خرید 34 مدل کیسه جاروبرقی باکیفیت ( ویژه تمام برندها ) با تخفیف

معمولا بیشتر افراد به همه ی وسایل هایی که در دکوراسیون خانه استفاده میشود اهمیت میدهند و سعی میکنند از مدلهای مدرن و زیبای آنها استفاده کنند حتی وسایل های کوچک مثل کیسه جارو برقی بیشتر افراد در خانه معمولا بیشتر وقت خود را صرف تمیز کردن خانه میکنند به همین دلیل بهترین وسایل طراحی و ساخته شده تا بتوانند به کمک آن خانه را در کمترین زمان و  براحتی تمیز کنند جارو برقی جزو وسایل هایی در دکوراسیون خانه است که بیشتر از هرچیزی استفاده میشود و کمک زیادی به خانم ها میکند تا بتوانند خانه ی خود را همیشه تمیز نگه دارند یکی از مهم ترین بخش جارو برقی کیسه آن است بیشتر کیسه ها که اندازه ی مناسبی ندارند و در حین تمیز کردن خانه پر میشوند مجبور هستید وسط کارتان کیسه را خالی کنید و دوباره شروع کنید  خالی کردن کیسه جارو برقی نیز ممکن است هم زمان زیادی ببرد و هم مجبور هستید دوباره از اول جارو بکشید زیرا خالی کردن کیسه باعث میشود خانه نیز کثیف شود. کیسه های جارو برقی مدلهای مختلفی دارند و اهمیت زیادی در کیفیت جارو برقی و تمیز کردن خانه دارند اگر میخواهید زمان زیادی از کیسه ها استفاده کنید سعی کنید از بهترین مدلهای آن استفاده کنید .
راهنمای خرید کیسه جارو برقی:
کیسه های جارو برقی نیز مانند سایر وسایل ها در دکوراسیون خانه در مدلهای مختلف ساخته میشوند کیسه جارو برقی دائمی و یکبار مصرف کیسه های یکبار مصرف هم بهداشتی هستند و هم کار شما را راحت میکنند هر بار که خانه را تمیز میکنید مجبور هستید کیسه های دائمی را خالی کنید و دوباره سر جای خود قرار دهید اما  کیسه های جارو برقی یکبار مصرف را با یک بار تمیز کردن خانه میتواند عوض کنید و آن را به بیرون بیاندازید کیسه های یک بار مصرف قیمت کمتری نیز دارند تا بتوانید بدون مشکلی از آنها استفاده کنید. کیسه های دائمی نیز کیفیت بالایی دارند و همچنین قیمت مناسبی نیز دارند تا بتوانید بدون مشکلی از این کیسه ها استفاده کنید  بیشتر کیسه های دائمی طوری ساخته شده اند که مانع ورود خاک به موتور جارو برقی میشوند و باعث افزایش طول عمر جارو برقی میشود. در این پست از سایت اتاق بهترین مدلهای کیسه جارو برقی را قرار داده ایم میتوانید با توجه به نیاز و سلیقه ی خود بهترین مدل کیسه را انتخاب خرید کنید. از مدلهایی که میتواند نیاز شمارا رفع کند استفاده کنید.
(سایت اتاق هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای زیر ندارد و صرفا جهت راحتی در انتخاب بازدیدکنندگان این پست را تهیه کرده است).

