30 مدل جدید کلید و پریز خارجی مناسب برای آپارتمان های امروزی

بارها در سایت اتاق گفته ایم که جزئیات در دکوراسیون داخلی بسیار مهم هستند، کلید و پریز برق هم در دسته جزئیات قرار می گیرد و عمدتا توجه زیادی به آنها نمی شود. مدل کلید و پریز خارجی و همینطور مدل های ایرانی امروزه طرح های بسیار متنوعی به خود گرفته اند که قرار گرفتن آنها در دکوراسیون خانه به راحتی می تواند سطح و کلاس کار را چندل درجه بالاتر ببرد. در این مطلب قصد معرفی چندین مدل جدید خارجی را دارم که با طرحی خلاقانه و بسیار جالب ساخته شده اند.

جزئیات کوچک در دکوراسیون داخلی گاهی اوقات تفاوت های عظیمی ایجاد می کنند، مثلا دستگیره درب کابینت یا اتاق ها یا دستگیره کشوی دراور در کنار کاورهای کلید و پریز برق ظاهر جدیدی به خانه می دهند و به همین خاطر می شود از آنها بعنوان یک روش کم هزینه و کم دردسر در نوسازی خانه یاد کرد. در این مطلب با 30 مدل جالب کلید و پریز خارجی روبرو خواهید شد که شامل طرح های کلاسیک و قدیمی و همینطور طرح های مدرن و بروز نیز هستند. لطفا تا پایان همراه سایت اتاق باشید.

کلید-و-پریز-خارجی (15)

کلید-و-پریز-خارجی (2)

از آنجایی که بیشتر کلیدها و پرهیزها سفید رنگ هستند، ممکن است در زمینه سفید دیوار خیلی کم در دید قرار بگیرند. شاید همین مورد باعث شده باشد که خانه دارها توجه چندانی به دیزاین کلید و پریز برق نداشته باشند. اما اگر انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید خیلی خوب می توانید این لوازم را در دید همگان قرار دهید. شکل های زیر بخوبی این مورد را نشان می دهند. برخی بخاطر طراحی جالبشان جلب توجه می کنند و برخی هم بخاطر رنگ های متفاوت. برای خانه هایی که تازه ساز هستند یا نوسازی شده اند، مسلما انتخاب مدل شیک کلید و پریز اهمیت زیادی می یابد.

کلید-و-پریز-خارجی (28)

کلید-و-پریز-خارجی (19)

کلید-و-پریز-خارجی (21)

تبلیغ در اتاق

کلید-و-پریز-خارجی (29)

کلید-و-پریز-خارجی (7)

دلیل این که در این پست به معرفی مدل های کلید و پریز خارجی پرداخته ام بخاطر تنوع زیاد در طرح های خارجی است که کمتر در نمونه های داخلی دیده می شود. نمونه های داخلی از یک روند یکنواخت استفاده می کنند و نهایت در شکل کلیدها و رنگ با یکدیگر تفاوت داشته باشند، اما در شکل های زیر مشاهده می کنید که یکنواختی در هیچکدام از طرح ها دیده نمی شود و هر مدلی سعی دارد به روشی خاص و یگانه خود را نشان دهد. البته در کنار ظاهر جالب این مدل ها، به سادگی کار با آنها نیز توجه زیادی شده است.

کلید-و-پریز-خارجی (3)

کلید-و-پریز-خارجی (4)

کلید-و-پریز-خارجی (18)

کلید-و-پریز-خارجی (17)

کلید-و-پریز-خارجی (20)

مد جدیدی که به تازگی بین خانه های مدرن اروپایی محبوب شده ادغام کردن کلید و پریز برق با دیوار زمینه است. اما نه به صورتی که کاملا از دید پنهان شوند. همانطور که در شلک هیا زیر مشاهده می کنید. کلید و پریز برق در برخی اتاق های خانه مانند حمام و سرویس بهداشتی با کاشی دیوار ادغام شده و طرحی توکار را شکل داده اند. برخی دکوراسیون های مدرن حتی پا را فراتر گذاشته و طرح کلید و دیوار کاملا در هم آمیخته اند. طوریکه از مدل های جدید کلید و پریز خارجی فقط سوارخ های داخل پریز و همیچنین مرز باریک حاشیه مشخص است.

کلید-و-پریز-خارجی (5)

کلید-و-پریز-خارجی (6)

کلید-و-پریز-خارجی (8)

کلید-و-پریز-خارجی (9)

کلید-و-پریز-خارجی (10)

اتاق خواب کودک یکی از مکان هایی است که توجه به جزئیات خلاقانه در طراحی آن خیلی اهمیت می یابند. بعلاوه از آنجایی که دستتان در انتخاب وسایل آزادتر است خیلی راحت و آزادانه می توانید درباره طرح های خلاقانه و جالبی که خیلی کم دیده می شوند فکر می کنید. شکل های زیر تعدادی از همین طرح های جالب و البته کمی عجیب را نشان می دهند که برای قرار گیری در دکوراسیون اتاق کودک کاملا مناسب هستند.  مثلا در یکی از طرح ها از اسباب بازی لگو در ساخت کلید برق استفاده شده که کاملا مدولار و قابل تغییر نیز هست. همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید هر وقت که خواستید می توانید ظاهر کلید برق را عوض کنید.

کلید-و-پریز-خارجی (26)

کلید-و-پریز-خارجی (25)

کلید-و-پریز-خارجی (30)

کلید-و-پریز-خارجی (24)

کلید-و-پریز-خارجی (22)

برای آنهایی که عاشق طرح های آنتیک و قدیمی هستند مدلی که در شکل پایین آورده شده یکی از بهترین انتخاب خواهد بود. برخلاف برخی مدل های مدرن که اغلب با دیوار زمینه ادغام می شوند، این کلید شدیدا خودنمایی می کند. دکمه های فشاری کلید در کنار رنگ طلایی و درخشان آن باعث شده کار کردن با این کلید برق خیلی لذت بخش بنظر برسد. مدل دوم در شکل دوم طرح جالب دیگری را نشان می دهد که با نورپردازی لطیف ال ایی دی تزیین شده است. نور انتخاب شده در اینجا بنفش است که زیبایی کلید برق را دوچندان کرده است.

کلید-و-پریز-خارجی (13)

کلید-و-پریز-خارجی (14)

کلید-و-پریز-خارجی (1)

کلید-و-پریز-خارجی (11)

کلید-و-پریز-خارجی (12)

کلید-و-پریز-خارجی (16)

کلید-و-پریز-خارجی (27)

کلید و پریز خارجی

کلید-و-پریز-خارجی (23)

 

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
30 مدل جدید کلید و پریز خارجی مناسب برای آپارتمان های امروزی
4.7 (94.29%) 7 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*