40 مدل چراغ دیواری پذیرایی و اتاق خواب در طرح های بسیار بدیع

 

اگر شما هم بدنبال ایده های جدید در زمینه روشنایی خانه هستید، این پست دقیقا برای شما منتشر شده است. چراغ دیواری پذیرایی و اتاق خواب یکی از اجزای اصلی و مهم در نورپردازی و همینطور زیبایی فضا بشمار می رود اما متاسفانه توسط اغلب ما نادیده گرفته می شود. لامپ های دیواری مصارف گوناگونی دارند، برخی فقط بخاطر جنبه دکوری از آنها استفاده می کنند و برخی دیگر هم برای روشن کردن فضای کنار تخت یا نور مطالعه به آنها نیاز دارند. جز هر گروهی که باشید، امیدوارم در این پست با مدل هایی مطابق با نیازهای خود آشنا بشید.

چراغ دیواری پذیرایی و اتاق خواب هم مانند سایر لوازم در تمامی سبک ها طراحی می شوند، از سبک مدرن و فوق مدرن گرفته تا سبک روستیک و کهنه گرا، نمونه هایی شیک و بدیع در بازار وجود دارند. علاوه بر تنوع در مدل ها، قیمت ها نیز طوری است که برای هر بودجه ای می توان مدلی شیک و کارا را خریداری کرد. حتی سیستم اجرای لامپ های دیواری نیز قابل انتخاب است، برخی با باطری کار می کنند و برخی دیگر با یک دوشاخ برق. در شکل های زیر به معرفی تعدادی از مدل های جالب و خلاقانه خواهم پرداخت.

چراغ-دیواری-پذیرایی (40)

چراغ-دیواری-پذیرایی (42)

چراغ-دیواری-پذیرایی (37)

ابتدا با پذیرایی خانه های مدرن شروع می کنیم. مدلی که در شکل اول می بینید یکی از بهترین لامپ های دیواری متمرکز با بازوهای متحرک است. این لامپ دیواری در عین اینکه خیلی زیبا و ظریف طراحی شده، کارایی بسیار بالایی هم دارد طوری که برای لم دادن و مطالعه در فضای آرام شب، بهترین گزینه پیش رو خواهد بود. شکل دوم یک چراغ کریستالی فوق العاده لوکس و زیبا را نشان می دهد که نور را به زیبایی توسط شیشه های کریستالی به اطراف پخش می کند. بدنه این مدل تماما از جنس فلز برنج ساخته شده است.

چراغ-دیواری-پذیرایی (1)

چراغ-دیواری-پذیرایی (2)

چراغ-دیواری-پذیرایی (3)

چراغ-دیواری-پذیرایی (4)

چراغ-دیواری-پذیرایی (5)

برای چراغ دیواری پذیرایی باید توجه زیادی با طراحی بدیع و خلاقانه اثر داشته باشید تا به زیبایی در دکوراسیون منزلتان خودنمایی کند. شکل اول یک چراغ طلایی رنگ از جنس فلز برنج را نشان می دهد که در نگاه اول ما را یاد مشعل های چوبی می اندازد. چنین لامپی برای قرار گیری در دکوراسیون های امروزی و معاصر یکی از بهترین گزینه هاست. شکل های بعدی دو طرح متعلق به سبک صنعتی را نشان می دهد که حالتی کهنه مانند اما گرم و دوست داشتنی دارند. مشخص است که لامپ این چراغ ها با لامپ های ادیسونی جدید تزیین شده که زیبایی اثر را چند برابر می کند.

چراغ-دیواری-پذیرایی (6)

چراغ-دیواری-پذیرایی (7)

چراغ-دیواری-پذیرایی (8)

چراغ-دیواری-پذیرایی (15)

چراغ-دیواری-پذیرایی (12)

چراغ-دیواری-پذیرایی (14)

چراغ دیواری پذیرایی مدرن یا فوق مدرن باید در عین سادگی جلب توجه کند. چراغ های جدید این کار را با پخش نور جالب و استفاده از تکنولوژی های پیشرفته انجام می دهند. شکل زیر یک چراغ با نور چند رنگ را نشن می دهد که هنگام روشن شدن، نور را به صورت مارپیچ روی دیوار می اندازد. چنین چراغی برای افراد علاقمند به طرح های آینده نگرانه نیز بسیار مناسب خواهد بود. همانطور که در شکل های بعدی مشاهده می کنید تنوع در بخش لامپ های دیواری بسیار بالاست.

چراغ-دیواری-پذیرایی (9)

چراغ-دیواری-پذیرایی (10)

چراغ-دیواری-پذیرایی (11)

چراغ-دیواری-پذیرایی (16)

چراغ-دیواری-پذیرایی (13)

اما در زمینه چراغ دیواری اتاق خواب، تنوع حتی از مدل های مخصوص پذیرایی نیز بسیار بیشتر است. شکل اول یک لامپ دیواری مخصوص اتاق خواب های مدرن است. از آنجایی که رنگ دیوار بیشتر اتاق خواب ها، سفید است، رنگ مشکی لامپ دیواری زیر، خیلی زیبا با دکوراسیون اتاق خواب ست می شود. اگر به طرح های چوبی خیلی علاقه دارید، یقینا از طرفداران پروپاقرص لامپ دیواری چوبی هستید. مدلی که در شکل دوم مشاهده می کنید دقیقا چنین شرایطی دارد و چون این مدل لامپ ها خیلی کم دیده می شوند، تاثیر گذاری آنها در دکوراسیون خیلی بیشتر از سایر مدل هاست.

چراغ-دیواری-پذیرایی (17)

چراغ-دیواری-پذیرایی (18)

چراغ-دیواری-پذیرایی (19)

چراغ-دیواری-پذیرایی (20)

چراغ-دیواری-پذیرایی (21)

شکل اول در پایین مدلی دیگر از لامپ های دیواری چوبی را نشان می دهد که برخلاف سایر مدل ها به رنگ خود چوب نیست و کلاهک زیبای این لامپ به رنگ سفید تزیین شده تا مناسب دکوراسیون های مینیمال اسکاندیناویایی باشد. آنهایی که بیشتر خواستار طرح هایی نمادین بوده و جنبه دکوراتیو لامپ دیواری خیلی اهمیت دارد، شکل دوم یک لامپ دیواری مدرن را نشان می دهد که همانند یک مجسمه هنری دیده می شود. شکل های سوم و چهارم نیز ایده هایی جدیدی برای لامپ های دیواری مدرن هستند.

چراغ-دیواری-پذیرایی (22)

چراغ-دیواری-پذیرایی (23)

چراغ-دیواری-پذیرایی (24)

چراغ-دیواری-پذیرایی (26)

چراغ-دیواری-پذیرایی (25)

چراغ-دیواری-پذیرایی (27)

چراغ-دیواری-پذیرایی (28)

چراغ-دیواری-پذیرایی (29)

چراغ-دیواری-پذیرایی (30)

چراغ-دیواری-پذیرایی (33)

چراغ-دیواری-پذیرایی (32)

چراغ-دیواری-پذیرایی (31)

چراغ-دیواری-پذیرایی (34)

چراغ-دیواری-پذیرایی (35)

چراغ-دیواری-پذیرایی (36)

چراغ-دیواری-پذیرایی (39)

چراغ-دیواری-پذیرایی (41)

چراغ دیواری پذیرایی

چراغ-دیواری-پذیرایی (38)

 

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
40 مدل چراغ دیواری پذیرایی و اتاق خواب در طرح های بسیار بدیع
4.8 (96.84%) 19 votes
نوشته های مرتبط
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه

*