قیمت خرید 43 مدل دستگاه تصفیه کننده هوا [ حرفه ای ] با تخفیف

امروزه در دکوراسیون خانه فقط وسایل های تزئینی لازم نیستند و منظور از دکوراسیون خانه فقط تزئین کردن خانه با وسایل های زیبا نیست و چیدمان زیبای آنها نیست وسایل هایی نیز در خانه هستند که وجود آنها لازم و در بیشتر مواقع ضروری است مانند دستگاه تصفیه هوا استفاده از این دستگاه ها در بیشتر شهر ها  لازم و یا ضروری نیست اما در بیشتر شهر ها که هوای پاکی ندارند داشتن یک دستگاه تصفیه هوا لازم است. در دکوراسیون خانه وجود وسایل هایی که کاربرد زیادی دارند ضروری است برای اینکه دکوراسیون خانه ی شما شیک و مدرن باشد باید همه ی وسایل های لازم را داشته باشید یکی از وسایل هایی که لازم است دستگاه تصفیه هوا است که امروزه در بیشتر شهر های ایران استفاده از آنها لازم است این دستگاه ها در انواع مدلها و اندازه ها ساخته میشونددر هنگام خرید باید با توجه به نیاز خود خرید کنید معمولا برای خانه های کوچک از مدلهای کوچک تر آنها استفاده میکنند. با افزایش افراد شهر نشین ها و همچنین افزایش کارخانه ها هوای بیشتر شهر ها ناپاک شده و در فصل های سرد سال نیز هوا آلوده تر میشود بیشتر بیماری ها میتواند از آلودگی هوا باشد و تنفس برای همه ی افراد سخت تر باشد
هیچ چیزی مهم تر از سلامتی برای هیچ فردی نیست.

راهنمای خرید دستگاه تصفیه هوا:
این دستگاه ها در مدلهای مختلفی ساخته میشوند اندازه های مختلفی دارند و با توجه به قیمت و اندازه امکانات مختلفی نیز دارند به همین دلیل در خرید این دستگاه باید نکات مختلفی را رعایت کنید برای مثال فضایی که قصد دارید هوای آن را تصفیه کنید باید در نظر بگیرید با توجه به آن نیز اندازه و مدل دستگاه را خرید کنید. فناوری این دستگاه ها دو نوع است اکتیو و پسیو اکتیو:تصفیه هوای اکتیو، عامل‌هایی در فضا آزاد و از این طریق آلاینده‌های موجود در هوا را یونیزه می‌کند و باعث رسوب آن‌ها می‌شود. دستگاه‌هایی که از این فناوری استفاده می‌کنند چنان‌چه Ozone-safe نباشند، گاز اوزون ساطع می‌کنند که برای استفاده داخل منزل مناسب نیستند و برای ریه‌ ضرر دارند.پسیو:تصفیه‌هوای پسیو، به کمک فیلترهای موجود در آن آلاینده‌ها را جذب می‌کند و گاز اوزون نیز آزاد نمی‌کند. بنابراین، این نوع دستگاه‌ها برای استفاده در محیط منزل گزینه‌های بهتری به‌حساب می‌آیند. نوع فیلتر هوا و همچنین فیلتر آن حائز اهمیت است پس با توجه به اندازه ی محیط خانه ی خود این دستگاه را خرید کنید تا همیشه هوای پاک در خانه ی خود داشته باشید و بتوانید با هوای پاک تنفس کنید. در این پست از سایت اتاق بهترین مدلهای دستگاه تصفیه هوا را قرار داده ایم میتوانید با توجه به نیاز و سلیقه ی خود انتخاب و خرید کنید.

