راهنمایی کامل چیدمان و مدل اتاق خواب دخترانه

در زیباترین دکوراسیون های اتاق خواب دخترانه همیشه به دو موضوع تِم رنگی اتاق خواب در کنار نورپردازی مناسب توجه بسیار زیادی می شود. یکی از قدم های ابتدایی برای دکوراسیون مدل اتاق خواب دخترانه، انتخاب رنگ مناسب برای اتاق خواب است. در این مورد می توانید یک یا دو رنگ را با توجه به سلیقه و علاقمندی هایی که دارید برای اتاق خوابتان انتخاب کنید و سپس بدنبال انتخاب وسایل بزرگ مانند مبلمان و تخت خواب اتاق خود باشید. پیدا کردن تخت خواب مناسب دخترانه ممکن است تبدیل به یک چالش شود. زیرا تخت خواب های دخترانه در شکل و شمایل بسیار گوناگونی در بازار وجود دارند که می تواند انتخاب مدل مناسب را کمی طاقت فرسا و سخت کند.

انتخاب رنگ برای مدل اتاق خواب دخترانه مهم ترین فاکتور است. رنگ صورتی بنوعی نشان دهنده قلمرو پرنسنس ها است اما بهتر است تماما از رنگ صورتی در اتاق خواب استفاده نکنید تا حس اغراق کردن در تزیین دکوراسیون مدل اتاق خواب دخترانه بوجود بیاید. بجای آن می توانید رنگ صورتی با تناژ روشن را در کنار رنگ زرد یا سبز لیمویی و یا بنفش روشن استفاده کنید. همچنین رنگ صورتی در کنار نارنجی یکی از پرطرفدارترین ترکیب های رنگ در بین دختر خانم ها است که در کنار مبلمان و لوازم سفید رنگ در اتاق خواب فضای بسیار زیبا و شیکی را بوجود می آورد.  اگر می خواهید حسی عاشقانه در اتاق خواب خود داشته باشید می توانید از رنگ صورتی خاکی در کنار رنگ های خنثی مانند بژ استفاده کنید تا فضایی کاملا رمانتیک در ندل اتاق خواب دخترانه خود ایجاد کرده باشید.

برای نورپردازی مدل اتاق خواب دخترانه هم می توانید از لوستر های کریستال دار به سبک سنتی استفاده کنید. استفاده از نور طبیعی در اتاق خواب بخصوص برای کودکان اهمیت زیادی دارد. اگر پرده ای برای اتاق خواب استفاده می کنید بهتر است از نوع های ضخیم و سنگین نباشند. در کنار تخت خواب هم می توانید از چراغ خواب هایی را در دو طرف تخت خواب تعبیه کنید تا برای مطالعه هم مناسب باشند. برای میز مطالعه بهتر است از چراغ های مطالعه متصل به دیوار استفاده کنید. در شکل های زیر نمونه هایی از زیباترین مدل های اتاق خواب دخترانه در شکل ها و رنگ های مختلف را مشاهده می کنید.

girls-bedroom-models (1)

girls-bedroom-models (1)

مدل اتاق دختر جدید و شیک (2)

مدل اتاق دختر جدید و شیک (1)

girls-bedroom-models (2)

girls-bedroom-models (3)

girls-bedroom-models (4)

girls-bedroom-models (5)

girls-bedroom-models (6)

girls-bedroom-models (7)

girls-bedroom-models (8)

girls-bedroom-models (9)

girls-bedroom-models (10)

girls-bedroom-models (11)

girls-bedroom-models (12)

girls-bedroom-models (13)

girls-bedroom-models (14)

girls-bedroom-models (15)

مدلهای جالب و شیک از دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

girls-bedroom-models (16)

girls-bedroom-models (17)

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
راهنمایی کامل چیدمان و مدل اتاق خواب دخترانه
4 (80%) 2 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*