کمد و قفسه دیواری حمام و سرویس بهداشتی با طراحی شیک و امروزی

یکی از عناصر مهم در حمام که به مرتب و ارگانیزه شدن فضا و حتی نشان دادن استایل، سبک و سلیقه شما در دکوراسیون کمک بسیار زیادی خواهد کرد مدل های شیک و کاربردی کمد و قفسه دیواری حمام هستند. زمانی که در مورد حمام ایده آل تان فکر می کنید چه ویژگی هایی را برای آن در نظر می گیرد؟ آیا به یک حمام مدرن و ساده فکر می کنید که جزئیات کمی دارد؟ یا حمامی که در آن تمامی لوازم لوکس مانند حوله های مخمل، کقپوش ها و دیوارپوش های ساخته شده از مواد طبیعی بکار رفته است؟ اما وقتی تصمیم می گیرد حمامی که در فکرتان طراحی کرده اید به واقعیت تبدیل کنید،  کارایی و استایل مناسب نیز وارد میدان خواهد شد.

همانطور که گفتیم قفسه ها و شلف های دیواری یک فرصت بسیار مناسب برای به رخ کشیدن استایل طراحی و دکوراسیون حمام فراهم می کنند. در کنار عامل زیبایی این وسایل به مرتب، تمیز نگهداشتن و آزاد بودن فضا نیز کمک شایانی خواهند کرد. در این مطلب با قفسه و شلف های دیواری شیک و زیبایی روبرو خواهید شد که تاثیر زیادی بروی دکوراسیون حمام گذاشته اند بطوریکه نمی توان حمام را بدون وجود آنها متصور شد.

پس از خرید و نصب قفسه های مورد نظرتان برای حمام باید به فکر چینش صحیح و درست لوازم بروی آنها باشید، این کار برای زیبایی دکوراسیون اهمیت زیادی دارد. هیچ قانون سخت و سریعی برای آرایش لوازم بروی قفسه ها وجود ندارد. در بعضی از قفسه ها لازم است از هر سانت به صورتی دقیق و کارآمد استفاده شود در شرایط دیگر هم قفسه ها تبدیل به یک پلتفرم برای نمایش دکوری ها و اشکال هنری می شوند. با دقت در شکل های زیر، می توانید ایده هایی مناسبی برای چینش صحیح لوازم بروی قفسه های خود پیدا کنید.

Wall-mounted-bathroom-storage-unit-designs (1)

Wall-mounted-bathroom-storage-unit-designs (2)

Wall-mounted-bathroom-storage-unit-designs (3)

Wall-mounted-bathroom-storage-unit-designs (4)

Wall-mounted-bathroom-storage-unit-designs (5)

Wall-mounted-bathroom-storage-unit-designs (6)

Wall-mounted-bathroom-storage-unit-designs (7)

Wall-mounted-bathroom-storage-unit-designs (8)

Wall-mounted-bathroom-storage-unit-designs (9)

Wall-mounted-bathroom-storage-unit-designs (10)

Wall-mounted-bathroom-storage-unit-designs (11)

Wall-mounted-bathroom-storage-unit-designs (12)

Wall-mounted-bathroom-storage-unit-designs (13)

Wall-mounted-bathroom-storage-unit-designs (14)

Wall-mounted-bathroom-storage-unit-designs (15)

کمد و قفسه دیواری حمام

Wall-mounted-bathroom-storage-unit-designs (16)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
کمد و قفسه دیواری حمام و سرویس بهداشتی با طراحی شیک و امروزی
5 (100%) 2 votes
نوشته های مرتبط
1 دیدگاه برای این نوشته
کورش

با سلام،میخواستم ببین شما خودتان اجرا کننده این طرحها هم هستید؟واگر هستید قیمتهای این طرحها متری چند ویا بچه صورت میباشد؟لطفا اطلاعاتی درمورد نحوه اجرا و قیمت دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و یا کلیه دکورهای ساختمان ویلایی بدهید، با تشکر

ارسال یک دیدگاه

*