خرید 42 مدل لوازم خانگی بوش [ یخچال، جارو، ظرفشویی، لباسشویی] ارسال رایگان

یکی از مهم ترین چیزی که باید حتمی به آن توجه کنید خرید لوازم خانگی لازم برای خانه است بیشتر وسایل های خانه امروزه گرانقیمت هستند به همین دلیل اول هرچیزی باید تحقیق کنید و بهترین مدلهای لوازم خانگی را خرید کنید برند و یا شرکت سازنده ی لوازم برقی تاثیر بسیار زیادی در کیفیت آن دارد  بهترین برندی که امروزه محبوبیت زیادی دارد و بیشتر افراد نیز برای خرید لوازم خانگی از این برند خرید میکنند بوش است وسایل هایی مانند یخچال و یا جارو برقی و یا لباسشویی جزو وسایل های گران قیمت در دکوراسیون آشپزخانه هستند برای اینکه بتوانید بدون مشکلی از آنها استفاده کنید و از خراب شدن آن نیز نگرانی نداشته باشید  از برند های معروف مانند بوش خرید کنید. دلیل زیاد بودن طرفدار برند لوازم خانگی بوش بالا بودن کیفیت آن است کیفیت محصولات این برند مطلوب است به همین دلیل دارای طرفدار زیادی مخصوصا در ایران است.برند بوش جزو بهترین و پر طرفدار ترین برند در ایران است.بوش از گذشته یکی از پیشگامان صنعت لوازم خانگی بوده و بی شک زیبایی و کیفیت  محصولات این برند مورد تایید خاص و عام است. برند بوش با ارائه ی تکنولوژی های جدید و نیازهای روزمره ای طرفداران در صنعت لوازم خانگی توانسته مخاطبان خود را گسترش دهد.
راهنمای خرید لوازم خانگی بوش:
لوازم خانگی مانند یخچال و لباسشویی جزو پرمصرف ترین وسایل ها هستند و معمولا برای بیشتر کارهای خانه لازم هستند جارو برقی لباسشویی و ظرفشویی کار خانم ها را آسان کرده میتوانند در کمترین زمان کارهای خانه را انجام دهند به همین دلیل این وسایل ها در خانه بیشتر استفاده میشوند. اگر در هنگام خرید این وسایل ها بیشتر توجه کنید  برند بوش امروزه هم کیفیت بالا و هم طرفدار زیادی دارند در هنگام خرید این وسایل ها بودجه ی بیشتری را در نظر بگیرید تا بتوانید از بهترین مدلهای این برند خرید کنید خرید وسایل های معتبر و با کیفیت باعث میشود تا مدت زیادی از آنها استفاده کنید اما اگر از برند معتبر خرید نکنید هم طول عمر این وسایل های کمتر میشود به همین دلیل با گذشت زمان بیشتر خراب میشوند. همه ی افرادی که برای خانه ی خود یخچال و یا جارو برقی و غیره که در خانه لازم هستند را میخرند همیشه به دنبال برند های معتبر هستند تا بتوانند بهترین مدل این لوازم را خرید کنید بی شک بوش جزو بهترین برند ها است پس در هنگام خرید میتوانید از این شرکت خرید کنید. در این پست از سایت اتاق بهترین مدلهای لوازم خانگی بوش را قرار داده ایم میتوانید با توجه به نیاز و سلیقه ی خود انتخاب و خرید کنید.
(سایت اتاق هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای زیر ندارد و صرفا جهت راحتی در انتخاب بازدیدکنندگان این پست را تهیه کرده است).

خرید 34 مدل بخارشور حرفه ای [ کارچر – بوش – کنوود –دلونگی ] با تخفیف

تمیز و پاکیزه بودن دکوراسیون داخلی خانه بیشتر از هرچیزی مهم است برای اینکه دکوراسیون خانه ی خود را همیشه تمیز نگهدارید و بتوانید براحتی در خانه دکوراسیون شیک و زیبایی برای خود درست کنید باید همه ی وسایل های لازم را داشته باشید. برای مثال جارو برقی و بخار شور جزو وسایل هایی است که
امروزه در دکوراسیون خانه ی های امروزی و مدرن لازم است امروزه معمولا در همه ی خانه ها از مبلمان استفاده میکنند ممکن است شستن مبل برای خانم ها یک کار بسیار سخت باشد و خشک شدن آن نیز زمان بر باشد برای اینکه در کمترین زمان بتوانید مبل های خود را تمیز کنید پیشنهاد ما استفاده از بخارشور است در کمترین زمان میتوانید مبلمان خانه ی خود کاملا تمیز کنید. (بیشتر…)

