آشنایی با چیدمان و دکوراسیون خانه های تک خوابه مدرن و شیک

دکوراسیون خانه های تک خوابه همواره بخاطر محدود بودن فضا یکی از پربحث ترین موضوعات در دکوراسیون و طراحی داخلی است. روش های متفاوتی در این زمینه وجود دارند که با بکارگیری خلاقیت می توانند بهترین و ایده آل ترین شرایط را برای زندگی در منزلی کوچک فراهم کنند بطوریکه حتی از منازلی با فضای بزرگتر نیز لذت بخش تر باشند. یکی از این روش ها استفاده از الگوهای هندسی بزرگ و برجسته در معماری داخلی خانه است که البته مبحث جدیدی در طراحی داخلی بشمار نمی رود اما امروزه طب استفاده از آنها بشدت بالا گرفته و به مد روز تبدیل شده است. به همین خاطر طراحان خلاق داخلی با بهره گرفتن از ایده های نو و جدید توانسته اند انقلابی در این الگوهای هندسی زیبا ایجاد کنند.

همانطور که می دانید دنیای هندسه، دنیایی بس بزرگ و متنوع است، مطالعه بروی هر یک از شکل ها و فرم ها بتنهایی می تواند هر فرد علاقمندی را برای مدت زمان زیادی به خود علاقمند کند. بنابراین جای تعجبی نیست که طرح های برپایه هندسه و اشکال به همان اندازه بی نهایت و بدون مرز خواهد بود که در آن می توان احتمال هر چیزی را داد. این گستردگی زیاد در بعضی مواقع می تواند هر فردی را برای انتخاب طرح و استایل مورد نظرش با مشکل مواجه کند.

خانه ای که در زیر مشاهده می کنید فضایی برابر با 60 متر مربع دارد؛ در کنار استفاده از الگوهای هندسی سعی شده به روشی ارگانیک و طبیعی دکوراسیون داخلی منزل تزیین شود. رنگ های روشن در ترکیب با خطوط صاف، اشکال چهارگوش و لوازمی ساده اما شیک محیط بی نظیری را در فضای داخلی این خانه ایجاد کرده است.

one-bedded-home-interior-design (10)

one-bedded-home-interior-design (2)

one-bedded-home-interior-design (7)

one-bedded-home-interior-design (6)

one-bedded-home-interior-design (11)

one-bedded-home-interior-design (12)

منزل دوم با شدت بیشتری از اشکال هندسی در دکوراسیون خود استفاده کرده است بطوریکه که اشکال چهارگوش و هندسی در فضا حکمرانی می کنند. در قسمت اتاق خواب استفاده از دیوارپوش های چوبی با نورپردازی بسیار زیبا فضایی گیرا و جذب کننده بوجود آورده است.

one-bedded-home-interior-design (3)

one-bedded-home-interior-design (1)

one-bedded-home-interior-design (4)

one-bedded-home-interior-design (5)

one-bedded-home-interior-design (9)

دکوراسیون خانه های تک خوابه

one-bedded-home-interior-design (8)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
آشنایی با چیدمان و دکوراسیون خانه های تک خوابه مدرن و شیک
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*