و نحوه تولید ، این اطمینان را میدهدکه کلیه محصولات ارائه شده از کیفیت بالائی برخوردارند.

ضمانتنامه کتبی :

بخاطر کیفیت بالای محصولات ، آیتی مبل به همراه محصول ضمانتنامه کتبی ، ارائه می دهد.

قیمت مناسب :

به خاطر کاهش هزینه ها ی فروش از طریق سایت، در عین حفظ کیفیت ، محصولات با قیمت مناسب عرضه میگردند.

خدمات پس از فروش :

آی تی مبل کلیه محصولات خود را پس از فروش پشتیبانی می کند و خدمات لازم را به مشتریان عزیز ارائه می نماید.

برند :

فروشگاه اینترنتی آی تی مبل با ارائه محصولاتی با طیف گسترده ای از معتبرترین برندهای شهر تهران تلاش می‌کند که نیازهای متفاوت مشتریان را برآورده سازد تا همه مزایای ذکر شده در بالا تضمین گردند.

اطلاعات مفید :

یکی از اهداف سایت آیتی مبل ارائه اطلاعات مفید درمورد نحوه تشخیص مبلمان مرغوب، دکوراسیون منزل، نحوه بهینه چیدمان، روش نگهداری از مصنوعات چوبی و سایر مطالب کاربردی به کاربران خود می باشد.

برخی از مشتریان علاقه مند هستند مبلمان خود را از نزدیک مشاهده کنند تا از کیفیت و راحتی نشیمن آن اطمینان حاصل کنند.از آنجایی که کلیه محصولات ، تولید شرکتها و برندهای معتبر میباشنداین اطمینان و تضمین به شما داده میشود که محصول مطابق عکس ارائه شده آن تولید و تحویل داده خواهد شد و از لحاظ نشیمن هم بخاطر رعایت اصول ارگونومیک ، مبلمانها کاملا استاندارد و راحت می باشند.

زمینه فعالیت: مبلمان خانگی
روما 1.jpg 2 سال قبل
نمایش 1 نتیجه