خرید 40 مدل آون توستر حرفه ای و ارزان [ ایرانی و خارجی ] ارسال رایگان

معمولا بیشتر خانم ها همه ی غذا هارا میتوانند بپزند به طوری که نان را نیز در خانه میپزند پس برای اینکه خانم ها بتوانند براحتی هر غذایی را بپزند باید از همه ی وسایل هایی که برای دکوراسیون آشپزخانه لازم است داشته باشند. آون توستر نیز یک نوع توستر است که  با المنت های حرارتی کار میکنند و برای برشته کردن نان و یا کیک و همچنین پختن غذاهایی که به زمان زیادی نیاز ندارند مانند ذوب کردن پنیر روی غذاها مورد استفاده قرار میگیرد.آون توستر ها نیز در انواع مدلها ساخته شده اند که خرید آن به نیاز شما بستگی دارد بهترین مدل از آون توستر ها مدلهایی است که  دارای درب شیشه ای هستند که بتوانید هرموقع که خواستید نان و یا غذا را در داخل توستر ببینید. (بیشتر…)

خرید 40 مدل آباژور رومیزی شیک و مدرن [طرحهای جدید ] با تخفیف

همه ی افراد به دنبال یک دکوراسیون شیک و مدرن برای خانه ی خود هستند برای اینکه دکوراسیون خانه ی شما مدرن و زیبا باشد باید از وسایل های تزئینی که هم برای شیک و زیبا کردن خانه استفاده میشوند و هم کاربرد زیادی نیز در خانه دارند استفاده کنید.آباژور جزو بهترین وسایل در دکوراسیون خانه است که هم از ظاهر زیبای آن  برای شیک و زیبا کردن خانه و هم از کاربرد آن میتوان استفاده کرد. معمولا بیشتر افراد آباژور را در دکوراسیون اتاق خواب کنار تخت خواب قرار میدهند که هم به عنوان یک شب خواب خوب و هم به عنوان بهترین وسایل تزئینی در خانه استفاده میشود. (بیشتر…)

خرید33 مدل خردکن حرفه ای [ ایرانی و خارجی ] ارسال رایگان

خرد کن برقی در دکوراسیون آشپزخانه جزو پر کاربرد و پر مصرف ترین وسایل ها هستند. زیرا برای تهیه بیشتر غذا ها و سالاد ها به خرد کن نیاز دارید خرد کن در کمترین زمان به شما کمک میکند تا هرچیزی که بخواهید در آن خرد کنید و بدلیل اینکه در زمان کم همه چیز را خرد میکند محبوبیت زیادی دارد. شاید به این فکر کرده اید که چجور آشپز ها سالاد ها را در کمترین زمان ماهرانه خرد میکنند. خرد کردن بیشتر وسایل ها با چاقو بسیار سخت است و خطراتی مانند بریدن انگشت نیز دارد اما خرد کن ها تیغه های زیادی نیز دارند به همین دلیل میتوانید با توجه به نیازی که دارید هرچیزی که میخواهید خرد کنید. (بیشتر…)

خرید43 مدل ظرف غذا سفری شیک [ فلزی ، شیشه ای، پلاستیکی ] با تخفیف

وقتی قصدرفتن به  سفر دارید اولین چیزی که به فکرش هستید غذا هست. اگر به غذای بیرون از خانه علاقه ندارید و یا به جاهایی که قصد سفر دارید در آنجا رستوران و غذاخوری وجود ندارد حتمی باید همراه خود غذا داشته باشید. بهترین ظرفی که برای حمل غذا به شما کمک زیادی میکند ظرف غذای سفر است  این ظرف ها قفل های محکمی دارند به همین دلیل با خیال راحت میتوانید غذا را با خود ببرید. بیشتر افرادی که در شرکت ها و یا کارخانه ها کار میکنند و برای سرو غذا نمیتوانند به خانه بروند و میتوانند به کمک این ظرف ها غذا با خود ببرند. پس این ظرف ها کاربرد مختلفی دارند که بستگی به نیاز شما نیز دارد. (بیشتر…)

قیمت خرید 41 مدل ست کارد و چنگال مدرن [ در بازار تهران ] با تخفیف

کارد و چنگال جزو مهم  ترین ظرف در آشپزخانه هستند و همچنین پرکاربرد و پر مصرف ترین وسایل ها در دکوراسیون خانه قاشق و چنگال و همچنین کارد  هست و برای سرو همه ی غذا ها به آن نیاز دارید برای اینکه دکوراسیون خانه ی شما مدرن و زیباتر باشد باید از وسایل های شیک نیز استفاده کنید همه ی خانم ها علاقه ی زیادی به تزئین میز غذا خوری دارند و  همیشه دوست دارند رضایت مهمان ها را از پذیرایی جلب کنند. به همین دلیل اولین چیزی که از کیفیت غذا نیز مهم تر است ظرف ها هستند همیشه باید ظرف ها تمیز و کامل باشند. قاشق و چنگال جزو مهم ترین ظرف در میز غذا خوری هستند به همین دلیل باید حتمی قاشق و چنگال تمیز و زیبا داشته باشید تا بتوایند میز غذا خوری مدرن و زیبایی تزئین کنید. (بیشتر…)

خرید 43 مدل چراغ مطالعه مهندسی مدرن ( مدل های پرفروش ) ارسال رایگان

چراغ مطالعه جزو وسایل های مطالعه برای افرادی است که همیشه و تا دیر وقت مشغول مطالعه در خانه هستند امروزه تقریبا بیشتر افراد کارمند هستند به همین دلیل باید یک فضای مناسب برای مطالعه باید داشته باشند در خانه های بزرگی که اتاق زیادی دارند یکی از این اتاق هارا معمولا برای مطالعه انتخاب میکنند اتاق مطالعه باید آرام باید و همه ی وسایل های لازم را داشته باشد تا بتوانید براحتی در آن مشغول مطالعه شوید.یکی از وسایل های مطالعه که وجود آن در اتاق مطاله لازم است چراغ مطالعه است شاید فکر کنید. (بیشتر…)

قیمت خرید 38 مدل دستگاه تست قند خون و دیابت [ گلوکومتر ] با تخفیف

قند خون و دیابت یکی از بیماری هایی است که همه ی افراد میتوانند از آن جلوگیری کنند امروزه بیشتر افراد از این بیماری رنج میبرند و دلیل آن بی توجه بودن به قند خون و دیابت است همه ی وسایل های لازم برای تست قند خون و یا فشار خون ساخته شده است پس براحتی میتوانید در کمترین زمان قند و فشار خون خودرا تست کرده و از بیشتر و یا کمتر بودن آن جلوگیری کنید. (بیشتر…)

خرید 32 مدل بهترین مارک اتو مو [ بابیلیس – فیلیپس – رمینگتون] ارسال رایگان

همه ی افرادی که بیشتر به ظاهر خود اهمیت میدهند همیشه از همه ی وسایل های آرایشی و بهداشتی لازم استفاده میکنند. یکی از وسایل های آرایشی پرکاربرد هم برای خانمها و هم آقایان اتو مو است. برای درست کردن موهای خود و حالت دادن به آن بیشتر از هرچیزی به اتو مو نیاز دارید درکمترین زمان میتوانید به موهای خود حالت بدهید. در بیشتر آرایشگاهای مردانه و زنانه بیشترین وسایلی که استفاده میشود اتو مو است. (بیشتر…)

خرید 41 مدل استکان چای فانتزی و شیک [ کمر باریک ] با تخفیف

چای یکی از پرمصرف ترین و پر طرفدار ترین نوشیدنی است. وقتی مهمان وارد خانه ی شما میشود اولین چیزی که به آن فکر میکنید و یا تعارف میکنید چای است پس باید از بهترین ظروف و وسایل ها برای پذیرایی از مهمان ها با چای استفاده کنید. چای از گذشته طرفدار زیادی داشت معمولا بعد از شام و نهار اولین نوشیدنی که سرو میشود چای است. از گذشته بهترین ظرفی که برای چای در کافه ها و بیشتر رستوران ها استفاده میکردند استکان مخصوص چای است. این استکان ها معمولا کوچکتر از سایر استکان ها هستند. (بیشتر…)

خرید 34 مدل عود خوشبو کننده [ منزل و محل کار ] با قیمت ارزان

عودهای خوشبو کننده جزو وسایل کاربردی در دکوراسیون خانه هستند همیشه بوی محیط تاثیر زیادی در دید افراد نسبت به شما دارد برای اینکه بتوانید ظاهری جذابتر داشته باشید از ادکلن ها استفاده میکنید در دکوراسیون خانه نیز بوی بد تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون خانه دارد اگر خانه ای شیک داشته باشید اما محیط خانه بوی مناسبی نداشته باشد این باعث کاهش زیبایی و جذابیت خانه میشود. در دکوراسیون خانه بیشتر افراد از خوشبو کننده های برقی استفاده میکنند این باعث میشود همیشه خانه ای تمیز و خوشبو داشته باشند اما افرادی که توانایی استفاده از این دستگاه ها را ندارند میتوانند از عود های خوشبو کننده که خود کار همان دستگاه را میکند استفاده کنند. (بیشتر…)

خرید 42 مدل لامپ هالوژن مدرن و پر نور [ 6 تا 60 وات ] با تخفیف

برای اینکه یک دکوراسیون خانه مدرن و شیک داشته باشید باید به همه ی بخش های خانه توجه کنید برای مثال نور تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون خانه دارد نور برای انسان ها بیشتر از هرچیزی لازم است و همچنین نور مناسب برای سلامتی هم تاثیر دارد پس برای اینکه یک دکوراسیون خانه ای داشته باشید که هم شیک و زیبا باشد و هم برای سلامتی شما مفید باشد از لامپ های مخصوص استفاده کنید هم مصرف کمتری داشته باشد و هم زیبا و شیک باشد که بتواند دکوراسیون خانه ی شما را زیباتر نشان دهد. نور برای همه ی انسان ها لازم است برای همین در جاهایی که نور خورشید به آن نمیرسد برای مثال داخل ساختمان ها نیاز به روشنایی هست به همین منظور از لامپ ها استفاده میشود چشم انسان ها در روشنایی بهتر میبیند به همین دلیل باید نور لازم در ساختمان وجود داشته باشد. (بیشتر…)

خرید42 مدل پیچ گوشتی شارژی و برقی [ قیمت جدید ] ارسال رایگان

پیچ گوشتی ها بیشتر از سایر ابزارهای مکانیکی در دکوراسیون خانه کاربرد دارند. برای بستن شلف دیواری ویا آینه و باز و بسته کردن انواع پیچ به پیچگوشتی نیاز دارید. همچنین در نجاری و یا مکانیکی علاوه بر انواع آچار ها پیچگوشتی ها نیز مورد استفاده قرار میگیرند. برای اینکه برای انجام کارهای خانه به افراد متخصص دیگری نیاز نداشته باشید و بتوانید کارهای ساده ی خانه را در کمترین زمان انجام دهید. میتوانید همه ی وسایل های مورد نیاز را در خانه داشته باشید برای مثال انواع اچار ها و پیچگوشتی ها در وسایل های مکانیکی یک ابزار در سایز های مختلف  ساخته میشوند و برای انجام هر کاری به هرکدام از آنها نیاز دارید. برای مثال پیچ گوشتی ها در انواع مدلها و سایز های مختلف ساخته شده اند و تقریبا باز و بستن پیچ با دست کمی سخت است. امروزه همه ی وسایل ها برقی شده و کار را آسان کرده اند یک پیچ گوشتی برقی خرید میکنید و فقط با تعویض سر پیچ گوشتی کار خود را انجام میدهید. (بیشتر…)